Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 20:45:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 82850 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 24, 2007, 08:25:40 »

Оффф....Никакъв късмет с DJ... Плачещо момиче  Поне съм щастлива, че гримьорката е вече ангажирана  Curtsey
А какво стана с този,чийто координати ти дадох?!?!
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 24, 2007, 18:27:59 »

Бих желала да знам,някой дали е ползвал услугите на "Раро" и "La Festa" и дали е останал доволен?
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 20, 2007, 16:50:27 »

kami , здравей! Отосно Езерец мога да изкажа само негативи - има и хора,на които там им е харесало - но аз останах възмутена от отношението като цяло и ТЪПИТЕ  условия,които поставяха! В един друг форум съм описала надълго и широко премеждията с тях - тук обобщено ще кажа - ако имаш възможност - търси друг ресторант-ще ти скъсат нервите тези псевдо ресторантьори!Понеже съм живяла на запад и на 100% знам какво трябва да очаквам и какво преставлява отлично обслужване и отношение - това там не е такова!Неустойките ,за които говориш са ми известни - неустойка за агенцията, за украсата, за оркестъра (моите уважения ,може да са добри музиканти, но стилът музика,които те изпълняват по никакъв начин не се връзва на представите ме за сватбата ми!), ако не искаш те да ти свирят, дори и ако искаш DJ - пак плащаш неустойка! За алкохола госпожа "управителката " се направи на интересна и почна да ми върти разни неща за НАССП системите, че било ограничено,без да знае, (а и няма как да знае) че наскоро писах научен труд по проблема за НАССП и знам , че никъде в региона не е въведена все още! crazy  Казаха ми сервиз 7-8%, и чупливост-проценг от общата сметка!Като това не ти го връщат,дори и да не се счупи нищо! hunter
И моите желания отидоха на кино!
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 20, 2007, 16:56:13 »

Така, нашата сватба ще е в ресторанта на Галчев - при църквата , приятно е и обслужването е на високо ниво DANCE Сватбата ви голяма ли е? Имате ли други варианти за ресторант, освен Езерец? В Дриимс също е хубаво за по-голяма сватба.Нестандартно предложение за място за сватба е Боулинг центъра, а също и това заведение Бакарди,под Американския университет,имат си и ДиДжей  girl_wink
С каквото мога - ще помагам - ако имаш въпроси   good
Ла Феста съм чувала,че работят също много добре...
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 20, 2007, 22:45:09 »

Ехо какво става тук? Тия мнения от къде се получиха в тази тема????  laugh
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 21, 2007, 00:00:55 »

А....  Oh my ... , аз май към друга тема ги пусках... Съжалявам - при желание - веднага изтривам всичко  blush
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 21, 2007, 00:04:33 »

Rossistela , мила ,благодаря ти за оказаното съдействие - аз оттогава на толкова хора звънях, не си спомням дали и на въпросния ДиДжей се обаждах,но от офертите на всеки по нещо куцаше  pleasantry Но вече проблемът е решен  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 21, 2007, 00:06:47 »

Всичко е наред! good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #23 -: май 21, 2007, 10:48:58 »

Нашата сватба беше в ресторант Дриймс и останахме много доволни.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 23, 2007, 00:19:45 »

Фокси напално съм съгласна с теб ама това е няма ве4е мърдане 6е трябва да бъдем там,дали сме капаро и вси4ко ве4е е по4ти организирано ама аз съм разо4арована от езерец за това Булки от Благоевград дале4 от езерец
а за хората да 6е има много гости за сега около 220 множко са ама и милото и аз имаме много роднини и близки и няма как
вие имате ли агенция или сами4ки се справяте
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 23, 2007, 12:58:24 »

Само не Езерецццццц   Oh my .... Исках външна сватба на басийна на Езерец, представях си го невероятно красиво, капарирах първото това заведение и ми смачкаха всички представи за добро изкарване. Сега капарото си ми виси там/ а и най-вероятно ще изгубя 200 лева/, а аз междувременно като луда търся други оферти за ресторанти.Направо ми скъсаха нервите тези в Езерец. Да не говорим, че всички свързани с организацията на една сватба вдигат ръце като чуят този хотел и отношение.
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 23, 2007, 13:08:27 »

Като заведения с добър интериор и обслужване- Дриймс, Винарната на Галчев,
Заведения за големи сватби / но по лош интериор/ Ресторант "Ален мак", "Зимна градина на Ален мак",Бор
Заведения за интересни сватби- Бакарди, Боулинг, Аква парк
Фризьори - Илиян, Атанас, Славчо, Деница /едни от най-добрите в града/
Dj - Слави /най-вече/, Илин
Водещ- Стоян Веселински
Агенциии - Раро и Принцеските са доста товарещи, тъй че сами преценете, "Аз и Ти "са по достъпни като цени
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 23, 2007, 14:02:18 »

а и най-вероятно ще изгубя 200 лева.............Само 200 лева  , ние сме дали 500  лева  капаро   diablo  .  beating  hunter
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 24, 2007, 16:37:30 »

kami , ние самички си организираме сватбата - мамето и аз, а не с агенции - преценихме,че ще се справим, въпреки другите ангажименти, остава около 1 седмица и вече почти всичко е подготвено  Dance само дреболийки има за уточняване...
А в ресторанта - съставете списък на всичко,което вкарвате (алкохол, ядки и подобни...), като управителката да си сложи подписа - за по-сигурно  good Особено за по-голяма сватба и то в Езерец- задължително трябва да имате човек, който да контролира поръчките, който и да поръчва допълнително нещо - сервитьора да се обръща към този човек - за да не се плаща нещо 2 пъти или да не се получават грозни сцени със завишени сметки...
А добре де - ами на тях главната зала им събира до 180 човека...и то и без това няма дансинг - как ви обясниха за толкова много хора как ще е настаняването?
И нещо друго - Езерец предлагат по принцип стая за младоженците като подарък, но май е само за зарибяване,защото на нас първо така ни казаха, а после - бил им пълен хотела на нашата дата и нямало как да ни дадът  laugh 
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 24, 2007, 21:57:42 »

foxy_ladykristi, бравос на вас че се справяте самички така поне всичко ще направите както вие точхо си искате и без да има от рода: ама така е по добре, ние ти предлагаме така...уффф писна ми вече ама няма как аз не мога да сам там  sad  cray
за хората,да знам че събира по-малко хора/ тук е наша грешка, в началото мислехме за около 150 180 човека ама излезнаха около 220  shok/ но варианта е да използваме и терасата около ресторанта за около 20 30 човека, аз съм говорила с мои познати които са били на такава сватба и е било готино....надявам се дано  crazy
за стаята да, каза ни Даже ВИП апартамента е запазен за нас пък да видим 
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines