Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 06:34:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши - 2 част  (Прочетена 186333 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 08, 2008, 10:20:54 »

И ние си избрахме най-накрая чашите за ритуалната. Кристални на Бохемия - изчистени и стилни  smile Скоро и аз ще прикача снимка   blum 
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 08, 2008, 17:57:00 »

Ние купихме чашите и чашата за царквата още февруари, но после се преместихмеу милото и нямахме интернет.И така чак сега ще мога да ви ги покажа.

« Последна редакция: април 20, 2008, 20:51:20 от maria_lakova » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #32 -: април 09, 2008, 09:20:13 »

Вече си купих чаши- за ритуалната зала и обредна за църквата. Обредната чаша е като на Павлинка.
Активен
atlian
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 20, 2008, 23:22:17 »

И моите са на Бохемия girl_wink ,но съм ги оставила да ми рисуват пеперудки.В четвъртък ще си ги взема,ако не ми харесат- купувам нови и готово Bravo
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 22, 2008, 14:59:47 »

нещо не разбирам.......колко чаши трябват? за ритуалната зала знам, но и за църквата ли.?не са едни и същи чашите?
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 22, 2008, 15:02:54 »

2 чаши за шампанско трябват за ритуалната зала и една чаша за червено вино (бокал) за църквата. нашата чаша за църквата е също като на павлинка  yahoo
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 22, 2008, 20:12:31 »

Аз съм много щастлива, защото след много обикаляне по магазините, открихме своите чаши, точно, когато най-малко очаквахме...и то без пари почти. Струват 15лв двете и са с много нежни листенца (самото стъкло е матирано). Беше истинско щастие да си ги видя и позная, след като разгледах половината асортимент сватбени чаши в София и безумните цени на някои (в един магазин 1 бр чаша струваше 120лв-лудост!!!).Ще ги снимам и ще ви ги покажа по-нататък...
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #37 -: април 26, 2008, 21:34:00 »

Ето ги и нашите чаши



Сега се чудя дали да ги завържеме с панделка или да им сложим по един сребърен пръстен с имената ни около столчето, като тези например



Така с пръстенчета ми се струва много готино.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 26, 2008, 21:54:25 »

Klara Fina, значи сте избрали Orefors,Вие сами ли ще си слагате пръстенчето.Ние също мислехем да си вземаме с пръстенче но като ги видях на живо и просто се разочаровах. Това пръстенче оскъпяваше чашите доста и като го видях на живо просто реших че не е нищо особенно даже изглеждаше поне на мен някакво парче метал с букви.Затова и се отказах.Но пък в NK има щанд на Villeroy Bosh и харесах няколко модела. Тва с чашите ми е голям проблем и много се радвам че сте намерили вашите.НО все пак има 3 месеца а и скоро ще пътувам в Италия на конференция може пък нашите чаши да са там.

Сега се сетих чашите които сте купили са доста изискани и не мисля че кой знае каква украса им трябва.Може с по една роза на столчето (имаше една такава снимка в по предните странички) или просто с една панделка.

Ние най накрая решихме какви да са чашите.На Villeroy Boch "New Wave". Имат платинена ленти4ка около горната част което мисля че си пасва с пръстените ни а и всичките ни чинии и други кухненски посуди са на тях така че и с тва ще пасне.Само остава да ги купим другата седмица и едно нещо по малко от списъка.

Опитах се да сложа снимата тук ама не стана затова я сложих в галерията си в албум Our Things- изглежда трябва да се кликва на снимката докатос е види в цял размер.
« Последна редакция: април 27, 2008, 14:05:40 от gucci » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 27, 2008, 22:47:29 »

Уф, успях да ги кача.


* our_Champagne_glass_new_wave.jpg (3.04 KB, 88x270 - видяно 4798 пъти.)
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 28, 2008, 18:04:36 »

Задължително ли е да се чупят чашите в ресторанта, защото на мен ми предложиха да не ги чупим, за да няма проблеми след това и някое дете или голям човек да се пореже на стъклата! Стори ми се разумен довод!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 28, 2008, 18:19:44 »

Задължително ли е да се чупят чашите в ресторанта, защото на мен ми предложиха да не ги чупим, за да няма проблеми след това и някое дете или голям човек да се пореже на стъклата! Стори ми се разумен довод!

Не е задължително. Ние например няма да ги чупим.
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 29, 2008, 15:14:04 »

Как така да се чупят чаши-след толкова обикаляне нищо да не ми остане за спомен shok
В никакъв случай!!!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 29, 2008, 17:06:58 »

И ние няма да чупим. А и мисля, че ако се чупят, се използват други чаши, не тези за ритуалната зала. Представяте ли си ако си купите чаши на Сваровски или друга фирма за 600 лв. и да ги счупите после crazy  girl_wink

KlaraFina, чашите ви са много красиви! Аз бих им сложила само една хубава панделка.

Gery, вашите чаши също са много стилни, но за първи път виждам така извити отгоре чаши blush
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #44 -: април 29, 2008, 17:26:45 »

Аз съм много щастлива, защото след много обикаляне по магазините, открихме своите чаши, точно, когато най-малко очаквахме...и то без пари почти. Струват 15лв двете и са с много нежни листенца (самото стъкло е матирано). Беше истинско щастие да си ги видя и позная, след като разгледах половината асортимент сватбени чаши в София и безумните цени на някои (в един магазин 1 бр чаша струваше 120лв-лудост!!!).Ще ги снимам и ще ви ги покажа по-нататък...

magica 1983, супер, че си намерила твоите чаши. Колкото до цените, има някои, които наистина ме удивиха, макар че бях подготвена. Като обикаляхме с кумата, в Selma-Iv на Витоша ни предложиха чаши Versace, красиви наистина и много стилни, но пък 500 лева... Е, после ни предложиха и две от сребро - за 700 лева двете. Обаче - голяма далавера са сребърните чаши всъщност, защото едната можела да се ползва като бокал в църквата и така спестяваш от чаша за църквата  funnytooth. Имаше и други подобни, но тези две предложения бяха върхът!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines