Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 27, 2024, 11:30:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 83028 пъти)
 
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 20, 2007, 00:21:25 »

Миличка MeryAn , честно да ти кажа - НЕ  laugh
Ами на мен и абсолвентската ми беше там - направо се радвам ,че ме отблъснаха и ми направиха услуга....
Сега за около 100 човека - ..... Зависи ,ако сватбата е до примерно края на септември-октомври - защо не и на Гъбата - бях вече там - много хубаво са го направили -изискано и с вкус. Иначе Дриймс е също удачен избор...Не знам момичетата ,които имат сватба в Езерец също могат да споделят за там,но аз лично не го препоръчвам....
А за нещо по-екстравагантно можеш да размислиш и за Бакарди....
Моята сватба беше във винарната Галчев,но пък и сватбата ни беше 50 човека....
Успех в приготовленията, а за каквото имаш  нужда да се помага- аз и момичетата сме на среща!  give_rose
Може и на лични да си комуникираме,мога много да ти помогна  girl_wink
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 20, 2007, 09:29:37 »

Аз съм чувала добри отзиви от гости на сватби в Езерец. Хората твърдят, че са доволни и че е било много хубаво ...Гъбката не й я препоръчвай, защотот на мен там ми поставиха такова измислени условия , че свят ми се зави .../не могло да се вкарва в алкохол, НАЕМ ЗА ВЪТРЕШНА ЗАЛА ЗА ДА НЕ ТИ ВКАРВАТ ВЪНШНИ ХОРА-500 ЛВ.,МИНИМУМ КУВЕРТ 25 ЛЕВА НА ЧОВЕК, ПО 60 ЛВ НА ЧАС СЛЕД 1 Ч. / И ТАКИВА РАЗНИ ...
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 20, 2007, 18:40:11 »

Е, аз нямам лични наблюдения специално за сватба как стоят нещата, само предлагам интересни възможни локации....  blush
А пък за отделните ресторанти - всеки има различен вкус и предпочитания, а и не казвам ,че никой не е харесал Езерец - там главната им зала е наистина много,много красива - на мен това ми беше първата спирка в търсене на перфектното място за стилна сватба  girl_wink Но не ми хареса отношението и затова...  blush
А за Гъбата  Oh my ... crazy beating - направо ме уби  lolita, какви са тези цени за тъпотии...Леле, тия хора нещо  crazy Но и в Езерец за подобни ни търсеха неоправдани неустойки...
Всеки си решава - тук само даваме мнения,нали?!  girl_wink kiss2
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 20, 2007, 21:04:51 »

Аз съм чувала добри отзиви от гости на сватби в Езерец. Хората твърдят, че са доволни и че е било много хубаво ...Гъбката не й я препоръчвай, защотот на мен там ми поставиха такова измислени условия , че свят ми се зави .../не могло да се вкарва в алкохол, НАЕМ ЗА ВЪТРЕШНА ЗАЛА ЗА ДА НЕ ТИ ВКАРВАТ ВЪНШНИ ХОРА-500 ЛВ.,МИНИМУМ КУВЕРТ 25 ЛЕВА НА ЧОВЕК, ПО 60 ЛВ НА ЧАС СЛЕД 1 Ч. / И ТАКИВА РАЗНИ ...
lolita, защо съм останала с впечатлението че и ти не беше бъобще доволна от езерец или се бъркам?
относно усмовията в гъбата аз мога да твърдя че са горе долу едни и същи с езерец, имам предвид МИНИМУМ КУВЕРТ 25 ЛЕВА НА ЧОВЕК, неустоика 60 лв за това че не искаме да свири техния оркестар, 30лв. ако не искаме LA Festa- сбатбената агенция с която те работят, и тъпият процент чуливост на цялата краина сметка 7%  уфффф още не мога да се примиря  с този чупливост амаа...
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 20, 2007, 21:09:43 »

ахаааа искам да ви се похваля  danceg  danceg  danceg най- накрая и аз си имам рокля, не вярвах като казвахте....облякох я и знех че това е моята рокля....е това се случи и с мен, заминах за българия за една седмица да си търся рокля и в 1вия магазин 3та рокля вече бях влюбена в нея yahoo сега нямам тарпение да пристигне
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 20, 2007, 21:11:04 »

kami, много се радвам за теб!!! Bravo Bravo Bravo усни снимчици, ако можеш да видим прекрасната рокля и ние!!! good Wink
Активен
MeryAn
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #51 -: юни 20, 2007, 21:29:34 »

Момичета, много ви благодаря за светкавичните мнения от ваша страна  :*Моите изводи са, че се налага да се "борим" с монополистите  - ресторантьори в китното ни градче...Има ли въобще начин да се застраховаме предварително от промяна в условията им за ползване на великите им заведения? Бива ли така да развалят настроението на едни бъдещи булки и да ни карат да се тормозим до последния момент дали всичко ще бъде ОК, няма ли да измислят някоя нова неустойка, която трябва да се плати и т.н. Многп съм разочарована и ужасно притеснена, че нищо няма да се случи така, както аз си го представям.. но както и да е....Стискайте палци всичко да се уреди бързо и без много нерви...
Каmi, поздравявам те за роклята - аз също още се лутам по магазините и предполагам какво облекчение е за теб факта, че вече я имаш НЕЯ - роклята, зя която винаги си мечтала girl_wink Сигурна съм че ще изглеждаш страхотно в нея smile
« Последна редакция: юни 21, 2007, 10:43:42 от maria_lakova » Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 20, 2007, 21:35:27 »

MeryAn не  се стряскай всичко ще се нареди както трябва, ние сме в езерец и няма мърдане ..така че горе главата, кога е вашата дата
а да снимки има в галерията ми дано ви харесат
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 21, 2007, 09:30:09 »

Да бях разочаровна от Езерец и от първоначалното им отношение и такси, поради което се пуснах в лудо търсене на ресторанти в Благоевград, Сандански и региона и това ме изнерви тотално.Чаках Гъбката да и направят ремонт 1 месец отивам на разговор със собственика и въпреки, че ни е познат и разчитах на него направо ме тушира с условията си. Така или иначе няма голям избор на заведения за сватби в Благоевград.Езерец като обстановка поне отговаря на изискванията ми .../при положение, че в Езерец на седмица имат по две сватби си позволяват такива волности/...
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 21, 2007, 15:52:13 »

kami ,направо  Oh my ... от възхищение, браво миличка, такава красива, каква ти красива - РАЗКОШНА РОКЛЯ! много ми хареса, хем богата,хем и елегантна ,стилна и със прекрасна линия.Още веднъж -  Bravo
Сигурно сега си се успокоила,нали?  kiss2
Аз видях снимките още снощи,но имах проблем с компютъра, и не можах още тогава да те поздравя!!!  give_rose
Истината за тези ресторанти е май такава - особено за Езерец, страхотни заведения, управлявани от невежи "монополисти"  *crazy*А и като нямаме избор, примиряваме се....И отново да подчертая - не препоръчвам нищо, просто давам предложения за места, който може би са подходящи за сватба.... blush
Баща ми е работил по повечето изброени обекти, той ме водеше нагоре-надолу да "водим преговори"  laugh Дори имаше предложение за Ларж, но не е функционално някак си, даже бяхме и до Бунара, но там пък ми се видя малко обикновено....Гъбата още я ремонтираха... В Дриймс ми се видя голямо зо нашата сватба от 50 човека...
MeryAn , всеки си има своя представа и виждане за нещата, мила, най-добре е да се поразходиш по заведенията и така съм сигурна,че ще откриеш това, което търсиш  good
Може би на теб абсурдните условия, които се поставят на всякъде ,на теб няма да ти се видят толкова дръзки  laugh
Успех, и ние сме с теб!  kiss2
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 07, 2007, 22:18:51 »

foxy_ladykristi, благодаря ти  DANCE  DANCE  DANCE.....много се радвам че и на теб и на другите момичета ви харесва моята рокля, на мен също много ми харесва и бях сигорна като се видях че това е моята рокля, нямам търпение да доиде 04.08 да си я взема в къщи........много време отсъствах и не съм писала....как върви подготовката бъдещи благоевградски булки  blum
 
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 08, 2007, 03:08:58 »

kami, миличка, тъкмо се чудех какво става с теб  kiss2 Я кажи, църковният брак ще е в Църквата във Вароша,нали?! Ако съм си все още тук, да мина, да те поздравя лично?  girl_wink DANCE Кой ще ти прави прическа,грим? А и какво стана с агенцията - на коя се спря последно?
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 25, 2007, 12:45:17 »

Lolita, мила-още веднъж - честито!  CHEERS Няма ли да споделиш как мина всичко - в ресторанта(чух,че сте останали доволни  good), как се справи персонала - ей,така,като ориентир за бъдещите булки от Бл-гр,...  girl_wink Кой ти прави роклята?Грим, прическа...
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 28, 2007, 13:33:04 »

foxy_ladykristi, ето ме и мен пак, трябаше да замина на харватска за 2ве седмици и нямаше как да пиша но аз таиничко наблюдавах какво ставаше във форума, агенцията ще бъде Ла феста, нямах друг избор...така казаха от езерец но за сега не съжелявам пък да видим за напред
Роклята нали вече казах че ми е от М Tyler, трябва д си я взема на 4.08 като се прибера в България, искрено се надявам да нямам изненади в последния момент  beating
прическата ще се довера на една моя съученичка- фризиорка Лазарина има салон точно зад централ...срещу общината ако се сещаш, а грима е от агенцията ...гриморка която е около операта, ще се видя и с нея като се прибера
Lolita честито и от мен, да наистина ще се радвам и аз ако спеделиш как беше в ресторанта....нали знаеш и ние ще бъде там и за това бих се радвала ако спеделиш с нас
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 06, 2007, 15:03:44 »

Скъпа Ками исктам да т и кажа , че се наслушах на глупости преди сватбения си ден относно некторектнотото отношение на ЕЗЕРЕЦ, но напротив. Толкова доволна останах, от цялото обслужване , от кухнята от отношението, че думи нямама...СПРАВИХ СЕ ПЕРФЕКТНО. Управителката ми влзе изцяло съучастно в положението и ми помагаше неимоверно .Страшно съм доволна и съм им Блгодарна ! Винаги бих ги препоръчала за в бъдеще.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines