Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 23:28:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 191969 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 30, 2008, 08:16:38 »

Аз съм много щастлива, защото след много обикаляне по магазините, открихме своите чаши, точно, когато най-малко очаквахме...и то без пари почти. Струват 15лв двете и са с много нежни листенца (самото стъкло е матирано). Беше истинско щастие да си ги видя и позная, след като разгледах половината асортимент сватбени чаши в София и безумните цени на някои (в един магазин 1 бр чаша струваше 120лв-лудост!!!).Ще ги снимам и ще ви ги покажа по-нататък...

А ще споделиш ли къде ги откри  blush
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 04, 2008, 22:11:40 »

Момичета страшно съм щастлива, след като огледахме сума ти чаши по магазините и не можахме да харесаме нито един модел вчера майка ми извади един сервиз чаши, подарък от тяхната сватба. И чашите бяха страхотни, съвсем изчистени, каквито ги искаме, но все пак с по-особено столче, не тотално обикновени. И двамата с Даниел бяхме единодушни, че това ще са нашите чаши.  yahoo yahoo yahoo

Остава да им сложим по една морска звезда и са готови.  pardon Само се чудя дали с панделка да ги връзваме или с някакво въже(малко гръбо звучи), защото темата на сватбата нали е морска и с някакво тип корабно въже, но по тънко, би седяло готино. Или панделка, на която да залепя въже? Не знам и аз  crazy Вие какво ще кажете?

Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 04, 2008, 22:22:51 »

misskapriss, супер са чашите!  Bravo Според мен най-добре е да бъдат вързани с тънка бяла панделка една за друга, а иначе за самите чаши, мога да ти дам това като предложение:



* Beach Wedding Flutes.jpg (20.34 KB, 334x495 - видяно 374 пъти.)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 04, 2008, 22:27:25 »

ellie_bellie точно от тази снимка преди време ми хрумна идеята за морската тема на сватбата и пръзването с въженцето. Даже я имам някъде на компютъра. Обаче чак сега забелязвам че чашите са почти, да не кажа абсолютно, същите  yahoo
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #49 -: май 05, 2008, 07:46:17 »

А това са нашите чаши - на мястото на бялото топче, което се вижда на снимката, всъщност има инкрустиран камък.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 05, 2008, 12:35:48 »

misskapriss според мен най добре с панделка а морската звезда и такава връв като на поканите на самата каша и едно малко рапанче.Чашите ти са хубави и изчистени.
HeYkpoTuMa чашите ти много ми харесаха.Много са стилни и нежни.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 05, 2008, 20:55:31 »

Аз пък бих използвала въженце увито около столчето на чашата. Ти си решаваш Wink
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 05, 2008, 22:01:04 »

HeYkpoTuMa много красиви чаши, много нежни

Момичета, радвам се че ви харесват чашите. Обаче ще ви бия  tease tease tease Само готини идеи ми давате и аз защото съм от "най-решителните" сега ще има да го мисля, кое как да стане.  crazy Шегата на страна, мерси много за всички съвети и цялата помощ, която получавам от вас. give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 05, 2008, 22:01:37 »

misskapriss, аз като дете на морето съм пристрастна и съм за идеята за въженцето  good. Представям си го не много дебело, но наподобяващо корабно въже. И все пак ти си решаваш. А чашите са много стилни и семпли!  Bravo
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 05, 2008, 22:03:32 »

HeYkpoTuMa, вашите също са нежни и са в един от любимите ми цветове. good blum
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #55 -: май 06, 2008, 13:48:44 »

Момичета раздвам се, че ви харесват! Роклята ми е в екрю и златисто и затова избрах тези, като мисля да са вързани просто с една тюлена златиста панделка, за да не се претрупва.
misskapriss , чашите са прекрасни, а ако успеете да направите и морската украса ще се №1! И аз исках да ми е морска темата, но сменихме ресторанта (първия беше в бяло и синьо, а сегашния в бордо,бяло и златно) и се отказах от идеята.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 06, 2008, 21:43:43 »

misskapriss може вместо рапанче да използваш хубава бяла мидичка за столчето.
Какво ще кажеш дали може да се намери такава морска звезда, но оцветена в нежно син цвят. Идеята за въженце (наподобяващо морско) е готина, защото както знаеш най-здрав е морския възел. И тъй като връзването на чашите е символ и на вашата връзка - каква по-добра символика.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 06, 2008, 22:02:03 »

plamik и аз си го представям като корабно въже нещо, мисля че ще е готино  pardon  dorina79 права си за моряжкия възел, символиката е страхотна, но не знам дали всички ще се сетят за нея nea Ще пробвам с въженце и с панделка и ще ви покажа. После ще го реша финално, но това ще стане чааааак на 24 май, защото чашите останаха в Пловдив  sad
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 06, 2008, 22:25:40 »

Нали като отпивате от чашите се произнася някакво пожелание, и именно за да разберат всички символиката - това може да се изкаже на глас със съответния текст.
Активен
atlian
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 07, 2008, 07:15:25 »

Ето ги и моите чаши вече нарисувани с пеперудки danceg
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines