Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:38:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Холът-място за релакс  (Прочетена 182245 пъти)
 
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #210 -: септември 26, 2010, 00:26:52 »

Четох някъде тема свързана със стикерите. Ето какво сътворих и аз наскоро в хола. Още нямаме маса  pardon , но и това ще стане скоро.


* DSC_0019.JPG (63.61 KB, 685x459 - видяно 598 пъти.)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: декември 03, 2010, 00:17:07 »

dragonfly_d хола ви е много уютен . Много топли цветове и стикера  е много нежен . Аз имах голям мерак за стикер на стената , но се оказа ,че искам прекалено много неща на едно място и стени не останаха празни за да сложа стикер. Сега даже ми подариха невероятна картина в бяло и черно /като моя хол/, но няма къде да я сложа .  Boy cry
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 01, 2011, 17:40:45 »

dragonfly_d, супер е станало! И аз много харесвам стикерите. Сега ще започваме ремонт на хола и задължително ще сложа и аз.  good Нямам търпение.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 03, 2011, 20:26:26 »

Извинявам се за поредния пост, но ще направя пак опит да съживя темичката. smile
Ето този холен модул сме си избрали за момента:
А това е гарнитурата, на която сме се спряли:
Само, че определено с други възглавнички и друга маса, които ще бъдат черни. Просто така са я аранжирали в магазина. Също така мислим да е с черна кожа. Паркетът ни ще е тъмно венге, а стените светъл беж. За гарнитурата обаче се колебая. Не е точно това, което искам като че ли. Отделно ще сложим 2 черни стикера, черен лампион и килим с черно и бежаво. Него сме го харесали в Домко.
Вие какво мислите за "проекта"? smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: март 03, 2011, 21:23:29 »

Monikamaria Проекта е прекрасен!  good И модула и гарнитурата са страхотни.  yahoo Сподели цените? Гарнитурата на коя фирма е?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 03, 2011, 22:53:08 »

Дано не е реклама, но са от магазин Лабиринт в София. Гарнитурата е 1677 лв, ако е с тази дамаска, иначе е 2000 някъде с някакви други. А модула е 975лв. на някаква българска фирма, иначе китайският му вариант е 1070. Ние предпочитаме българската фирма. Има ги в сайта на магазина, но за съжаление не знам самите фирми производителки кои са.
Много се радвам, че го хареса! yahoo
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 04, 2011, 00:37:44 »

Дано не е реклама, но са от магазин Лабиринт в София. Гарнитурата е 1677 лв, ако е с тази дамаска, иначе е 2000 някъде с някакви други. А модула е 975лв. на някаква българска фирма, иначе китайският му вариант е 1070. Ние предпочитаме българската фирма. Има ги в сайта на магазина, но за съжаление не знам самите фирми производителки кои са.
Много се радвам, че го хареса! yahoo
Определено си струват.  yahoo Аз като се сетя,че дадох 1500лв. за гарнитура на която можеш да се убиш,ако се хвърлиш върху нея,защото е твърда като камък и ми става лошо. А тази изглежда много удобна. Много ми харесват и двете и от известно време мисля дали да не си  продам моята и да си взема нещо по хубаво и удобно. И аз искам като тази твоята на едната страна да има лежанка. Поне така се води това страничното,ако не се лъжа.  yahoo good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 04, 2011, 16:05:53 »

Да, така се води.  good обаче да ти кажа на мен точно в мекотата ми е проблема! Струва ми се, че са много тънки тези възглавничките, а отдолу, че е твърдо. Ще бъде меко 1 година максимум, а после ще слегнат възглавничките и край! girl_impossible Затова май ще потърсим друга гарнитура.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 05, 2011, 18:41:43 »

Да, така се води.  good обаче да ти кажа на мен точно в мекотата ми е проблема! Струва ми се, че са много тънки тези възглавничките, а отдолу, че е твърдо. Ще бъде меко 1 година максимум, а после ще слегнат възглавничките и край! girl_impossible Затова май ще потърсим друга гарнитура.
Като се замисли човек си много права. Де да можеше да се слегне и моята гарнитура щеше да е добре.  smile Макар,че има едни на които като седнеш и потъваш и това не ми харесва. Трябва  да е нещо умерено.  good Ако, купите да я покажеш задължително.  smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 05, 2011, 19:02:01 »

Задължително good, ама като гледам няма да е много скоро. sad
И аз искам умерено меко, но май тази не е. scratch one-s head
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 06, 2011, 21:10:38 »

От опит не препоръчвам тъмна, особено черна кожа за диванчето - личи всичкия прах. На нашия диван подлакътниците са кожа цвят венге и ги забърсвам през ден sad
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 06, 2011, 21:46:13 »

merilen, принципно си права и го знам, но аз съм си инато теленце и си държа на черното. Показателни са ми и плочките на пода, които навсякъде са черни и 30 мин. след измиването им все едно са нацапани пак. Обаче аз си знам мойта и това е, ядосвам си се, мия си постоянно и пак за черно и тъмно се хващам. sarcastic
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 06, 2011, 21:56:48 »

От опит не препоръчвам тъмна, особено черна кожа за диванчето - личи всичкия прах. На нашия диван подлакътниците са кожа цвят венге и ги забърсвам през ден sad
И аз съм така.  sad И отгоре на всичко и модулите на стената и за телевизора са черни. Ами няма избърсване. Вечно има прах. Но и аз, когато ми говореха хората не слушах. Бях си го навила на пръста и това си е то. Сега си чукам главата.  sad
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 07, 2011, 17:54:01 »

Monikamaria, то и аз съм инато теленце и като тръгнахме да обзавеждаме апартамента исках всичко да е венге - кухня, спалня, секция, но милото набързо ме разубеди като ме накара да видя черната секция в хола им smile Добре, че го послушах и сега всичко в хола е в цвят златен дъб, светличко е, прахът не личи нито по паркета, нито по шкафовете, нито по масите smile
А от друга страна тъмните мебели смаляват пространството и стаите изглеждат по-малки. Така че за мен венгето си е подходящо, ако човек разполага с големи стаи smile
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #224 -: март 07, 2011, 22:04:56 »

Здравейте, ние закупихме жилище и сега сме на тема обзавеждане. Секцията, която поръчахме за хола е подобна на тази на Monikamaria .
Нашата обаче ще е с черно стъкло и бели страници.


* IMG_9646%20[1280x768]_1.jpg (57.98 KB, 1024x683 - видяно 531 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines