Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:11:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Холът-място за релакс  (Прочетена 181489 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: април 24, 2011, 14:35:43 »

Monikamaria , и аз я харесвам тази секция. Доста сме я заглеждали , но на нас не ни пасваше като размер. Нашата я поръчахме на дърводелец (той ни направи всички мебели в апартамента) . Май не съм я показвала , ще взема да сложа една снимка .
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 25, 2011, 20:47:05 »

leni_beni_, ще се радвам да качиш снимчици! good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 27, 2011, 22:41:58 »

Купихме си гарнитуратаааааа!!!! yahoo Както и секция. Това е гарнитурата, но в по-светло бежово и тъмно шоколадово кафяво за основа + 3 тъмно шоколадови възглавнички :
Ето я и секцията: Много съм щастлива! Отдъхнах си поне за това! Чакаме ги до 30 работни дни. smile
П.П. Не ми излиза снимката на гарнитурата! sad
« Последна редакция: април 27, 2011, 22:43:40 от Monikamaria » Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #243 -: април 27, 2011, 22:44:21 »

Давай да видим и гарнитурката  Bravo А секцията много ми хареса, може да взаимствам модела и ще дам да ми го изработи позната мебелистка.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 27, 2011, 23:12:07 »

Не става нещо!  sad Иначе е ето тази, но не се плашете от цвета! http://www.mebelitediva.com/cat.php?pid=286&p=0&id=9 Много ми беше трудно да я възприема, защото този цвят ме плаши адски!!!!  sarcastic Но по-надолу я има и в по-нормален цвят! Ние я поръчахме в светъл крем и тъмен шоколад. Качвам снимка и на свещника ми, който ми го купи кумата. Холът не е готов още, но свещник си имам! sarcastic Много си го харесвам. Супер изчистен! Обаче май само аз си го харесвам, да ви кажа.


* DSC00558.JPG (55.36 KB, 639x416 - видяно 878 пъти.)
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #245 -: април 28, 2011, 15:31:12 »

Не става нещо!  sad Иначе е ето тази, но не се плашете от цвета! http://www.mebelitediva.com/cat.php?pid=286&p=0&id=9 Много ми беше трудно да я възприема, защото този цвят ме плаши адски!!!!  sarcastic Но по-надолу я има и в по-нормален цвят! Ние я поръчахме в светъл крем и тъмен шоколад. Качвам снимка и на свещника ми, който ми го купи кумата. Холът не е готов още, но свещник си имам! sarcastic Много си го харесвам. Супер изчистен! Обаче май само аз си го харесвам, да ви кажа.

Мен ако питаш е невероятен smile моят е подобен но пък в цвят венге smile а относно дивана  супер.Ако ти кажа за нашето обзавеждане за какво обикаляне стваше дума и как се разрвевах в единия не е истина..Момичета бъдете благодарни че нямате честа да обикаляте магазините в Бурагска област... трагедия... bad Или аз имам изкривен вкус или незнам ... е все пак намерихме това което търсим smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #246 -: април 28, 2011, 15:39:19 »

И на мен много ми харесва свещника good А относно дивана, половинчото твърдо заяви, че не иска такава тапицерия и сега се видях в чудо biggrin Аз правя неколкомоесечни проучвания за материи, дамаски, механизми на дивани, той само казва "Това не ми харесва, онова не ми харесва" и ще е зор, подозирам biggrin
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: април 28, 2011, 16:10:01 »

Ей, момичета, страшни сте! И някой друг да ми хареса свещника! yahoo
Изборът на холна гарнитура наистина е мнооого труден. Ето ви една идейка: http://www.homecenter.bg

Това е сайт с включени каталози на много български фирми, вносители и производители! Дано ви помогне, ако не друго, поне за идеи! good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 28, 2011, 16:56:25 »

 Offtopic Monikamaria,мерси за сайта,беше ми полезен.Набелязах няколко фирми. Искам да те попитам от къде си поръча дивана? Понеже в сайта намерих холна маса копие на кухненската/на снимката я има/,но Добрич ми е далеч.

Ние имаме вече диван,остана маса и шкаф за тв. Дивана ни е подобен на този от снимката,масата ще е като на снимката и трябва да измислим шкафа как ще изглежда /което е трудно понеже стената не е голяма и явно ще е по проект/ и столовете с кухненската маса до него /като на снимката/
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: април 28, 2011, 17:10:55 »

miss™, за нищо!  give_rose Ти си се спряла на същия стил, на който и аз! Аз лично си поръчах гарнитурата от "Явор". Разглеждахме, разглеждахме, но нищо не ни хареса и консултантката като извади едни каталози! Имат много по-хубави предложения от тези, които са изложени.
Относно сайта, който публикувах, там има една фирма "Перфект мебел", която има доста добри предложения за шкафове и секции в този стил, и пише, че приемат всякакви поръчки! Погледни я, може нещо да откриеш! smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: август 26, 2011, 11:03:05 »

Да раздвижа темата! Нашият хол, най сетне е готов!!!  danceg Не сме доподредили неща по секцията и не сме сложили телевизор, но и това ще стане.  smile Иначе много си го харесвам и стана точно както го исках!
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #251 -: август 26, 2011, 15:29:43 »

ЕЕЕ Мони,
бравоо супер е станал холът,а холовата изглжда много удобна good
А и този орнамент на стена много ми харесва.
Да ви е честито  nazdrave
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #252 -: август 26, 2011, 21:08:59 »

Предстои ни обзавеждане на всекидневна. Вече закупихме секцията и сега ни трябват и дивани. Искаме да са черна естествена кожа - тройка, двойка и фотьойл. Тройката диван трябва да има механизъм за спане. Иска ми се да са с декоративен шев и понеже според мен той не си отива много с по-меките кожени дивани, а с тези по-твърдите с "ръбести" форми, за това трябва да са такива. Да, но в един магазин ни казаха, че диваните с механизъм са само от тези меките.
Моля ви помагайте. Ако знаете от къде мога да закупя диванчета, които да отговарят на представите ми, ще съм много благодарна да споделите.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: септември 04, 2011, 21:56:54 »

fashion, мерси, мила!  give_rose give_rose give_rose
Leyla, в големите магазини не са изложили всичко, което имат. Имат още ммоооого модели по каталозите. Обиколете Лабиринт, Явор и т.н. Там със сигурност ще предложат нещо.  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: септември 08, 2011, 12:37:37 »

Предстои ни обзавеждане на всекидневна. Вече закупихме секцията и сега ни трябват и дивани. Искаме да са черна естествена кожа - тройка, двойка и фотьойл. Тройката диван трябва да има механизъм за спане. Иска ми се да са с декоративен шев и понеже според мен той не си отива много с по-меките кожени дивани, а с тези по-твърдите с "ръбести" форми, за това трябва да са такива. Да, но в един магазин ни казаха, че диваните с механизъм са само от тези меките.
Моля ви помагайте. Ако знаете от къде мога да закупя диванчета, които да отговарят на представите ми, ще съм много благодарна да споделите.

leyla, много странно, аз пък със сигурнот мога да кажа, че точно диваните, които се разтягат са твърди. Когато ние си купувахме дивана от магазин Зара Пловдив, се колебаехме между един черен естествена кожа , който се разтягеше и един червен , който не се разтягаше. Черният обаче ми се стори много твърд и се отказахме, купихме си червения, който е супер мек и удобен. http://www.zarrabg.com/ това е сайта, има много хубави неща, малко по-скъпи са, но наистина са уникални.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines