Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:34:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 396078 пъти)
 
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #30 -: август 13, 2008, 16:30:24 »

Моята лекарка е във ВМА, много въм доволна, даже си ходя редовно на прегледи най-вече, за да я видя, защото и като човек е страхотна!!! good

Булечка, а коя е тя, ако не е тайна? blush blush give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #31 -: август 21, 2008, 09:48:16 »

аз по принцип ходя на гинеколог при д-р Димитър Георгиев - има частна клиника срещу Пирогов, но работи със здравната каса - и съм много доволна, много е внимателен и много добре обяснява, каквото и да го питаш... аз имах един период преди 2-3 години, когато имах доста проблеми и трябваше да ходя често. Преди това се бях наплашила много от една докторка дето....  beating beating beating, ама добре че личната ме прати при него  smile Сега мисля той да ми следи бременността, че поне се чувствам сигурна и спокойна, а това е доста важно според мен  good

Солесито, и аз ходя при него smile Засега съм много доволна good Той ми следи бременноста и в петък съм на преглед. Даже мисля при него да раждам, но има много време още да мисля за това. Препоръча ми го етърва ми, тя даже е раждала при него, а сега и следи и 2рата бременност smile

Ами токущо и аз си записах час при него. Търсех мнения в нета и излязоха и вашите  blum
Аз попринцип посещавам Йонкова от същия МЦ, но  в момента е отпуска. Ще го видя утре как е  scratch one-s head
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 21, 2008, 11:41:28 »

mariana, със сигурност няма да сбъркаш  good както вече съм написала, много е внимателен  good
 :offtopic:аз утре сутринта съм при него на преглед  blum кога е твоят час?
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 21, 2008, 17:57:59 »

mariana, и аз мисля , че няма да збъркаш  *THUMBS*И аз съм много доволна от него smile Аз ще ходя другата седмица.

Солесито, ще чакаме да разказваш утре Wink
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 03, 2008, 16:42:59 »

Момичета, да ви се оплача от поредния си сблъсък днес с бюрокрацията по болниците. Хванах най-накрая докторът, при който ме пратиха за регистриране на бременност /след като беше в отпуска известно време.../. След като си изчаках около час и половина пред кабинета влизам, обяснявам за какво съм и сестрата: "Не може така без записан час да дойдете за регистриране на бременност. Сега нямаме свободни часове" и аз  Oh my ... ...., защото пред кабинета има само още 1 момиче да чака, а работното им време днес приключва след 3 часа. А тя продължава "Ако искате може да дойдете на 23.10 . По-рано не мога да ви запиша, защото другата седмица излизаме за 2 седмици в отпуск..." Oh my ... . Обяснявам аз, че изследвания и всичко друго си имам, а сестрата ми казва "О-ооо ама вие си имате лекар, който ви следи бременността, значи няма проблем и по-късно да дойдете за регистрация".....  shok Oh my ...
И така злополучно приключи този ми опит....
Искам да ви попитам може ли да ми препоръчате някой, доктор/ка в софия, който работи със ЗК и ще се съгласи да ми регистрира бременноста и да ми я следи, защото моята докторка няма сключен договор със ЗК и не мойе да ми издава направления ... Моля за помощ и извинете за дългия пост  blush give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 03, 2008, 17:04:41 »

Сени, мога да ти препоръчам моята докторка, много е готина и като лекар и като човек!!! Тя е във ВМА, казва се Светла Иванова, работи със ЗК good, тел. за записване на час е 922 54 10

Успех, мила!!! good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 04, 2008, 14:02:45 »

Bulechka къде точно във ВМА ? С предварително записване ли става? На мен ми трябва за микробиология и цитонамазка, а ми се ще да е някъде по близо до нас, че вече в тези задръствания придвижването в столицата става невъзможно.
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 04, 2008, 15:20:39 »

Благодаря много Танче  give_rose!
А тя как работи? Кои дни е сутрин и кои следобед?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 04, 2008, 20:38:01 »

Благодаря много Танче  give_rose!
А тя как работи? Кои дни е сутрин и кои следобед?

Тя е от 8.00 до 14.00ч. или до 16.00ч. (не помня blush) всеки ден, но бременните ги записва до 10.00, за да им пуска изследвания, ако има нужда!!!
Активен
martididi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


Нежна бяла в шепи нося любовта ...


« Отговор #39 -: септември 06, 2008, 10:48:04 »


Аз лично вече повече от три години съм при д-р В.Гергов.
И аз по съвет на Роската при второто раждане записах д-р Гергов да следи бременноста ми и неговият екип при раждането и не съжалявам!Страхотен лекар и човек,в последствие започнах и след раждането да си ходя при него!След раждането идваше да ме пита как съм,интересуваше се!Много ме трогна.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 09, 2008, 19:07:12 »

Момичета ,препоръчайте ми добър гинеколог в Бургас!
Аэ досега ходих при д-р Братова ,но всичките ми приятелки ми каэват да се откажа от нея!
И не энам какво да правя! girl_impossible
Эа това ще чакам вашите мнения!
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 10, 2008, 20:08:08 »

Момичета ,препоръчайте ми добър гинеколог в Бургас!
Аэ досега ходих при д-р Братова ,но всичките ми приятелки ми каэват да се откажа от нея!
И не энам какво да правя! girl_impossible
Эа това ще чакам вашите мнения!
Миличка и аз мислих с първата бременност да се запиша при нея,но след като отидох се опита да ме качи на магарето за"ОБСТОЕН ПРЕГЛЕД"!!!! След като ми каза това си взех направлението и дим да ме няма!!!Отидох при Д-р. Ганчев.В същия кабинет но другата смяна!Той работи и в Лайфа ама там не е по ЗК.Та...много готин,внимателен и голяма скица.С него и акушерката му си чукаме голям лаф като отида.А и тя води училище за бременни!Получих отговори на всичките въпроси които зададох.НО...при него си ходих само за да ползвам ЗК.По принцип аз раждах в Поморие идвете.При Д-р Матей Попов.Изключитело съм доволна!!Той е завеждаш АГ в Поморие.Много компетентен и изключително внимателен.Абсолютен професионалист.Ходих при него в частния му кабинет в Поморие (като завеждащ няма право да работи по ЗК,освен да изражда и да оперира),и после си раждах при него в болницата!А и АГ-то там е много добро!!Ако те интересува повече за Попов пиши на лични ще ти дам телефона му!Другия добър специалист в Бургас който мога да ти препоръча също много внимателна и с добра техника.....забравих как се казваше но ще ти кажа къде се намира....до транспортна болница има едни стълбички надолу...слизаш,влизаш в сградата(едноетажна постройка),и вляво ще видиш къде й е кабинета!
Е това е моя опит с гинеколозите!Ако ти трябва нещо пиши на лични!

ПП.Малииии че дълъг пост стана.... blush blush blush blush blush blush
« Последна редакция: септември 10, 2008, 20:10:43 от ivana » Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 10, 2008, 20:16:41 »

Виж тук има малко мения!
http://archives.zavinagi.com/archive/index.php?topic=90112
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=10705.msg2289931
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=298133.0
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=10705.msg%25msg_id%25
« Последна редакция: септември 10, 2008, 20:27:13 от ivana » Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #43 -: септември 15, 2008, 14:14:32 »

Мен ме следи екип от две лекарки. Д-р Желязкова от институт Пирогов направи така, че да изкарам леко и спокойно цялата бременност. Следеше ме под лупа, без да навреди по никакъв начин а мен или детето. Много и благодаря за професионализма и приятелството.

А в 8-ми месец ме пое д-р Чурешка от болница СВ.София. Безкрайно голям професионалист, изключително приятен човек, такъв какъвто трябва всяка жена да вижда докато ражда детето си. Препоръчвам ги от все сърце като екип и им благодаря.
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 24, 2008, 12:32:13 »

Момичета, бихте ли ми препорачали добър лекар - акушер - гинеколог за следене на бременност в Окръжна болница Св. Анна - София.
Може би има инфо в темата, но нямам време да чета назад pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines