Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 01:55:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 83129 пъти)
 
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 05, 2008, 21:39:20 »

Здравейте, момичета smile smile
Започвам да пиша и аз тук:)
Казвам, че съм от Пазарджик, защото все още по лична карта съм от там.(не съм я сменяла досега, защото когато си сменя името пак ще трябва да се разправям и все изчаквам).Иначе аз студентствах тук, после се намерихме с любимия и вече от доста време вече живея тук. Тази година ще станат 8 години smile.
Засега още не можем да се разберем къде ще бъде сватбата...........оффффф sad sad
От една страна в Пз има повече и по-подходящи ресторанти за сватба, но от друга мисля, че тук музикантите са по-добри, което е едно най-важните неща. Тук някак си сте по-буйни и музиката, която се  свири е по-хубава. Ако е в Пз, трябва да пътуваме после със всичките багажи и подаръци и не е удобно. Ние си живеем тук, в Благоевград. Аз даже нямам намерение да ме взимат от родната ми къща, защото така половината ден ще мине в път, ще сме и без това достатъчно напрегнати, а трябва да имаме сили за танциии danceg danceg danceg danceg
И така, засега все още не е сигурно, но по-вероятно да е в Благоевград! smile
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 05, 2008, 23:45:18 »

здр ками гледах албума ти,много хубава сватба. Bravo много ми хареса това с посрещането на гостите мойе ли да ми обясниш как става,нали това е посрещане а не даруване.и това с хварлянето на 3 букетчета е много оригинално. girl_wink
благодаря ти радинка, радвам се че че ти е харесал албума ни... наистина беше един хубав и незабравим ден, бих искала да се повтори но това е за друга темичка
относно посрещането на гостите- аз не исках да обикаляме по масите и да губим време вместо да се веселим на дансинга... та така значи...имахме пред вратата на рестораната  маса на която имаше чаши с шампанско и така всеки гост ние го посрещахне лично, щрак по една снимка и там ни даваха подаръците... беше супер защото така отделяхме време на всеки гост и след като всички гости бяха посрещнати от нас ние влезнахме и купона започна  Dancer drum
TediDS щом като от толко време живееш в Благоевград няма лошо да е и там сватбата, има и хубави ресторанти в Благоевград...а това че няма да те вземат от родната къща е малко кофти защото лично аз бях много против това да се състой на нашата сватба, казвах им "аз да не съм мечка та ще ме продавате" но повярвайте момичета усещането че всички тези хора са отвън заради теб... цялата дандания до влизането при булката е супер/ вижте албума има го заснето/ ... е поне за мен беше  сега не съжелявам, даже съм доволна
...относно ресторанта насочили ли сте се към някой? а агенция?
« Последна редакция: март 05, 2008, 23:47:25 от ками » Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 06, 2008, 00:00:33 »

Честно казано от всички ресторанти в Благоевград, най-много ми харесва Езерец.Прочетох някои негативи за тях и съм малко разочарована, но не  виждам по-красив от него. За агенция..нищо не знам.Даже не знам какви има blush Но тя сватбата ще е чак ноември и аз затова още не съм започнала същинската подготовка. За роклята съм се насочила към Принцес,поне  това което видях ми хареса. По-нататък ще има много въпроси към вас и ще се надявам да ми давате съвети smile- за гримъор, фризъор, агенция, покани (Има ли тук на Такрида - от видяното в сайта им съм очарована и са на сносни цени),музиканти, Ди Джей  и т.н.
 Ако искате и от сега може да започнете smile Wink blush Ще бъда благодарна за всяка една идея и съвет!
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 06, 2008, 00:23:01 »

аз съм насреща с каквото мога ще ти помогна с най- голямо удоволствие
фризъор мога да ти препоръчам Зинка- супер е, салона и е зад Cinemax- салон Dorso, приятелка ми е и наистина си я бива
гримъор- охохох беше много забавно, агенцията ми бяха уредили гримъорката на театъра и аз реших ок няма да търся друга нямам време...е благодарение на Зинка която ме насили да ида на пробен грим Oh my ... ужас приличах на бабка от каменната ера... е след това Зинка ми даде кординатите на Краси- гримъорката на момичета от Висаж като има ревю тя ги гримира... е наистина е много добра и мила
относно агенцията - аз не съм доволна от нашата
а поканите ако ти харесват нашите мога да ти дам данните на моята приятека тя ги прави за нас- работи в рекламна агенция
и оркестър мога да ти препоръчам....
тук съм само свиркай
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 06, 2008, 08:42:00 »

Теди,
нашата сватба ще е в Езерец. Засега се държаха добре, но още не сме уговаряли подробности. Най-много ме е страх да не увеличат цените или да се отметнат от нещо, защото не сме подписвали договор. До един месец ще отидем да договаряме менюто и ще пиша дали всичко е наред.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 06, 2008, 09:21:59 »

Ками, благодаря ти! Разгледах албума ти, много красива сватба. smile
Имам и друг въпрос - моята коса не е много дълга, до раменете някъде.Винаги съм искала дълга коса.Мисля за сватбата да я удължа и сгъстя, но знам, че това е доста скъпо.Дали не може да се вземе под наем тази коса или.......знам ли и аз - 500лв не ми се дават. Аз също съм на кичури, но тънички.Твоите много ми хареса, като му дойде времето ще искам и аз такива blush Би ли питала приятелката и Зинка,ако поставя допълнителни кичури, колко горе-долу би ми струвало?

gingerina
,  :)ще се радвам после да споделиш информация за Езерец.  Каква цена минимум определят за куверта?
А вашата сватба кога ще бъде?
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 06, 2008, 09:55:31 »

Tedi,
сватбата ни е на 03.05, не остава много време  nea. Кувертите са от 23 до 25 лв., като ни дадоха няколко примерни. Казаха, че няма проблем да си внесем алкохол и ядки, но задължително има 50г алкохол, включващо се в менюто.
Казаха ни също за тези 7% върху сметката, аз поне се радвам, че столовете са хубави и няма да слагам калъфи, така че се компенсират.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 06, 2008, 15:21:36 »

TediDS, защо мислиш че ще бъде 500 лв, аз имам също и на мен ми излезнаха около 350лв. даже и с боядисването на косата за да бъде като моята...а относно това да е под наем, да има и такъв вариант стига да е близък цвета на косата до твоята защото никой няма да ти я боядиса като твоята когато е само под наем... има и друг вариант, ако имаш като моя цвят кичури аз с удоволствие бих ти я дала само за сватбата  Wink
gingerina на нас пък ни създаваше толкова ядове в началото тази управителка като... беше твърдо против да посрещаме гостите във фоайето, не даваше и да си помислим да не зареждат масите преди да са се настанили гостите, искаше и ние да имаме 50гр алкохол от тях... но вкрайна сметка ние държахме да бъде на нашто и успяхме, съгласи се с нас... единственото нещо което не можах да избегна е да използваме услуите на агенцията която тя искаше, и съжелявахме после но...
а относно тези  7% върху сметката беше много забавно... накрая на вечерта тя каза че заради "вашите свещи навсякъде...сега има изгорели покривки, дължите ми 100лв." е тогава аз я попитах ами тези 7%... и тя Oh my ...... е ок няма да плащате
е дръж си на твоето мнение и не я оставай тя да "води хорото"
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 07, 2008, 09:07:50 »

Благодаря ти, Ками, но аз помислих и реших, че по-добре да си купя косата и така ще си я имам и слагам не само за сватбата, но и в бъдеще.  :)Когато наближи време, ще ти пиша, освен ако не се започнаем по-рано Wink и ще ме посъветваш от къде да я купя и кой да ми я постави. А тя колко време издържа??
Имам и друг въпрос - продават ли се някъде в Бл, ботушки като тези???
Тъй като моята сватба ще бъде през зимата и ако съм с обувки ще умра от студ. Пък и да бъда с ботушки, повече ми допада smile
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 07, 2008, 09:08:59 »

Охх, забравих да сложа ботушките ROFL


* 9-.jpg (3.81 KB, 140x114 - видяно 2770 пъти.)
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 07, 2008, 14:10:54 »

TediDS това за запознанството... бих се радвала много да се видм, но за сега не плануваме да се прибираме за България, за сега е сигорно юли месец, нали тогава ще сме кумове... но кой знае може и по- рано и да се видим
моята коса е на щипки, аз избрах този вариант за мен беше по добре защото аз имам чуплива коса и има опасност така да ми се оплете екстейшъна с моята че после не ми се мисли...
ботушките са суперски...и аз исках нещо такова но в август  беше  доста горещичко за мен... в Бл-град незнам може  да и има някъде но нямам идейка къде
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 17, 2008, 11:48:20 »

Момичета,къде в Благоевград гравират пръстени и такива подобни неща blush на мен ми трябва за ключодържател nea
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 17, 2008, 16:51:13 »

провери при съда до градската градина, има едно ателие за правене на ключове... срещу студенския стол... уф ама как ти го обиасних  blush дано ме разбра
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 17, 2008, 17:01:40 »

провери при съда до градската градина, има едно ателие за правене на ключове... срещу студенския стол... уф ама как ти го обиасних  blush дано ме разбра
знам го,ама там гравират ли blushна мен ми трябва за гравиране.но не на пръстен,а на ключодържател smile
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 17, 2008, 17:06:39 »

да де за ключодържател... мисля че да, но не съм 100% сигорна...иди и провери, наче на друго място не се сещам... успех  весело изкарване довечера но рождения ден  danceg
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines