Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:12:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 396076 пъти)
 
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« -: април 10, 2008, 18:15:11 »

Здравейте!Незнам дали ще одобрите темата,но мисля,че би било полезно да си обменяме опит кой при какъв лекар ходи,дали е доволен и т.н.Аз ще ви разкажа какво ми се случи,когато реших да отидя на преглед.Нямам навика да ходя на гинеколог,но след като решихме с моя мъж да не се пазиме,прецених,че ще бъде добре да се прегледам.Отидох при доц.Чакалова в Медицински център,който се намираше в Гео Милев(пряка срещу Skysity).Прегледа ме,взе и цитонамазка,изписа ми хапчета за някви си гъбички и след няколко дни трябваше да звънна по тел,за да ми каже резултатите.Оказа се,че съм "3-та група под въпрос",това бяха нейните думи,които страшно много ме притесниха(всяка една от нас знае,че това е страшно,имайки впредвид,че 4-та вече е рак).Попитах какво трябва да направя,а тя каза да не се притеснявам да отидя след 3 месеца и пак да направя изследване.По-късно трябваше да отидя отново при нея на преглед(бях свършила лекарствата,които ми изписа).И съвсем информативно я питах има ли някакви хапчета,с които може да се забременене по-бързо и тя реши да ми ги изпише Клостилбегит и Утрогестан(без да направи никакви изследвания на хормони и т.н.)Аз започнах да ги пия и за 2 мес качих 10 килограма(изглежда е станало пренасищане,незнам) и се чувствах отвратително.Един ден прокървях и се уплаших,звъннах на Чакалова,но тя каза,че нищо страшно нямало и да придължавам с лекарствата.И тогава,загубих доверие в тази жена и хвърлих хапчетата,като си запазих час при проф.Пранчев.Оказа се,че цитонамазката ми е 3-та B група,което не беше никак добре и е можело да бъде фатално,ако бях забременяла.Професора ми назначи процедури и ходих 25 дена подред на тях.Вече чакам новите резултати,но вярвам,че той ми е помогнал-това е невероятен професионалист(човек,който обича работата си и прави всичко възможно да помогне).
Надявам се,че вече сте разбрали,защо искам да има такава тема.Може да предотвратим некадърните лекари да ни осакатят за цял живот. diablo
Мисля,че ще има интерес към темата...Предварително благодаря! Wink
« Последна редакция: април 10, 2008, 21:02:30 от Bulechka » Активен
rosario
Любопитен
*
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 10, 2008, 20:48:23 »

Аз вече 2 години ходя профилактично при същата лекарка- Чакалова и сам доволна от нея. Тя има изключително висока репутация на много добър професионалист в своята сфера. Общо взето обаче съм забелязала, че двама лекари никога не  могат да поставят една и съща диагноза, затова при нещо по-сериозно винаги трябва да се търси мненито на друг специалист, даже и на трети.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 12, 2008, 23:34:46 »

Аз вече 2 години ходя профилактично при същата лекарка- Чакалова и сам доволна от нея. Тя има изключително висока репутация на много добър професионалист в своята сфера. Общо взето обаче съм забелязала, че двама лекари никога не  могат да поставят една и съща диагноза, затова при нещо по-сериозно винаги трябва да се търси мненито на друг специалист, даже и на трети.
Здравей,rosario!Искам да ти кажа,че ми препоръчаха Чакалова,като голям професионалист-вчрно,че такава й е репутацията.Но в действителност жената си е изградила накакъв имидж на професионалисти вече не гледа сериозно на нещата,защото отидох  при нея за един най-обикновен преглед,а тя дори и това не направи,като хората,разбираш ли. :yes:Не може да претрупваш нещата само и само за да вземеш парите на хората,който разчитат на теб.Вече си имам обеца на ухото и когато стане дума за лекари ще взимам мнението от няколко такива(за това си напълно права).Просто още не мога да повярвам как е могла да се отнесе по този начин,само мога да бъда благодарна на вътрешния си глас,за това,че спрях навреме. :)Сега със килограмите ми е малко сложничко-чух,че мно го трудно се свалят такива,когато си пил хормонални хапчета :(Става дума за цели 10 килограма...Ужас Oh my ...
« Последна редакция: април 12, 2008, 23:39:55 от Pisetata » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 17, 2008, 08:17:41 »

Някой да знае нещо по въпроса за д-р Мариана Райчева от МЦ "Хестия"? Бих се радвала, ако ми препоръчате някого за установяване на  PREGQ
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 17, 2008, 08:23:31 »

Ами смятам, че за установяване на бременност всеки гинеколог ще може да го направи.А и освен това ти нали в друга тема писа вече,че си си запазила час при някой си за средата на май?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 17, 2008, 08:32:18 »

Ами смятам, че за установяване на бременност всеки гинеколог ще може да го направи.А и освен това ти нали в друга тема писа вече,че си си запазила час при някой си за средата на май?
Да, но ми се вижда малко късничко чак в средата на май да ходя за установяване на бременност. Това е чак след месец. Затова ми се ще  малко по рано да отида тъй като в Токуда е пълен абсурд да получа по-ранен час.
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 17, 2008, 09:32:52 »

аз ходих за установяване при д-р Иван Димитров в частен кабинет работи и се намира Д. Несторов. Има много добра апаратура и е много любезен и внимателен. Ако искаш мога да ти дам координати. smile
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 17, 2008, 13:29:57 »

Аз отидох при д-р Гиздов във Военна болница в поликлиниката, много е внимателен good
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 17, 2008, 13:57:10 »

Аз искам да питам за добър гинеколог-жена във Варна
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 20, 2008, 11:22:05 »

Момичета,искам да ви се похваля...Резултатите от лечението на проф.Пранчев са на лице и вече съм първа група-не е ли страяхотно *YAHOO*Да е жив и здрав!Сега три пъти през три месеца ще ходя на контролна цитоназка и ако нещата се задържат добре-ще мислиме и за бебе :baby_girl:Няма начин бях трета група и затова трябва да се изчака.Стискайте ми палци blum
Активен
doriani
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #10 -: май 03, 2008, 09:42:35 »

Аз искам да питам за добър гинеколог-жена във Варна


аз съм била на консултации в майчин дом варна с лекар доц янева.имах много проблемна бременност .не съм и предполагалаче ще е такава но  ако може би се бях обърнала към друг лекар нямаше да изкарам до край бременноста.благодарна съм и все още си ходя профилактично при нея
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 24, 2008, 15:07:51 »

 Предстои ми избор на гинеколог, който ще наблюдава бременността ми - в края на 3тата седмица съм. Разбрах, че това се поема от НЗОК и ме посъветваха да си потърся такъв, тъй като моят е в частна клиника.
  Надявам се, че темата ще бъде полезна и за други мами girl_wink
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 24, 2008, 15:21:53 »

Аз се записах при д-р Папукчиев в 25 ДКЦ в Младост, както и още няколко съфорумки, от които също чух положителни отзиви. За сега съм много доволна от него. Много подробно обяснява, отнася се с необходимото внимание, винаги е на разположение, отговаря на всякакви въпроси и като цяло е много положителна личност.  Wink
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 24, 2008, 17:52:55 »

Аз се записах при д-р Златева от Тина Киркова, но ме водеха там по здравна каса към д-р Гергов понеже той работи с НЗОК , така и не съм го виждала даже този доктор. Има и такива варианти
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 24, 2008, 19:19:45 »

Аз се записах при д-р. Румен Шопов в Градска болница. Това е във Варна.
За установяване на бременноста ходих при една казваше се д-р Николова в клиника Европа, но да ви кажа след като ме бръкна (за което не  бях съгласна) получих кървене.
Иначе д-р Максим Яков във МД ми помогна да запазя бебенцето. Много съм му благодарна.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines