Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 18:32:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Холът-място за релакс  (Прочетена 187290 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #120 -: юли 09, 2009, 13:23:12 »

Gerka, радвам се, че ти харесва. Диванчето във всичките му особености /две ракли, функция за сън, пълнеж и вид на възглавниците и седалката, дамаска, размери/ е правено по поръчка за да пасне с точност на ъгъла ни good Фирмата е Ретроуют Аксака /гр.Ямбол/ като ние се свързахме директно с производителя и спестихме няколко стачки от търговска надценка  good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #121 -: юли 09, 2009, 14:45:25 »

Gerka, радвам се, че ти харесва. Диванчето във всичките му особености /две ракли, функция за сън, пълнеж и вид на възглавниците и седалката, дамаска, размери/ е правено по поръчка за да пасне с точност на ъгъла ни good Фирмата е Ретроуют Аксака /гр.Ямбол/ като ние се свързахме директно с производителя и спестихме няколко стачки от търговска надценка  good
Кате ,а доставката  на дивана колко ви струваше?
P.S.
Леле  blush,ще си помислиш че ти досаждам и преследвам с мойте въпроси ,на нали и аз съм на същата вълна а като гледам в момента само ти тук обзавеждаш трескаво т аза това се допитвам до теб .
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #122 -: юли 09, 2009, 15:37:48 »

juji, няма проблем, питай, нали за това сме във форума, да си съдействаме кой каквото знае и може  Wink От производителя ни насочиха към магазин в София, до който ще докарат дивана и ние вече с тях се разбрахме за доставка до нашия квартал, излезе ни само 25 лв  danceg

Аз също бих искала да попитам да ме насочите за магазини за завеси и корници. Знам, че са поне 100 в София, но ако сте доволни от някой конкретно, моля, дайте го насам  smile Трябва ни завеса за трапезарията в оранжеви нюанси. А за избора на корниз също приемам съвети за по-удобен и красив вариант smile Който е минал по пътя, нека сподели на какъв се спряхте?
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 09, 2009, 19:19:42 »

Олеле, Кате - влюбих се в дивана ви. Като направите хола се самопоканвам на гости да го тествам  blum blum blum
Сега сериозно - браво за избора  Bravo Bravo Bravo. Наистина много ми харесва. И аз съм се спряла на такъв тип, но при нас едната (дясната) му част трябва да е много по-къса, а лявата по-дълга (спрямо мястото). Наистина, добре че споделяш и откъде сте го поръчали, че още мнения по въпроса хич не са излишни.

Аз относно щорите и пердетата имам един въпрос - как ви се струва, ще стане ли много претрупано ако на прозорците сложим хоризонтални щори и пердета? Как е по-добре, само едното, само другото или и двете? Или пък вертикални щори.....?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #124 -: юли 09, 2009, 20:07:39 »

Олеле, Кате - влюбих се в дивана ви. Като направите хола се самопоканвам на гости да го тествам  blum blum blum
Сега сериозно - браво за избора  Bravo Bravo Bravo. Наистина много ми харесва. И аз съм се спряла на такъв тип, но при нас едната (дясната) му част трябва да е много по-къса, а лявата по-дълга (спрямо мястото). Наистина, добре че споделяш и откъде сте го поръчали, че още мнения по въпроса хич не са излишни.

Аз относно щорите и пердетата имам един въпрос - как ви се струва, ще стане ли много претрупано ако на прозорците сложим хоризонтални щори и пердета? Как е по-добре, само едното, само другото или и двете? Или пък вертикални щори.....?
Стаси,лично на мен ми харесват ролетните щори по много причини.А тези вертикалните и пердетата не ми се връзват.По принцип като ги видя тях и се сещам за хотел не знам защо или по скоро ги свързвам с огромни прозорци.Ако е такъв вашият случай огромен прозорец би се вързало.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #125 -: юли 09, 2009, 21:36:57 »

 Offtopic Stassi, няма проблем, ще ми е драго да ви видя, а и с Емо нали се познаваме, така че заповядайте  Wink Между другото, това не ни е хола, а трапезарията, хола е съвсем друго помещение и по ред причини, ще го правим догодина.  Offtopic

За щорите - не е лошо хоризонтални щори и перде  good Имали сме такива преди и такива и ще си правим сега. В момента слагаме текстилни плисе щори, но пред тях ще има и завеса в двете спални. Ние ги поръчахме от Солис, малко са мудни в изпълнението, доста бавят срокове, но пък като ги монтират, разбираш, че си е заслужавало чакането. /скоро ще пусна снимки и от спалнята, там са бели/ При нас щорите имат функцията да ни крият от хорските очи вечер заради ниския етаж, а перденцата ще ни радват окото на нас вътре  smile Вертикалните щори също са хубави, обикновено напомнят за офис, но и в дома стоят чудесно. В нета има много примери. Разгледай страницата на Гершман. Пред тях обаче перде НЕ!

Ролетните щори всъщност са външни щори, в Италия наистина ги виждаш на всеки прозорец, но тук не е така популярно използването им. Вътре пак трябвада сложиш нещо, ефирно перде, ресни или нещо друго.

Ресните са актуали в момента както за прозорец, така и за преграждане на помещение.
« Последна редакция: юли 09, 2009, 21:40:07 от пате-мате » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 09, 2009, 22:20:44 »

според мен най-практично и икономично са външни щори и перде/или друг тип декоратиювни щори. Тъй като външните много пазят и дограмата и от слънце и от студ, а и вечер като се пуснат с бинокъл да те гледат съседите не могат да видят  sarcastic.

но и имат и друго предимство: Примерно нашата спалня не се отопляваше зимата и като бяха голлемите студове имаше 1 пръст лед отвътре на стъклата - северна стая  shok shok shok и сложихме външни щори и зимата изобщо не съм ги вдигала, само проветрявам и пак свалям. И конденза намаля. Сега ще слагаме и на кухнята, че за сега нямам нищо там, тъй ксто котлоните ми идват в края на прозореца и все още нищо не сме сложили  huhhuh.gif huhhuh.gif
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #127 -: юли 10, 2009, 07:38:46 »

Кате,аз говоря за такива ролетни щори /на снимката долу/ ,и мисля ,че  те в БГ са сред най -популярнитение поне ги имаме от 10 години на къщата ако не и повече ,Ели е права ,че се променят температурите благодарение на тези щори.Тук в при нас ги има ,но италианците предпочитат да са дървени и то като врати са направени,иначе също широк са застъпени ролетните .Аз съм много  доволна от тях
Ето това са щорите за който говоря
« Последна редакция: юли 10, 2009, 07:41:15 от juji » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 10, 2009, 12:09:23 »

danceg
А това е нашият диван Wink
Много съм доволна - супер удобен е за спане -и мъжът е много доволен - сега вече не му стърчат краката като легне  pardon
Само малко трудно става оправянето му сутрин - ама иначе е супер!
Направихме си го по поръчка и ни излеза 750лв (с доставка и сглобяване на място, че нямаше как да мине през вратата, а и да се побере в асансьора иначе)  DANCE
« Последна редакция: юли 10, 2009, 18:27:03 от gucci » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #129 -: юли 10, 2009, 13:07:51 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/menyanthe/divan.jpg.html?action-gallery
 danceg
А това е нашият диван Wink
Много съм доволна - супер удобен е за спане -и мъжът е много доволен - сега вече не му стърчат краката като легне  pardon
Само малко трудно става оправянето му сутрин - ама иначе е супер!
Направихме си го по поръчка и ни излеза 750лв (с доставка и сглобяване на място, че нямаше как да мине през вратата, а и да се побере в асансьора иначе)  DANCE
А аз защо не мога да видя диван, а ми отваря друга страница
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 10, 2009, 15:42:33 »

Кате, благодаря ти за информацията  give_rose ...сега остава само да се свържа и аз с тях да видим какво ще излезе  smile

А приблизително колко ви излезе самият диван ?
« Последна редакция: юли 10, 2009, 15:47:52 от Gerka » Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 10, 2009, 17:11:22 »

А аз защо не мога да видя диван, а ми отваря друга страница
И на мен така! blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 10, 2009, 18:28:27 »

Сложих снимката от галерията и в мнението.надявам се това да е дивана.ако има някаква промяна да каже и ще оправим нещата.
Ние също от две седмици се сдобихме с диван и трябва да взема да го щракна тези дни.
Всички дивани са много свежарски и изглеждат удобни.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 10, 2009, 22:12:05 »

Да, това е дивана! Благодаря ти, gucci!  give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #134 -: юли 13, 2009, 10:46:36 »

menyanthe, дивана е много готин като цветове и функционалност!!! Със здраве да си го ползвате  Bravo 

gucci, ще се радвам да видя и вашето диванче  give_rose

Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines