Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 00:30:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛКИ ОТ БЛАГОЕВГРАД  (Прочетена 82704 пъти)
 
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« -: март 16, 2007, 18:41:04 »

Не,че Благоевград е толкова голям,че нещата да не може и сами да си ги проучим, но ще е хубаво да споделим преживявания,впечатления от салони,ресторантии т.н. и да си помогнем при избора  Bravo
Аз съм обиколила май всичките сватбени магазини,обслужването е добро,но само на едно място им харесах нещата...Но пък не и цените - това е друг въпрос  blum Трябва и фризьор и гримьор да открия,не мога при всичките да ходя да им проверявам работата  Wink Моля,помагайте
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 17, 2007, 07:52:56 »

Здравей,foxy_ladykristi!Много се радвам,че тук имам-е,не градски,но "регионален" smile -аз съм от Дупница,и както сигурно знаеш,това е на 20минути път от Благоевград.Учила съм там 10 години(ЕГ и ЮЗУ) и добре познавам града,много ми е любим girl_wink Смятам първо да пообиколя по Бл-д,имам добри отзиви за няколко сватбени салона и агенции и много ще се радвам ако мога там да свърша основната част от подготовката за сватбата ни-рокля,украса на ресторант,подаръчета и т.н.Много е хубаво,че си тук и ще можем да споделяме впечатления,къде,какво,цени,всичко...Коя е вашата дата?Ние сме за 18 август CHEERS
И в контекста на разговора искам да те попитам нещо конкретно(следващата седмица ще ходим на обиколка в Бл-д)-ходила ли си в салон Princess-много добри отзиви съм чувала за тях-и като обслужване,и всичко,моля,сподели ако имаш мнение по въпроса!(може и на лични) Към кои други магазини си заслужава да се ориентирам?!Благодаря ти предварително!Ще поразпитам приятелки за фризьор и гримьор!
Активен
viola
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #2 -: март 18, 2007, 18:29:41 »

Аз не съм от благоевградския ригион, но роклята ми е на фирма "Марция", която е от благоевград. Много съм доволна, моделите им са нестандартни, а цените са достъпни за всеки. Адреса в Благоевград е на ул. "Св. Св. Кирил и Методий", повярвай ми, заслужава си да отидеш до тази фирма.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #3 -: март 19, 2007, 13:00:07 »

здравейте  момичета - "булки" CHEERS .Аз съм от Благоевград и  ще се радвам ако мога да ви бъде полезна с нещо.
Активен
bulka
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #4 -: март 30, 2007, 22:49:28 »

Здравейте!Аз съм от Гоце Делчев,но искам да попитам дали знаете къде в Благоевград се дава лимузина под наем?
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 06, 2007, 16:19:33 »

Здравейте сладури give_rose
Rossistela, нашата датичка е 03 юни,малко остава  DANCE Обиколила съм всички възможни салони в Бл-гр, с 2 ръце препоръчвам Раро и Принцес, като визирам моделите на роклите...Марция на Булеварда също предлага добро обслужване,на относително приемливи цени, но проблемът ми беше,че искам нещо различно,взимащо дъха и леко ексцентрично ,а там са по-стандартни- в Принцес имаха само 1 рокля,която можех да премея-другите не ми бяха по мярка  angry Имайте предвид,че имам нормално телосложение- 176см, 60 кг-казаха,че по снимка може да ми ушият нещо,да ама като не знам как ще изглежда върху мен!? В Раро имат също хубави неща-обслужването също е добро,но и тук няма кой знае какъв избор-по поръчка...Сега да поговорим за цените...И в двата салона говорим за над 600-700 лв за по-уникална рокля,за мен това  не беше кой знае какъв проблем,като си мислех,че като нямам друг избор и много повече ще дам,стига да намеря роклята си мечта,но импулсивно решихме да отидем до Асеновград, и вече си имам най-сладурската рокля на цена 300лв!В БЛ-гр такава ще струва най-малко 700, проверила съм dodger Но и в Асеновград трябва бая да потърсиш...Ако искаш на лични повече инфо за нещо друго, с удоволствие ще помогна,ако мога
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 06, 2007, 16:31:29 »

vanis, много ще ти бъда задължена,ако можеш да ми помогнеш по въпроса с оператор,DJ, гримьор... Сватбата ни е смесена - искаше ми се DJ-ят да поназнайва английски,ама май нямам шанс, поне да е водил сватби,ама пък и да не е от тия дето се провикват "ръца,пръца..."незнам си какво,"айде юруш на хорото" и т.н.  cap от този род  girl_wink ама хайде аз за английският ще си наема преводач...и се чудех за гримьор-има една сладурана -Илиана, много я хвалят, ако нещо си чувала,че аз ако взема да ходя на пробен грим при всички гримьори,за да разбера кой как работи....
Благодаря ти предварително!  butterfly
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 07, 2007, 08:04:07 »

foxy_ladykristi,лимита ти на лични е изчерпан,не мога да ти пусна ЛС pardon
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 09, 2007, 20:05:07 »

Лошооо...Знам, че броят им се определя от бр на публикациите, но не ми се пишат празни приказки сега...  Xixixi Пробвай на мейла ми,ако ти е удобно...  pullpigtails В бъдеще ще се постарая да не повтаря  girl_wink Поздрави
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 14, 2007, 16:24:50 »

Хайде и тук да кажа за момента как стоят нещата с видеооператорите и фотографите в Благоевград - цените за 3 часа DVD варират от 200 до 250 лв, като аз приложих разни трикчета  crazy и малко(ама много малко намалиха цената),та стана 180лв,което е добре  Bravo За фотографа има 2 варианта -или ще е на хонорар(обикновено 100лв) - като след сватбата ви дава дискче със снимки,от които вие да си изберете и да си извадите,а другият вариант е да си платите за снимка(на брой) -в нашият случай цената е 1лв на снимка-и то горе-долу се получава едно и също  pardon Такааа... Това е за сега... Продължавам с търсенето на  DJ
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #10 -: април 16, 2007, 14:57:11 »

vanis, много ще ти бъда задължена,ако можеш да ми помогнеш по въпроса с оператор,DJ, гримьор... Сватбата ни е смесена - искаше ми се DJ-ят да поназнайва английски,ама май нямам шанс, поне да е водил сватби,ама пък и да не е от тия дето се провикват "ръца,пръца..."незнам си какво,"айде юруш на хорото" и т.н.  cap от този род  girl_wink ама хайде аз за английският ще си наема преводач...и се чудех за гримьор-има една сладурана -Илиана, много я хвалят, ако нещо си чувала,че аз ако взема да ходя на пробен грим при всички гримьори,за да разбера кой как работи....
Благодаря ти предварително!  butterfly
Здравей foxy_ladykristi ,извинявай за закъснението обаче не съм видяла че си писала.На нашата сватба минахме без диджей,виж да оркестър мога да ти помогна.
За гримьор аз лично говорих с Илияна докато работеше в Раро и ми беше много симпатична и мога да ти дам координати за нея(даде ми визитка)Мисля че се справя страхотно.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #11 -: април 16, 2007, 14:59:48 »

Хайде и тук да кажа за момента как стоят нещата с видеооператорите и фотографите в Благоевград - цените за 3 часа DVD варират от 200 до 250 лв, като аз приложих разни трикчета  crazy и малко(ама много малко намалиха цената),та стана 180лв,което е добре  Bravo За фотографа има 2 варианта -или ще е на хонорар(обикновено 100лв) - като след сватбата ви дава дискче със снимки,от които вие да си изберете и да си извадите,а другият вариант е да си платите за снимка(на брой) -в нашият случай цената е 1лв на снимка-и то горе-долу се получава едно и също  pardon Такааа... Това е за сега... Продължавам с търсенето на  DJ
Нашата сватба я снимаха оператор който работи с фотото в подлеза и фотографите бяха оттам,аз съм доволна.За 126лв. получихме албум за 25лв и снимки подредени в албума. good
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 16, 2007, 20:41:09 »

vanis, много благодаря за отговора!Определено ще се обърна към Илиана,благодаря отново...  give_rose
А за оркестър - сватбата ще е в малък ресторант и няма възможност-за това се насочих към Ди Джей,въпреки,че мисля,че ще е по-весело май с оркестър  Girl_sing Е,какво да се прави...
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 16, 2007, 20:46:30 »

vanis,А за фризьор към кой се обърна?  blush  (и аз се насочих към фотото в подлеза под Американския,мисля,че  качеството е на ниво - не сме обсъждали варианта с албума,защото аз си имам мой  girl_wink) Благодаря отново!
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 24, 2007, 00:08:37 »

Оффф....Никакъв късмет с DJ... Плачещо момиче  Поне съм щастлива, че гримьорката е вече ангажирана  Curtsey
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines