Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 192457 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юни 19, 2008, 08:55:44 »

ааа, носи им ги - да си ги оправят!!  girl_impossible комплектът е много нежен, но няма логика цветенцата да са различни!! успех  good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 19, 2008, 09:00:46 »

наистина са много нежни, но пък с различни цветенца .....

отивай и ги сменяй... дано не чакаш още толкова
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 19, 2008, 10:06:48 »

Zahira, аз много харесах чашите, които си купила на бохемия, искам да те попита и двте общо ли са 25 лв и от къде си ги взела, от Вико на "Княз Бориз 1"  83 или от другаде??Показах ги на милото и решихме, че това са нашите чаши! Ще им вържа само панделка в екрю от органза и така!!!Благодаря ти за идеята!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 19, 2008, 10:09:40 »

От там ги взех да, това е цената за комплект тоест и двете чаши. И с панделка стоят много добре, обаче е хубаво да е от по-дебелите. Ще ги снимам с украсата и ще ги кача.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 19, 2008, 10:17:45 »

И аз си мислех за по-дебели панделки! Ще чакам да видя каква украса си направила и ти на твоите! Дано само да ги има до началото на месец Юли! Успех!
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #245 -: юни 19, 2008, 12:21:48 »

didda много е кофти ситуациата тъкмо си мислиш,че си готова с дадено нещо и се радваш и оп проблем,но не трябва да се отстъпва,носиги да си ти ги направят както искаш и непозволявай да мрънкат good
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #246 -: юни 19, 2008, 12:38:17 »

Забравих да кажа, че магазинът е Symbeline. 3 седмици чаках да ми ги направят и доставят!!!
Чашите са ок, като изклячим, че са целите изпоцапани.
100 пъти и обяснявах на продавачката, че въжето на шампанското трябва да се увива окло бутилката точно, както и около чашите! И за капак, цветята по свещите са бели калии с перла, а по другите неща са кафеникави рози  beating

Дидка, много странно защото и моите неща са от Cymbeline във Варна и всичко-чаши,свещи,вино,шампанско,възглавничка и кошничка бяха готови само за 5 дни и бяха перфектни, дори съм пуснала снимките малко по-напред.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юни 19, 2008, 13:11:11 »

в бургас намерих нещо почти като тези чаши и много ми харесах .но ми казаха някъде кам 54 лв за тях. Предполагам е нормална цена за ритуални чаши? Само , че магазина не беше булчински и утре като излизам мисля да вляза в няколко булчински мага зина да поразгледам и там. но тези много ми харесаха yahoo
Здрасти,Ниа,знам че е преди доста време,но къде ги видя тези чаши,защото моите искам да са с метални столчета,а доколкото виждам тези са такива или се бъркам? blush
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 19, 2008, 14:57:08 »

Дидка, много странно защото и моите неща са от Cymbeline във Варна и всичко-чаши,свещи,вино,шампанско,възглавничка и кошничка бяха готови само за 5 дни и бяха перфектни, дори съм пуснала снимките малко по-напред.

Не знаааам защо моите така се забавиха  cray , а сега нямам и време за "корекции". Казаха ми, че ги изработват в София и за доставка - минимум 2 седмици, а моите отидоха и 3 даже  huhhuh.gif
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 19, 2008, 15:07:11 »

tiholina,
Сега върнах назад във форума и ти видях чашите  good
Те са почти като нашите. явно в Cimbelyne - Стил  Bravo.
Хубави са много, на мен най-много ми харесаха от всички, които съм гледала, най-вече защото са заоблени нагоре, а не разперени  pardon
Но аз явно не случих на магазин и доставка sad
Защото, да - тъкмо реших, че този ангажимент ми отпада и вече имам чашите, които поръчах, и .....  crazy
През обедната почивка ходих до магазина, но видях табела, която не бях забелязала преди: Магазинът работи от 15.00 до 19.00 часа само с клиенти с предварително записан час! Много са важни явно!!! То един магазииин - поне този в Бургас де - 2 на 2 метра, на супер забито място и продавачката каквото я питаш, все НЕ знае  huhhuh.gif
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 19, 2008, 19:43:43 »

някой знае ли за софия къде мога да си гравирам чашата за църквата.тя е една като метална..ще я кача по късно за да видите какво представлява-всъщност е като повечето чаши за църквата:)
ето я


* DSC00652.jpg (62.23 KB, 1024x768 - видяно 250 пъти.)
« Последна редакция: юни 19, 2008, 20:18:40 от gucci » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юни 19, 2008, 22:58:27 »

някой знае ли за софия къде мога да си гравирам чашата за църквата.тя е една като метална..ще я кача по късно за да видите какво представлява-всъщност е като повечето чаши за църквата:)
ето я
в малък цум според мен ще ти я гравират good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 20, 2008, 07:37:04 »

Малкия ЦУМ е на Пиротска. А колко струва тази чаша за църквата??И ние ще сме с такава!
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 20, 2008, 07:45:42 »

не аз не знам къде е малък цум и си мислех че е до шератон, затова попитах - ще го търся на пиротска значиsmileа иначе чашата е 18лв.от асеновград от 'александра' намира се до 'сияна'.навсякъде бяха по 20лв а там беше 18лвsmile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 20, 2008, 07:49:24 »

миличка, аз също не съм 100% дали е на Пиротска, но така мисля, това е един магазн на 2 етажа, като тръгнеш от към ЦУМ надилу по Пиротска на левия тротоар.

вътре е по-скоро като базар, отколкото като ЦУМ

момичета, поправете ме, ако бъркам, да не я заблудя, моля ви
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines