Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:39:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Театър  (Прочетена 18728 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« -: април 15, 2008, 09:03:54 »

:offtopic:Момичета,разбрах че филми гледате,а на театър ходите ли blush Коя беше последната постановка която гледахте и хареса ли ви puppets

Аз последно гледах мюзикъла "Чикаго" puppets. Много ми хареса,макар да беше аматьорска продукция blush За съжаление не мога да ви го препоръчам,понеже представленията приключиха и в България няма да се играе повече puppets.



Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #1 -: април 15, 2008, 09:13:51 »

Разбира се, че ходим и на театър и на кино дори  Wink Последно бях тази събота в Театър 199 и гледахме "Умирай лесно" с Тодор Колев и Валентин Танев. Голям смях и много добра постановка  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 15, 2008, 09:23:24 »

Аз много обичам да ходя на театър, особено Сълза и смях и Сатиричният театър са ми любими! За разлика от мен половинката ми не си пада много по този род забавления.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 15, 2008, 09:29:00 »

Ние с милото ходим един път месечно в Сатиричният театър! Последно гледахме "Римска баня" с Христо Гърбов, Никола Анастасов и Димитър Манчев! Много ме радва факта, че хората много ходят по такива мероприятия! Билети се взимат горе-долу три седмици предварително! В последния момент няма шанс! Залите са пълни! Bravo
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #4 -: април 15, 2008, 11:12:20 »

И аз обичам театъра, дори съм играла, но в куклен театър като по-малка. Най-хубавото е, че и приятелите ми и семейството и патето ми, всички обичаме и ходим с удоволствие  girl_wink

Постановката, за която сега ще търся билети е "Вампир". Чувам много добри отзиви и препоръки да се гледа. Играе се в Драматичния театър. Следваща постановка, ако не се лъжа, ще има на 22 май.

А това, което мога да препоръчам е в Армията - "Ножица трепач". Който не го е гледал още, това е постановката  good Голям хит вече няколко години и края винаги е различен. Определя се от публиката  girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 15, 2008, 12:03:54 »

Последното което гледах е Службогонци.Някой гледал ли е Ромео и Жулиета.Пропръчаха ми го ама се чудя.
Обожавам театъра ама напоследък не ходя често.Надявам се да сподели някоя варненка какво интересно е гледала напоследък.

Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 15, 2008, 12:32:02 »

Аз също обичам да ходя,но да си призная преди неделя,много дълго не бях ходила,с милото все се каним,но все не се споразумяваме кой да иде да купи билети и другата седмица ако живот и здраве съм си в София ще ходим.

А това, което мога да препоръчам е в Армията - "Ножица трепач". Който не го е гледал още, това е постановката  good Голям хит вече няколко години и края винаги е различен. Определя се от публиката  girl_wink
От както излезе все искам да го гледам,и все няма билети,но не се отказвам puppets tease
Колкото до Ромео и Жулиета-в училище мои съученици я направиха като пародия и беше страхотна,даже дойката в пиесата,която мисля участваше в написването на текста и беше нещо като режисьор я приеха после в НАТФИЗ,но тя беше запомняща се дойка
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #7 -: април 15, 2008, 12:44:12 »

Ами той сезона е към края си  pardon Наде, ако се организираш за ранна покупка на билети, ще намериш. Аз се обадих вече да запазя билети за 22 май за "ВАМПИР" и въпреки, че има повече от месец до тогава, имаше само 16 места!!!!!!! Но поне запазих ...  chee
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 15, 2008, 13:03:23 »

Ами сега ще разгледам и ще видя,то лошото е,че аз като съм си в София и винаги е или края на сезона или когато театрите почиват girl_impossible За сега се спряхме на Маршрутка
.
от Елин Рахнев ,че ни устройва,само сега билети трябва да вземем blush
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #9 -: април 15, 2008, 22:35:17 »

Аз също много обичам театър  heart good Ходим с милото или с приятели когато имаме възможност.А тези дни се сетих,че много ми се иска отново да гледам една страхотна постановка,която гледахме преди около 2 години,обаче се ровя по програмите и не я поставят вече май,жалко.Казва се "Сако от велур" и е такъв смях,невероятно забавна е!А последното което гледах,е Ножица трепач,защото много време ми я хвалиха и отидохме накрая.
Някой от вас знае ли кога най-накрая ще завършат ремонта на Софийската опера,ходи ми се на балет много,а те не я отварят и ще плача!
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 16, 2008, 09:06:10 »

Ние с мишлето все си говорим как ще отидем на театър , ама откакто сме заедно не сме отишли нито веднъж blush
Последният път в който съм ходила на театър (няма да го забравя този ден) беше на 1.06 (не помня годината 2003 или 2004) с Наденцето , май Анелия се женеше тогава , и след театъра се качихме на влакче на ужасите  funnytooth funnytooth funnytooth , и втори път няма и да повторя , а сега като се сетих и сама си се смях  ROFL
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 16, 2008, 09:17:26 »

Аз също много обичам да ходя на театър.. yahoo но мисля, че е време да направят действаща система за он-лайн закупуване на билети, защото веднъж докато избереш какво да гледаш, после трябва евентуално да отидеш до самия театър за да си купиш билет и накрая на самото представление..иииииии...само дето нямам толкова време nea
Най-обичам септември месец в Созопол на ''Аполония'' обикновенно отивам в първите дни, вземам билети за всички представления накуп...и гледам още септември месец постановките, които ще се играя зимния сезон... yahoo yahoo danceg danceg Yes Yes
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #12 -: април 16, 2008, 09:24:35 »

Аз обожавам театъра- ходя почти през седмица, сега миналата сряда бяхме на Тестостерон в Сатирата - много готино, препоръчвам го горещо - голям смях. Театъра  е нещо невероятно и го предпочитам 100 пъти повече пред киното -- а като се има, че нашите актьори са много добри...го предпочитам още 100 пъти....
Театър
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 16, 2008, 09:35:26 »

ние последно ходихме в Сатиричния на "за народното творчество" на Камен Донев! ее, няма такава постановка просто, толкова смях от началото до края funnytooth laugh ROFL sarcastic funnytooth DANCE sarcastic каменчо е невероятен просто! а
преди това ходихме на Ах този джаз в Народния  crazy за това предпочитам да не говоря
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #14 -: април 16, 2008, 10:10:18 »

Някой гледал ли е Ромео и Жулиета. Пропръчаха ми го ама се чудя.
Мои приятели от Варна са ходили и много им е харесал, особено на приятелката ми й е харесал актьора, който играел Ромео  infatuated

но мисля, че е време да направят действаща система за он-лайн закупуване на билети, защото веднъж докато избереш какво да гледаш, после трябва евентуално да отидеш до самия театър за да си купиш билет и накрая на самото представление..иииииии...само дето нямам толкова време nea
Някои театри предлагат онлайн билети, както и на сайта - http://bgbileti.com/main.php
Аз съм си решила проблема с ходенето за билети с една жена, която продава билети за всички постановки без за Народния театър и ми ги носи на место в офиса. Не плащаш нищо допълнително, освен билета. Явно тя си печели нещо от това. Мога да дам контакт на който иска и е от Сф.

Някой от вас знае ли кога най-накрая ще завършат ремонта на Софийската опера,ходи ми се на балет много,а те не я отварят и ще плача!

Мисля, че ремонта приключи и скоро имаше афиши пред Операта, че е отворена. Дано не съм видяла нещо погрешно ....  pardon
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines