Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:19:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за младоженеца!  (Прочетена 167878 пъти)
 
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 20, 2008, 15:57:26 »

Аз си мисля за поднос за хранене в леглото със съответния надпис, че вече е длъжен всяка неделя да ми носи закуската в леглото. Надявам се да стане майтап
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 01, 2008, 00:03:12 »

простете невежеството ми, но и булката и младоженеца ли взаимно си подаряват нещо??това не го знаех?
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #47 -: март 04, 2008, 16:12:45 »

Аз му подарих парфюм както и той на мен, по принцип е хубаво да имате някакъв нов мириз за сватбата тъй като след деня всеки път когато си сложите от този парфюм ще се сещате за деня.

Направих и подарък за шаферките ми парфюми, различен за всяка...
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #48 -: март 05, 2008, 19:30:53 »

Аз съм писала вече по тази темичка, но размяната на подаръци между младоженците в деня на сватбата не е задължително, при това не е и БГ обичай. Тук в САЩ, най-често булката подарява часовник на бъдещия си съпруг в деня на сватбата или в нощта преди сватбата, а той й подарява бижу (много често обеци или колие), което булката може да сложи на сватбата. Аз обаче именно от форума научих, че не е хубаво да се подарява часовник на любим човек, защото символизира раздяла.
Аз и моят съпруг решихме да пропуснем размяната на подаръци преди сватбата - за мен няма по-хубав подарък от размяната на брачните халки в този ден!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 20, 2008, 10:22:56 »

момичета, дайте идеи за подарък за младоженец-рожденник! най-големият подарък ще бъде разбира се нашата сватба, но искам да му направя изненадка  give_rose give_rose give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #50 -: май 01, 2008, 22:51:03 »

Аз пък съм чувала, че само младоженецът подарява на булката след първата брачна нощ някакво бижу. Но разбира се всеки обича да подарява подаръци. Аз бих му купила нещо, което няма, но иска да притежава  girl_wink Вие си познавате мъжете най-добре smile
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #51 -: май 11, 2008, 15:56:35 »

момичета имам нужда от помощ! help
Знам какво искам да подаря на милото,ама незнам къде и как да го намеря!
Подаръка- летене с балон!!!! Това е една негова мечта и аз искам да я сбъдна(то и без друго не се знае дали някоя от другите ще се сбъдне-та поне една pardon).Търсих в нета разни клубове ама без резултат! Ако някоя от вас може да помогне с инфо МОЛЯ ВИ  give_rose give_rose give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 12, 2008, 15:55:49 »

"Клуб "Адреналин" организира бънджи скокове от топловъздушен балон по време на Лято експо & Екстрийм борса в София при благоприятни метеорологични условия. Скоковете ще се проведат между 8 и 11 май в Борисовата градина до езерото "Ариана"."
http://clubadrenalin.com

Опитай, щом организират скачане с бънджи от балон, нищо не пречи да организират и разходки!! Успех!
« Последна редакция: май 13, 2008, 22:43:20 от maria_lakova » Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #53 -: май 15, 2008, 18:52:08 »

Alucinado много ти благодаря веднага ще проверя  give_rose
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 19, 2008, 14:40:56 »

в крайна сметка моят подарък се сведе до кутия хубави пури smile може да е тривиално и да не остави особен спомен, но мъжът ми се зарадва и ги оцени по достойнство lol
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 28, 2008, 08:01:02 »

като четох по нагоре във форума идеята с тениските е страхотна:)и аз ще му направя такава:)иначе искам да му купя ланец за сватбата,той много иска но сега заради разходите около сватбата не ми дава да му купувам нищо и си мисли че ще го послушам.но като знам как ще му светнат очите от изненада-няма начин тениска+ланец и ще се охълца като ги види funnytooth funnytooth
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 28, 2008, 14:28:09 »

И аз смятам да го изненадам на сватбата с тениска, но все още се чудя дали да е с "Game Over", или с:


* Teniska1.jpg (24.4 KB, 480x480 - видяно 683 пъти.)
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 28, 2008, 14:30:49 »

А също смятам да поръчам и тeзи чаши  tease и после да си пием кафето в тях и да му напомням кой е "Mrs Always Right"  ncnvnk LAUGHTER


* Mr Right.jpg (4.86 KB, 160x160 - видяно 5353 пъти.)
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 17, 2008, 12:17:26 »

предполагам че подаръкът ще е общ на сватбата а не поотделно..за Него и мен..а относно подаръка за Него...да имаше такъв но беше на годежа...
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 17, 2008, 14:17:41 »

didda, може отпред да пише Taken, а отзад  Game Over  blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines