Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:29:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 192435 пъти)
 
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #15 -: април 01, 2008, 08:49:48 »

Купихме си чаши и шампанско, но все още не съм ги снимала. Много си ги харесвам danceg
Ние няма да ги гравираме.
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 01, 2008, 12:57:19 »

И аз мисля да не ги гравирам...допълнителни разправии   girl_impossible
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 01, 2008, 13:54:38 »

Според вас, дали от някъде могат да се намерят изчистени кристални чаши, който ние да си украсим? crazy
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 04, 2008, 14:20:56 »

Ето ги и моите любими чаши. Мисля да си купя нужните материали да си ги украся сама. Не мисля че ще е трудно  pardon

http://www.bridestreasures.com/ShopSite/media/g460.jpg
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #19 -: април 04, 2008, 14:24:55 »

misskapriss изобщо не е трдно аз съм ги правила само ти трябва силиконов пистолет и си ти! Bravo Под морската звездичка има друга мида която е кръгла тип офлювче но тука не се вижда аз бях изтеглила от друг сайт  и там се виждаха по добре!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 04, 2008, 14:28:56 »

misskapriss изобщо не е трдно аз съм ги правила само ти трябва силиконов пистолет и си ти! Bravo Под морската звездичка има друга мида която е кръгла тип офлювче но тука не се вижда аз бях изтеглила от друг сайт  и там се виждаха по добре!

Ами може и не точно същите да ги направя, но поне идеята да ползвам. Въпроса е да са с морски елементи.  smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 04, 2008, 14:30:59 »

Момичета помагайте, в голяма питанка съм. Говорих с мадамата от една фирма която в предната страничка беше препоръчана за чаши май беше V&G и попитах за цената на чашите, чиято снимка съм сложила отдолу.Казаха ми че струват 28 лева комплекта.Попитах дали е възможно да се направят в кафяво тъй като сме с кафява сватба но явно няма да е възможно но пък декорацийката може някак да се направи да наподобява на шоколадовата ни тема.Моля ви то че е изчанчена идеята изчанчена е ама имате ли идеи как шоколадовата тематика да се вплете в декорацията, че аз нещо  crazy

Всички идеи са добре дошли. Bravo


* glass.jpg (53.77 KB, 185x246 - видяно 4483 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 04, 2008, 17:15:06 »

в бургас намерих нещо почти като тези чаши и много ми харесах .но ми казаха някъде кам 54 лв за тях. Предполагам е нормална цена за ритуални чаши? Само , че магазина не беше булчински и утре като излизам мисля да вляза в няколко булчински мага зина да поразгледам и там. но тези много ми харесаха yahoo


* 38196_1292227.jpg (3.1 KB, 125x125 - видяно 4509 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 05, 2008, 10:54:25 »

Момичета помагайте, в голяма питанка съм. Говорих с мадамата от една фирма която в предната страничка беше препоръчана за чаши май беше V&G и попитах за цената на чашите, чиято снимка съм сложила отдолу.Казаха ми че струват 28 лева комплекта.Попитах дали е възможно да се направят в кафяво тъй като сме с кафява сватба но явно няма да е възможно но пък декорацийката може някак да се направи да наподобява на шоколадовата ни тема.Моля ви то че е изчанчена идеята изчанчена е ама имате ли идеи как шоколадовата тематика да се вплете в декорацията, че аз нещо  crazy

Всички идеи са добре дошли. Bravo
може шоколадовата идея да я вкараш в украсата на чашите.има ли ги в цял ръст чашите
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 05, 2008, 12:13:48 »

Gucci, аз точно това искам да вкарам шоколадовата идея в чашите.В цял ръст ще ми ги пратят другата седмица и веднага ги пускам тук. Въпроса ми е каква да е шоколадовата идея. crazy
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 05, 2008, 12:51:33 »

ами може би шоколадова панделка комбинирана с обикновенна панделка се сещам на първо време като шоколада е имитация от захарно тесто което могат да ти направят в сладкарски цех.виж в темата за сватбите има сайтове за торти и от там може да си вземеш елемента като панделка от захарно тесто.освен шоколад друг елемент има ли на сватбата.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 05, 2008, 13:19:14 »

Ами темата ни е просто шоколад. В Швеция не е прието чашите за шампанско да се връзват и аз мисля да се съобразя с това защото ако се спра на чашите които пуснах тук те си имат достатъ4но окраса по самата чаша и мисля че ако сложа и панделка ще стане претрупана и ще измести фокуса от украсата на стъклото. Но пък не ствало и със кафяво стъкло та явно трябва да измисля как точно да се гравира самата чаша с това метал ли е какво е та да наподобява шоколадово нещо. Абе дано ми хрумне нещо ако ли не ги оставям така и тва е.

Мерси за съветите милички
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 05, 2008, 13:37:48 »

Gery, единственото, за което се сещам е да оцветиш, ти или специалист, чашите с витражна боя (специална за стъкло) в кафяв цвят, наподобяващ шоколад...даже може и като стичащ се по чашите шоколад, примерно от горните ръбове да се стича надолу, но не да покрива цялата чаша, разбира се,а само горната huhhuh.gif  нещо такова ми се върти из главата, надявам се да си ме разбрала, но ако решиш това да го правиш, трябва според мен чашите да са съвсем изчистени, за да не е претрупано и акцентът да е върху стичащия се шоколад...а такава боя видях в сайта на Слънчоглед...има като маркери или бои с четка...не съм много наясно...но и при теб със сигурност трябва да има  smile
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #28 -: април 08, 2008, 09:42:38 »

 :bravo:на Ани за чашите и шампанското,чакаме снимки,и на останалите,който са готови с тази задачка.Аз имам едно въпросче има ли момичета,който ще си купят чашата за църквата?Значи на нас попа ни каза че можем да ползваме и едната чаша от рутуалната зала,да не купува ме ,Вие как мислите? Hmmm
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 08, 2008, 10:14:09 »

:bravo:на Ани за чашите и шампанското,чакаме снимки,и на останалите,който са готови с тази задачка.Аз имам едно въпросче има ли момичета,който ще си купят чашата за църквата?Значи на нас попа ни каза че можем да ползваме и едната чаша от рутуалната зала,да не купува ме ,Вие как мислите? Hmmm
Аз лично искам да са ми отделни, затова ще си купим и за църквата. Все пак в нея се сипва червено вино, а тези от Ритулната няма да са много подходящи  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines