Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:47:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 396695 пъти)
 
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #15 -: юли 24, 2008, 20:00:38 »

Аз се записах при д-р. Румен Шопов в Градска болница. Това е във Варна.
За установяване на бременноста ходих при една казваше се д-р Николова в клиника Европа, но да ви кажа след като ме бръкна (за което не  бях съгласна) получих кървене.
Иначе д-р Максим Яков във МД ми помогна да запазя бебенцето. Много съм му благодарна.

 Oh my .....тая нормална ли е  crazy.. И аз ходих при нея за установяване на бремеността, но мен ме гледа с коремния ехограф. Олии ..на тези лекари къде са им главите girl_impossible

По върпоса за АГ по НЗОК...Аз бях/за варна/ при Величка Славова - МЦ Кооператор . Не мога да кажа лошо за жената, но има много бременни/явно има защо  pardon/ и малко като й е натоварено може да те притупа. НО като цяло съм доволна.
« Последна редакция: юли 24, 2008, 20:03:54 от Мая » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 28, 2008, 19:11:14 »

аз по принцип ходя на гинеколог при д-р Димитър Георгиев - има частна клиника срещу Пирогов, но работи със здравната каса - и съм много доволна, много е внимателен и много добре обяснява, каквото и да го питаш... аз имах един период преди 2-3 години, когато имах доста проблеми и трябваше да ходя често. Преди това се бях наплашила много от една докторка дето....  beating beating beating, ама добре че личната ме прати при него  smile Сега мисля той да ми следи бременността, че поне се чувствам сигурна и спокойна, а това е доста важно според мен  good
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 29, 2008, 21:43:52 »

Солесито, и аз ходя при него smile Засега съм много доволна good Той ми следи бременноста и в петък съм на преглед. Даже мисля при него да раждам, но има много време още да мисля за това. Препоръча ми го етърва ми, тя даже е раждала при него, а сега и следи и 2рата бременност smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 29, 2008, 21:57:22 »

ами и аз мисля той да ми следи бременността и да раждам при него  good А етърва ти предполагам, че и тя е доволна, щом й следи и втората бременност?
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 30, 2008, 10:26:36 »

Да много е доволна  good Декември ще ражда пак при него, той само в Мазнейкова изражда , но и аз натам ще се ориентирам! Разкажи какви са твойте впечатления от него, питам защото от скоро ходя при него smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 30, 2008, 19:55:48 »

ами аз писах, преди всичко е много внимателен, има необходимата апаратура и каквото и да питаш, ще ти го обясни много подробно. Понеже на мен не ми е от любимите дейности да ходя на гинеколог  tease много внимавам къде ще отида. В началото бях при една дето след нея кошмари сънувах  angry Просто не се притеснявай да питаш всичко, което те интересува  good 
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 30, 2008, 20:02:14 »

А ти ходи ли вече на преглед? Да аз си го питам smile И на мен ми изглежда много внимателен good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 30, 2008, 20:18:12 »

 Offtopic не съм ходила на преглед, ще отида най-вероятно другата седмица, че с тая мойта работа  tease
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 31, 2008, 06:53:01 »

можете ли да препоръчате някоя гинеколожка в тина киркова?или токуда?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 31, 2008, 13:38:32 »

За Тина Киркова-моя приятелка следи две бременности и се довери за две раждания на д-р Савова,но аз лично нямам лични впечатления.Д-р Янкова също е много добра.
Аз лично вече повече от три години съм при д-р В.Гергов.
« Последна редакция: юли 31, 2008, 13:42:29 от Rossistela » Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 31, 2008, 16:43:09 »

Моята докторка също работи в Тина Киркова. Много съм доволна - ходя си вече сигурно 8 години при нея. Тя ми следи предишната бременност и води и раждането, сега пак мисля при нея да раждам. Казва се Жанна Колева. Доколкото знам е шеф отделение "Патологична бременност". Аз обаче ходя в частния и кабинет, а тя не работи със Здравната каса.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 31, 2008, 17:04:24 »

За Токуда - д-р Кирякова!  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 31, 2008, 17:46:17 »

Моята лекарка е във ВМА, много въм доволна, даже си ходя редовно на прегледи най-вече, за да я видя, защото и като човек е страхотна!!! good
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 01, 2008, 06:00:30 »

мерси момичета
Активен
ani_perla
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 12, 2008, 06:04:25 »

За гинеколог се доверих на д-р Карагьозов(пловдив).много съм доволна от него,любезен човек ,спокоен,който ти обяснява много добре каквото не ти е ясно good.За раждането отново съм се доверила на него  ;)и ако всичко е наред в петък ще си имам едно малко ,сладко бебче heart heart heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines