Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:48:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 396559 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #360 -: януари 25, 2013, 09:39:47 »

Аз също ходих във Фемина на частно, но забравих името на лекарката sad Мисля, че беше Врагалева. Бях също изключително доволна, много внимателна и страшен специалист good

Иначе във Варна бях на консултации по ЗК при Д-р Алфред Якуб, в последствие и той ми направи секциото. Нямам думи да изкажа огромната си благодарност give_rose Просто е невероятен, във всяко едно отношение...като човек, като лекар...всяко едно give_rose
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 26, 2013, 19:01:13 »

Ходя във Варна при д-р Славчев и съм много доволна  smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 14, 2013, 16:00:44 »

Здравейте момичета, някоя от вас случайно да има мнение за доктор Катя Златева от 1АГ ( Тина Киркова). Ще съм благодарна ако споделите smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 25, 2014, 15:19:23 »

Здравейте,

Вече съм в 18та г.с., а още не съм много ориентирана за това къде искам да раждам (за София става въпрос). В момента не съм супер доволна от проследяващата ми лекарка и за това се надявам скоро да се преместя при специалиста, който ще ме води до раждането и ще е на самото раждане.
Препоръчаха ми д-р Арабаджиева в Тина Киркова (1ва АГ), но и трите дами, които са раждали при нея не са имали никакви проблеми или усложнения, т.е. нормално е да са доволни smile.

Можете ли да ми препоръчате място и конкретен специалист?

Много благодаря!

smile
Активен
Magi_Angelova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Щастливо омъжена 21.06.2014


« Отговор #364 -: април 30, 2014, 22:00:41 »

Здравей аз съм в 6та г.с от 1000 жени получих хиляда мнения но за д-р Арабаджиева имам позната която се следи и е много доволна само че тя изражда в частна клиника Надежда уникално модерна обзаведена болница и най важното казват че там са събрани най добрите лекари от цяла София така че на които и екип да попаднеш всички са добри,аз ще се ориентирам също да ходя при нея. Бях си наумила една друга докторка но много лоши отзиви получих за клиниката в която изражда нямало достатъчно апаратура и се отказах ако ти трябва телефона и пиши ми  smile
Здравейте,

Вече съм в 18та г.с., а още не съм много ориентирана за това къде искам да раждам (за София става въпрос). В момента не съм супер доволна от проследяващата ми лекарка и за това се надявам скоро да се преместя при специалиста, който ще ме води до раждането и ще е на самото раждане.
Препоръчаха ми д-р Арабаджиева в Тина Киркова (1ва АГ), но и трите дами, които са раждали при нея не са имали никакви проблеми или усложнения, т.е. нормално е да са доволни smile.

Можете ли да ми препоръчате място и конкретен специалист?

Много благодаря!

smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: май 01, 2014, 15:10:35 »

Д-р Нели Димова клиника "Надежда". Благодарение на нея сега имам един малък здрав сладур.
Но при когото и да попаднеш там няма да съжаляваш.
Активен
alisiq
Гост
« Отговор #366 -: септември 03, 2014, 08:46:38 »

Здравейте, искам да помоля някоя от вас, ако има координатите на д-р Велислава Хафузова да ми ги даде, тъй като имам нейн телефон , но явно е сменен.
Ходила съм на прегледи при нея в 25 ДКЦ - Младост, 333 кабинет, но когато звъннах в поликлиниката ми казаха, че вече не работи там. Звънях и в Шейново и във Вита, където също знаех, че работи, но от Шейново ми казаха, че не работи вече там, а пък във Вита не ми дадоха никаква информация.
Много ще съм ви благодарна, тъй като за мен тя е много добър гинеколог и искам отново да я посещавам. smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines