Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 09:30:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 192220 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юли 03, 2008, 21:00:49 »

Ани, мерси много, ще си запиша за този магазин и ще ходя там.
Ами да, моите изглеждат много добре на снимка, само че като я хванеш чашата, тя не е кристална и самото стъкло седи едно такова дебело и като се чукнат, изобщо не звънят, абе да те е яд да си кажеш наздраве с тях направо. Пък са $60, не ги е срам  beating
А тези, които съм виждала от България по снимки, са ми много шарени и затова ми трябват кристални изчистени.  blush
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #331 -: юли 04, 2008, 10:07:47 »

Аз тази седмица трябва да си взема чашите, след дълго търсене и аз си намерих чаши с мечки yahoo
Иначе и аз съм твърдо за кристал, тези стъклените чаши по сватбените магазини ги купуват по 10 лв, слагат им малко брокат и ги продават за 30, че и повече angry Даже си харесах едни чашки на Бохемия, но мисля да си взема направо 6, така ще знам че ще мога да ги ползвам и след това и няма да си стоят наредени в шкафа, а тези с мечките ще си ми останат за спомен. danceg
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юли 04, 2008, 10:21:56 »

Аз тази седмица трябва да си взема чашите, след дълго търсене и аз си намерих чаши с мечки yahoo
Иначе и аз съм твърдо за кристал, тези стъклените чаши по сватбените магазини ги купуват по 10 лв, слагат им малко брокат и ги продават за 30, че и повече angry Даже си харесах едни чашки на Бохемия, но мисля да си взема направо 6, така ще знам че ще мога да ги ползвам и след това и няма да си стоят наредени в шкафа, а тези с мечките ще си ми останат за спомен. danceg

Ей, много са сладурски! И в каква хубава кутия.
Аз имах спор с продавачката, която ми каза, че никъде не давали чашите в кутии. А пък на майка ми и баща ми чашите са в една страхотна кутия... Сега какво, съвременните булки чашите във вестник ли да ги увиваме...
« Последна редакция: юли 07, 2008, 11:57:36 от gucci » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юли 04, 2008, 10:41:25 »

Ей, много са сладурски! И в каква хубава кутия.
Аз имах спор с продавачката, която ми каза, че никъде не давали чашите в кутии. А пък на майка ми и баща ми чашите са в една страхотна кутия... Сега какво, съвременните булки чашите във вестник ли да ги увиваме...

 laugh laugh laugh Това ми хареса. Проблема е, че явно само в България е така. Защото ако не се лъжа, тези чаши не са български (не знам де). Нашите също не са от Бг и също са в много готина кутия, подобна та тази на hellen. А тези чаши, които купихме за кумовете от ЦУМ ни ги дадоха в кутия от обувки...а вторият комплект (за половинките на кумовете) даже в кутия не ни ги сложиха... cray
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юли 04, 2008, 11:16:04 »

хубавите чаши ги дават в кутия и в България, не знам няйкъде да продават кристал и да ти го дадат ей так без кутия, а относно чашите за сватби-изрисувано стълко, просто това са чаши,които струват 1 лев, някой ги е украсил и ги продава за 40, ок но поне малко вида да им предадат, ще им струва още 1 лева кутията, абсурдно е наистина
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юли 04, 2008, 11:21:43 »

 good Значи аз се бъркам.  give_rose Защото нашите определено са кристални и определено ни ги дадоха в кутия от обувки (до колкото си спомням 40-ти номер), а другият комплект, който беше от същият магазин и също кристални, ни ги дадоха увити в хартия. Това разбира се може да се дължи на факта, че по принцип ги продават по 6, но от някои модели (подходящи за сватба) ги продават по 2 бр. и нямат кутия.
Не искам да обидя никой, просто много пъти констатирам, че в нашата държава (която много обичам и за това съм тук) доста неща не се правят както трябва  blush
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юли 04, 2008, 11:30:06 »

хубавите чаши ги дават в кутия и в България, не знам няйкъде да продават кристал и да ти го дадат ей так без кутия, а относно чашите за сватби-изрисувано стълко, просто това са чаши,които струват 1 лев, някой ги е украсил и ги продава за 40, ок но поне малко вида да им предадат, ще им струва още 1 лева кутията, абсурдно е наистина

Абе даде ни ги в кутия - ама такава от 6 чаши, картонена, която даже не пасваше на размера на чашите. Не е като тази хубавата.
Макар че като се замисля в Германия сме купували чаши в Karstadt и лелчето ни ги зави дебело в амбалажна хартия... Ще дегизирам и аз някоя кутия за обувки сигурно хе-хе blum
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #337 -: юли 04, 2008, 12:19:54 »

skylife не бъркаш, тези чаши са от Англия, една приятелка ги откри и ми ги купи и то за 10 GBP pardon
А тук на моменти имам чувството че сме се върнали през комунизма. Обикаляш  като шантав по магазините и навсякъде ти предлагат едни и същи стоки, които не могат да те впечатлят с нищо друго освен с цените си. "Богатият" избот на чаши мисля че е доста добър пример за това.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юли 06, 2008, 18:00:47 »

Аз съм много щастлива, купихме си чашите.Кристални са, две са и са семплички.На мен си ми харесват, а и мъжа ги одобри  Wink , така че едно нещо отметнато от списъка good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юли 07, 2008, 11:18:18 »

Маги, браво за чашите, но къде са снимките??? Аз понеже съм от лщбопитните и аз всички като мен съм сложила снимки в галерията на чашите, и нашите с семпли, изчистени и кристални, не от чешкия кристал, някакъв друг! Много си ги харесвам! И си ги надписахме! дано да ви харесат!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юли 07, 2008, 11:47:45 »

Ами снимки довечера ще пусна, че да се прибера и да ги наснимам.Ние също ги гравирахме и станаха много красиви.
Ванили аз видях твойте и настина са много красиви.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юли 10, 2008, 20:23:20 »

laugh laugh laugh Това ми хареса. Проблема е, че явно само в България е така. Защото ако не се лъжа, тези чаши не са български (не знам де). Нашите също не са от Бг и също са в много готина кутия, подобна та тази на hellen. А тези чаши, които купихме за кумовете от ЦУМ ни ги дадоха в кутия от обувки...а вторият комплект (за половинките на кумовете) даже в кутия не ни ги сложиха... cray
само да попитам..и на кумувете ли се купуват чаши?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юли 11, 2008, 07:49:02 »

Ето ги най-накрая


* chashi_m.jpg (32.48 KB, 250x333 - видяно 2893 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юли 11, 2008, 08:31:12 »

маги,

много са красиви, честито!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: юли 11, 2008, 08:35:23 »

Маги, стахотни са! И аз исках такива, но не намерих!!
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines