Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:49:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за младоженеца!  (Прочетена 167889 пъти)
 
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #90 -: март 05, 2009, 16:12:43 »

еее супер това с табелките за пощата и входната врата много ме зарадва и е страшно миличко -да си имаме обща табелка с имената ни....много е романтично и аз мисля да си крадна идейката за подарък на миличкото ми....все пак съм отворена и за други идеи ако имате нещо което е забавно що не да го пробваме на тигърчето след сватбата... cap banana
Активен
bless_girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 20, 2009, 11:48:19 »

Момичета, и аз исках да се възползвам от идеята за тениската, защото знам моето мило колко се кефи на такива неща, но ще повярвате ли - снощи си гледаме двамата "Шоуто на слави" и един от участниците в новото му състезание с такава тениска.Аз я видях веднага, но си замълчах нарочно, но уви милото я забеляза и беше толкова въодушевен като я видя, че веднага седна на компютъра и за 10 мин намери и си поръча такава  Oh my ... След това вече му казах, че съм имала намерение да му подарявам такава. И да го бях спряла да не си купи, какво - то вече ефекта на изненадата се изгуби в момента, в който той я видя  crazy Направо се вбесих - оригинален подарък беше, но няма да е вече  angry Сега ще трябва да мисля нещо друго  crazy
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 20, 2009, 21:49:16 »

ох, много хубави идейки, но за момента тази част с подаръка за милото мисля да я скипна ...
Активен
Desi681
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #93 -: март 27, 2009, 21:49:27 »

Най - добрия подарък според мен е доброто отношение и ако има подарък, той трябва да носи специално и индивидуално послание, без да има значение неговата цена.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 07, 2009, 10:39:55 »

а аз искам да си направим две еднакво щамповани тениски с JUST MARRIED само че никъде не намирам, в цитараните от вас сайтове има само game over, а аз не искам такива  sad ако някой е виждал някъде моля да ми каже  huhhuh.gif
Активен
marcho
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #95 -: април 07, 2009, 13:09:18 »

Такива щамповани тениски правят във всяко фото ателие, скоро гледах в тези на КОДАК good
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 07, 2009, 18:52:12 »

Да ви кажа, момичета, ние нищо не сме замисляли като подаръци. А пък иначе на моя мъж моите родители му дадоха подарък на годежа, въпреки че нещо споменават и за сватбата. Но мисля, че това е общ подарък за двамата, поне аз доколкото съм запозната с това, какъв ще е.
Иначе какъв по-голям подарък от това да се вречем един в друг за цял живот twohearts
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 17, 2009, 12:02:19 »

Аз ще му подаря себе си с панделка badgirl
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 17, 2009, 12:07:50 »

ООО, mucito подкрепям с две ръце идеята ти!!!

А отделно аз си мислех,за един романтичен уикенд преди сватбата само за двамата,за да можем малко да се отърсим от стреса и напрежението покрай подготовката.Нещо с масажчета,вана,джакузи.....Мисля,че и на него и на мен ще ни дойде добре такъв подарък.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 17, 2009, 12:13:38 »

ООО, mucito подкрепям с две ръце идеята ти!!!

А отделно аз си мислех,за един романтичен уикенд преди сватбата само за двамата,за да можем малко да се отърсим от стреса и напрежението покрай подготовката.Нещо с масажчета,вана,джакузи.....Мисля,че и на него и на мен ще ни дойде добре такъв подарък.

еми значи мислим еднакво, хихихи. Аз вече съм запазила 2 дни там, където лумна любовта ни (преди 100 години вече ехеее) и там ще му "поднеса" подаръка tease
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 17, 2009, 12:25:08 »

Определено мислим в една посока.Браво на теб,че вече си се ориентирала къде,аз все още се чудя,но ще го измисля...
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 20, 2009, 14:21:21 »

Иначе какъв по-голям подарък от това да се вречем един в друг за цял живот twohearts
има, има...по-голям, но на вас може да ви е раничко smile най-големият дар е да станете родители. Няма по -велик момент от този когато кажеш на любимия, че ще става татко. Тогава го погледни в очите и там ще видиш цялата истина. Ние тази работа я свършихме вече, та за това споделям.

Иначе по темата аз мисля да го изненадам с един клип с негови снимки на фона на една песен. Това по идея на една съфорумка.  Още е в проект, но дано се получи. Пазя го в пълна тайна и залагам на елемента ИЗНЕНАДА.
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 26, 2009, 14:47:23 »

Момичета, пиша ви за тениските с надписи, видях в темата тези сайтове
http://www.teniska.eu/
http://teniski.be/
http://bgtshirt.com/index.php/page/4
но в тях няма щампа с GAME OVER, аз ли не ги намирам или няма такъв вариант?
Ако някой знае от къде мога да поръчам и колко изилиза като цена ще съм много благодарна да ми пишете
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #103 -: юни 26, 2009, 14:53:47 »

Мила,linna_1986  аз преди 2 дни направих поръчка точно за тениски с щампи от тук http://sedem.bg/browse !Две тениски ще ми излязат 30 лв и 6 лв доставка =36лв!Ще пристигнот в понеделник и ще ти пиша какво е станало!Иначе като направих поръчката ми се обадиха и оточнихме всичко!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 26, 2009, 15:04:19 »

Ето ви тениски, малко ровене в чичко Гугъл и всичко излиза, http://sedem.bg/browse/stamp/935/game-over/brak-igrata-svarshi-liubov-maj-jena-man-woman-marriage-game-over-love-svatba
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines