Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 11:19:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 192293 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юли 01, 2008, 10:11:01 »

Аз също не харесвам така наречените сватбени чаши.Много са кичозни и нарисувани.Вчера като се мотах из Плевен си харесах един много нежен сервиз за шампанско и мисля да си го вземем него а две от чашите да ги украсим и гравираме и това е.А цените им са умопомрачителни, колкото по-шарени, толкова по-високи  crazy
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юли 01, 2008, 13:32:15 »

Напълно съгласна съм и аз. И до този момент не успях да си харесам чаши поради тази причина, че всичко е ужасно кичозно и грозно.....обиколих почти всички сватбени магазини.  nea
А пък кат си помисля, че тези чаши трябва да ги гледам и пазя цял живот, няма начин да си купя такъв кич. blush

Някъде по назад в темата, някой (не се сещам кой) беше казал че в ЦУМ има магазин, в който продават нещо по поносимо (изчистено) като вид сватбени чаши. И затова съм се насочила към ЦУМ ще отида тези дни да проверя какво предлага въпросния магазин, дай боже да харесам нещо,че то стана голям проблем  shok
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юли 02, 2008, 13:06:36 »

Дойде време и аз да се похваля със сватбените ни чаши. Днес ги взехме от Santa Marina в Сити Центъра. danceg danceg danceg

Снежи, какви са ориентировъчно цените на чашките там? Страхотини са! Браво за избора Bravo
« Последна редакция: юли 16, 2008, 01:15:03 от maria_lakova » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юли 02, 2008, 14:02:45 »

браво,

много са хубави;

това при пикадилито ли е или на горните етажи?

и какви са цените?

а чашите кристални ли са???
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юли 02, 2008, 14:07:24 »

В пловдив ги видях същите, много са красиви, но бяха с цена 159 лв, предполагм за комплект, но пак ми се стори скъпо и дори не попитах за колко броя става въпрос. Но веднага ги мернах и харесах, но... продължавам търсенето. pleasantry
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юли 02, 2008, 14:24:26 »

Извинявам се, че се намесвам, но като ги гледам тия чаши, а и като им гледам лепенката, ми се струва че са почти същите като тези, които ние купихме за кумовете (мисля, че на лепенката пише нещо си Да Винчи, дано не се бъркам). Та чашите са кристални (продавачката казва-италиански кристал). Тези не знам как ги продават, но нашите ги продаваха по 2 бр. и струваха 28 лв./бр. Ние ги взехме от ЦУМ. А магазина в Сити центъра мисля, че е на втория етаж.  tease
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юли 02, 2008, 14:25:47 »

страхотна цена сте намерили такива хубави чаши, ама нали сме от Пловдив, тук няма, или поне вече незнам къде да търся и да гледам, няма ли някой от тук да помогне... pardon
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юли 02, 2008, 14:27:35 »

аничка,

ами ако си харесаш моделче чаши конкретно от софия,

аз така или иначе идвам в Плд. през седмица - две, мога да ти ги купя и донеса.

Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юли 02, 2008, 14:29:05 »

Bybeto,

ето това са наистина красиви и стилни чаши. Bravo И аз търся такива, ами ще го посетя този магазин в Сити Центъра....надявам се и аз да си харесам нещо там......
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юли 02, 2008, 14:30:32 »

аничка,

ами ако си харесаш моделче чаши конкретно от софия,

аз така или иначе идвам в Плд. през седмица - две, мога да ти ги купя и донеса.


много ти благодаря, мисля и тази седмица да обиколя още няколко места, които ми казаха, и ако вече нищо не направя, ще те привикам за помощ pleasantry
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: юли 02, 2008, 14:32:44 »

няма проблем,

аз пък като идвам в плд. ще дам сигнал и а тем и на Марианка, в темата за булките от Пловдив.

Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: юли 02, 2008, 15:35:35 »

Момичета, това са чашките на Снежито, аз само попитах за ценичката, понеже и намен страшно ми допаднаха. Не харесвам стандартните накичени сватбени чаши  girl_impossible Милс я събота до отскоча да City Center или до Бохемиа. Имат страхотни модели.  А и кристал срещу стъкло.....мисля знаете отговора  girl_wink
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 02, 2008, 17:33:05 »

Снежи, какви са ориентировъчно цените на чашките там? Страхотини са! Браво за избора Bravo

Чашите са по  39 лв едната - тези за шампанското и 38 - тази за църквата. На първия етаж е щанда - Santa Marina се казва. Сигурно е на същия собственик като този щанд в ЦУМ.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 02, 2008, 17:34:02 »

snezhito взели сте си като нашите чаши (само за шампанското, ние няма да имаме църква). Най-красивите, които съм виждала! Поздравления! Как мислите да ги украсявате? На мен ми се струва, че всяко нещо в повече, освен една панделка да ги свързва, само ще ги натовари допълнително.

Благодаря, съвсем фина украса ще им сложа. Нищо претрупано.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 02, 2008, 17:34:57 »

snezhito, влез в галерията ми и там има снимки на гравираното...Вижда се доста ясно и прецени дали ти харесва. Разликата в цените наистина е фрапираща  Oh my ...

Чудесно е гравирано, напълно ме устройва. В Сватбения център ще ги гравирам. Онази от Пиротска да си гледа работата.
« Последна редакция: юли 02, 2008, 17:48:54 от snezhito » Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines