Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 30, 2024, 01:43:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 83124 пъти)
 
MeryAn
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #60 -: август 06, 2007, 19:02:10 »

Честито Лолита! Много се радвам, че си останала доволна от Езерец. Лично аз обаче оставам с впечатлението, че за да е всичко Ок в Езерец, човек трябва да хвърли луди пари за който и да е, за каквото и да е т.е. да откликне на всяко от "правилата" им за ползване на великия им ресторант и всичко това наистина гарантира до опредлена степен добро изкарване на сватбения ден...Още веднъж, много се радвам за теб, защото имам приятелка, чиято сватба се отложи за следващата година благодарение на рекетьорите в този измислен комплекс...
Аз съм в друго заведение, не чак толкова луксозно, но за мен ще разказвам като мине деня..:-) 
Активен
viktoria_83
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 10, 2007, 09:51:45 »

Здавей, аз също ще правя сватба в Езерец...досега съм доволна от тях, угаждат ми по всякакъв начин...а между другото гадната управителка вече я няма...уволниха я точно поради причината рекетьорство... Bravo Bravo

Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: август 10, 2007, 10:41:43 от maria_lakova » Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 10, 2007, 10:06:09 »

Когато тръгнах да организирам сватбата си и реших тя да бъде в Благоевград първото заведение за което се сетих като най-удачно и добро беше Езерец. Бях потресена от допълнителните такси и проценти, който ми искаха. Да не говорим, че ми искаха минимум 28,00 лева меню, защотото сватбата била по-малка./80 човека/ Оттам се почана едно лутане и чудене къде и как да я направя тази сватба. Два месеца подред обикалях за заведения и накрая пак се върнах в Езерец. Доволна съм,  че в крайна сметкта реших да бъде там. А междувременно повечето от сватбените агенции плюеха ужасно много Езерец, как разваляли сватби и т .н.
На самия сватбен ден управителката и персонала се справиха чудесно /е с дребни пропуски ама...никога не  може всичко да е перфектно/. Доколкото ми е известно тези такси допълнители след нашата сватба са се повишили..но това не е проверена информация.
УСпех на всичкти бъдещи булки от Благоевград.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 29, 2007, 00:22:27 »

Здравейте на всички от бл-град и не само, незнам дали е точно тук мястото където мога да се оплача ама искам да кажа или по скоро да предпаза булките от бл-град.... е аз искам да сложа в Черния списък на фризиорите в бл-град- фризиорката Деница от салон Шедьовър срещу Калисто в Благоевград 
е тази въпросна фризиорка ...за много момичета голям професионалист...и за мен преди но не сега...заради нея от коса 2ве педи под раменете в момента имам коса 5см... hysteric...да да така е тя ме увери че може да ми направи трайно изправане на къдравата ми Дълга коса при положение че и обясних че косата ми е обесцветявана и с кичури и че никой не иска да направи тази процедура с тази коса....но тя като професионалист който може би я интересуваха само 60те лв. цената на услугата ми обясни че гарантира че всичко ще бъде ок......е след 2 седмици като се пробрах в лондон коста ми падаше направо с кичури...е резултата е 5см коса.... hysteric
дени идвам си за коледа лично ще дойдада те поздравя за големия ти професионализъм
е имайте едо наум за професионалста Дени
извинете ме са далгя пост 
« Последна редакция: септември 29, 2007, 11:05:05 от maria_lakova » Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 03, 2008, 11:30:53 »

Здравейте момичета,
на мен ми предстои сватба в Благоевград след четири месеца. Аз съм иначе от Сливен, но годеникът ми е от Благоевград (а живеем в София) и това беше неговото голямо желание. Харесвам много града. Обаче доста се поразочаровах докато търсехме ресторант. Прочетох първо темата, ходихме до Дриймс. А всичките ни познати споменаваха Ален Мак, даже доколкото разбрах там се правят сватбите на по-известни личности. Но аз лично недоумявам защо не го ремонтират след като толкова имат толкова много тържества там, просто обстановката за мен там е ужасна :-(. В крайна сметка се спряхме на Езерец (сватбата се планира за около 120 човека). Залата е прекрасна, сравнително широко е. Радвам се , че прочетох и хубави отзиви за там, към нас се държаха добре. Вярно е, че има процент за щети и режийни, но от друга страна предполагам и че ще ми трябва по-малко украса за ресторанта.
Все още нямаме dj, затова искам да помоля да ми препоръчате някой, а ако има и контакти още по-добре. Искам да питам и дали има около Благоевград някоя оранжерия за цветя.
Надявам се да пишат и други бъдещи булки в темата за да си споделяме вълненията smile.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 12, 2008, 19:38:44 »

 Welcome gingerina
нашата сваба беше в Езерец и останахме доволни... наистина това поне според нас беше най- подходящия ресторант... ален мак не нее в ниакав случаи, там правят по- извесните личности от гледна точка на това че може и да събере 300 човека иначе не струва нищо, аз съм била там на сватба и колкото и добре да беше украсен ресторанта като ти сервират в 5 различни чаши на масата от времето на Балкан турист girl_impossible
за оранжерии не знам маи няма...
е аз съм на среща ако имаш нужда...
успех
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 16, 2008, 14:33:05 »

Здравей Ками,
Много ти благодаря за отговора. Разгледах снимките от галерията ти, всичко е страхотно - и роклята и украсата и всичко останало  good. Така ресторанта ми изглежда още по-прекрасен ;-).
Аз засега съм се спряла на лалета като основно цвете за букет и украса и ще отида сега в събота и неделя в цветарските магазини да видим дали ще може да ми се осъществи желанието. В тази връзка исках да те питам откъде се сдобихте с вази, дали могат да се вземат под наем от агенция или цветарски магазин. И също така много важно, ползвахте ли услугите на агенция, предполагам, че и на вас са ви предложили Ла Феста от Езерец.
Другото, което ме тормози най-много засега е за диджея (водещ). При вас кой беше и бяхте ли доволни?
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 16, 2008, 16:55:33 »

Предложили??? не направо НИ наложиха Ла Феста, нямах право на избор... може би не е тук мясото да пиша за това но Ла Феста само наредиха ресторанта... всичко си беше напавено и купено от нас и... цената накрая беше зашеметяваща... розите, свещите, тюла по масите и столовете... всичко беше мое... така че...аз не съм доволна от тях
цветарка имам позната и мога да ти дам данните на лични ако искаш да се свържеш с нея...
украсата е дело на мен и приятелакта ми... ако искаш помощ и идейки свиркаи, нооо внимавай с Ла Феста
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 16, 2008, 17:38:56 »

Привет,gingerina!
За украса на ресторанта ние ползвахме услугите на агенция Диаманти (салон Принцес) и останахме доста доволни good Водещият на сватбата също наехме от тях (имахме отделно диджей и оркестър) и беше много сполучлив избор-много добре се справи с воденето,ритуалите,игрите,показа лично отношение и каза,че е било много весело и сме го предразположили да даде всичко от себе си smile
Оркестърът ни също беше от Бл-д(пеят в механа Милена),тях също мога да ги похваля-бяха супер!Имат и певец и певица (общо са 5 човека).Успех ти желая!А,и смятам,че е абсолютно недопустимо от ресторанта да ви налагат коя агенция да наемете за каквото и да било!
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 16, 2008, 19:34:25 »

Сладурки, здравейте и от мен - отново, след дълго отсъствие  blush
Истината за нещата като цяло май е - АКО ИМАШ КЪСМЕТ... Не искам да остана неразбрана - "Езерец" като ресторант и интериор (и хотел  girl_wink ) за мен е и ще бъде една от малкото локации, удачни за сладурска сватба  good Особено основната зала е супер прекрасна. Не им достига обаче култура на обслужване,така да се каже.Срам ме е да си призная ,но тайно се зарадвах като разбрах,че въпросната неучтива (поне към нас) управителка вече не е там  blush 
Не е коректно да се налагат агенции, оркестри, Диджеи, и т.н. от който и да е от ресторантите, но нали знаете, че и на собствениците на въпросните им е пределно ясно, че изборът е ограничен ...  pardon
Такаааа.... За "Ален Мак" - Момичетата са прави, че стилът на "Балкантурист" все още властва там  blum Не бих го препоръчала  nea
За грим и прически - нещата са много относителни,както всички знаем, но от личен опит (и не само свързан със сватбата ни) бих написала следните хора като удачен избор - Искра (фризьорка)- в момента работи в Мall-a , Бени (фризьорка) - тя ми прави косата ,а и грима  Wink за сватбата, работи много добре и само с висококачествени продукти, Илианка за грим, много хора я познават в Бл-град... Ще се сетя и за още - важно е да се обиколи, да се пробва, да няма оле-мале в най-важния ден!  Girl_hide
А някой замислял ли се за сватба в Бакарди - много странно като локация, но ми дойде като интересна идея  blush - за по-щури булки
Ооппсс, извинете за дългия пост  blush
Успех в приготовленията на бъдещите булкички, и по-малко стрес!  give_rose Flower pc_love 
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 17, 2008, 12:18:20 »

Срам ме е да си призная ,но тайно се зарадвах като разбрах,че въпросната неучтива (поне към нас) управителка вече не е там  blush 
и аз така бях прочела тук че я няма, но уви като се прибрах в БГ се срещнах със същата управителка... но мога да кажа че в началото не се разбирахме въобще със нея но след това излезна разбрана и мога да каза даже че беше супер, намери 2ма сервитиори плюс за вечерта, след дълги молби се съгласи да се сложат безалкохолните, хляба ядките  там кво ли още не след като гостите се настанят за да се види ефекта от украсените маси
така че тя е правише на лоша в началото но- после /поне с  нас/  беше разбрана, даже доиде вечета да ни види и поздрави без да беше на смяна тази вечер
за гримиорка аз ти препоръчвам Краси, тя гримира момичетата от Визаж като има ревюта в благоевград
фризиорка Зинка
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 03, 2008, 18:03:55 »

а ками може ли да ми споделиш горе-доло колко стуват в тоя магазин роклите.също така ми хареса идеята с хварлянето на трете букетчета и украсата на ресторанта.абе въобще всичко.много оригинално.ако се се тиши мойе да ми споделиш някоя оригинална идея.предврително ти благодаря goody  give_rose
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 03, 2008, 18:07:54 »

роклите са от 800 до около 2000лв. зависи
свършва ми работното време и трябва да ставам сега, ще ти пиша повече от вкъщи... чао за сега
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 05, 2008, 19:07:17 »

TediDS тъкмо си мислех че имаме още една булка от Благоевград и не се е разписала тук но след малка правка разбрах че си ои Пазарджик а тои от Благоевград... относно Принцес аз съм чувала само хубави неща... мисля че даже и rossistela беше някъде споменала за тях нещо похвално
я кажи къде ще бъде сватбата в Блаоевград или Пазарджик
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 05, 2008, 21:28:18 »

здр ками гледах албума ти,много хубава сватба. Bravo много ми хареса това с посрещането на гостите мойе ли да ми обясниш как става,нали това е посрещане а не даруване.и това с хварлянето на 3 букетчета е много оригинално. girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines