Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 02:33:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 398910 пъти)
 
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #315 -: февруари 27, 2012, 14:55:30 »

Момичета, не исках да пускам нова тема, затова питам тук (ако счетете, че е за някъде другаде, преместете поста ми). Трябват ми координати на добър гинеколог в София или поне болница, към която да се насоча. На този етап не търся акушер или лекар за репродуктивни проблеми, а само гинеколог. Ще ви бъда благодарна за предложенията give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 27, 2012, 15:07:42 »

♥ Тiama ♥ , здравей! smile
Мисля, че е подхоядща темата, за да споделя впечатления за моя гинеколог - проф. Карагзьозов - Токуда.
В сайта им има координати, но ако желаеш, мога да ти напиша тел.
Няма да изпадам в разни похвали. Който иска - има предостатъчно информация за него е интернет и може да си състави мнение. Аз само мога да споделя, че е той е Моят лекар, гинеколог и е не само Специалист, но и страхотен Човек!
 Good luck
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: февруари 27, 2012, 15:10:55 »

Аз съм доволна и бих ти препоръчала Вита. За всички АГ там имам добри отзиви. Аз лично ходя при д-р Даниела Велкова, но съм посещавала и д-р Анна Чорбова и д-р Веселина Славкова, които също ми допадат.
Това е частна болница обаче и не работят със здравна каса доколкото съм запозната (не знам ти какво търсиш).
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 27, 2012, 15:15:14 »

И аз се присъединявам за Вита. Доволна съм! За д-р Анна Чорбова  и д-р Антоанета Илиева с две ръце.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #319 -: февруари 27, 2012, 15:47:27 »

Благодаря ви, момичета, и аз се бях насочила към тези две болници. Бихте ли ме ориентирали каква е цената на преглед във Вита и към lunno momiche - д-р Карагьозов работи ли с НЗОК?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 27, 2012, 15:47:49 »

И преди раждането, и след това - продължавам да посещавам д-р Стефан Бузалов, в Стара Загора. Не просто един от най-добрите тук (и не само тук smile ), а и много човечен, несамозабравил се good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: февруари 27, 2012, 15:50:45 »

♥ Тiama ♥ , проф. Карагьозов (д-р Карагьозов е синът му Wink ) - четох някъде, че работел. Обаче с направление не съм ходила. Прегледът при него е 40 лв. и повече да беше, не бих съжалявала за нито една стотинка, лев, за нищо! Той спечели и предизвика всичко хубаво в мен, благодарение на Професионализма и Отношението си!
Ако желаеш, обади се и попитай, за да си сигурна.
« Последна редакция: февруари 27, 2012, 15:54:58 от lunno momiche » Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 27, 2012, 16:02:42 »

За Вита по спомен казвам 30 лв визита при спец., прегледа с ехограф е 25-30лв. Зависи изследванията и те се плащат поотделно. Дано да не съм те подвела без да искам  pardon
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #323 -: февруари 27, 2012, 16:14:42 »

Благодаря ви за помощта  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 27, 2012, 16:30:21 »

Момичета искам да ви питам да ми препоръчате гинеколог в Света София... моля ако някои има впечатления да сподели smile
Активен
maria_panairova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #325 -: февруари 27, 2012, 23:54:11 »

аз искам да препоръчам д-р Румен Христов от Втора градска болница-София.за него мога да кажа само хубави неща,ако му се доверите няма да съжалявате good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: февруари 28, 2012, 00:14:43 »

 Offtopic maria_panairova, така си и помислих, че теб съм засякла пред кабинета му - по името те познах!  smile

И аз искам да препоръчам същия лекар!!!  good Рядко се попада на човек, който си върши работата по такъв начин! Супер доволна съм! Има и частен кабинет, приема и в болницата.
Активен
maria_panairova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #327 -: февруари 28, 2012, 13:01:46 »

 Offtopic на истина е добър лекар,а и като съм ходила на прегледи и в частния му кабинет е бил много внимателен и е отделял голямо внимание на всеки един детайл.на мен ми го препоръчаха като бях в рискова бременност в същата болница и да си кажа честно очакванията ми не бяха много големи но се радвам че се опровергаха  Bravo щастлива съм,че попаднах на добър специалист Offtopic Offtopic blum
Активен
maria_panairova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #328 -: март 01, 2012, 14:11:13 »

 Offtopic Monikamaria да те питам ти във Втора градска ли ще раждаш или някъде другаде?
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #329 -: март 12, 2012, 13:27:59 »

Аз съм с две ръце за д-р Сияна Драгнева - град Бургас - работи в МБАЛ ДЕВА МАРИЯ - Ветрен.
Невероятен специалист и човек ,много внимателна и обяснява всичко  ,което не ти е ясно или интересно!!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines