Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:07:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Холът-място за релакс  (Прочетена 182235 пъти)
 
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 26, 2010, 11:44:33 »

И на мен нещо сякаш в паркета ми липсваше.Килимче?!Не знам.Само ти се чудя как успяваш да намериш всичко в един тон- и  спалнята така си я направила и сега и хола,то голямо търпение и търсене трябва.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 26, 2010, 13:42:50 »

Angelche, права си. Един килим ще е по-добре от смяна на паркета, защото паркета пък се връзва с останлите дървени мебели.

Маслинка, извинявай че така ти обсъждаме хола, но е от добри чувства smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 26, 2010, 19:55:30 »

много сте ми сладички,много помагате good паркета няма да го сменям blum blum а килим сте много прави че липсва,обаче мен много ме затруднява чистенето на килими girl_impossible и някак си имам чуството че килимите са пълни с прах,а между другото в момента сме сложили един заради Дея да не направо на паркета че под нас никой не живее и да седиш на пода е студено,и въпреки че 2-3 пъти в седмицата го чистя с мопа пак имам чуството че прашилник blum и нямам търпение да дойдат топлите дни и да го махнем girl_wink иначе ако видя някое килимче в което ми останат очите може и да се реша да имаме  килим smile
я помагнете малко за стените моле ви  give_rose в сряда чакам ето този стикер http://wallart-bg.com/home?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=367&category_id=51 и тъй като първоначалният замисъл беше над дивана да слагаме колажи от снимки,но сега като видях този стикер не устоях пък и от колажите не мога да се откажа и милото предложи стикера да го сложим на отсрещната стена,но пак аз се чудя дали да не сложа колажите на другата стена или на колоната,но пък на нея има тапет и вообще незнам какво да правя  girl_impossible
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 26, 2010, 22:26:50 »

Стикера е супер за стената.А колажите няма ли да стоят по-добре в коридора(ако има къде)?За килима-и аз мисля,че прави повече прах,а майка ми ги слага,защото си мисли,че има по-малко прах с килим и нарочно ги слага.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #199 -: май 01, 2010, 18:37:18 »

Ето ви нашия салон :

http://inaxastra.multiply.com/photos/album/30#

все още не особено декориран, но мебелите са вече всичките  danceg danceg danceg
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #200 -: май 27, 2010, 15:32:24 »

И аз да се похваля,имаме си нова секция,чакаме тези дни и дивана "Соренто" да пристигне,но снимки ще пускам по късно ,че сега нямам компютър ползвам чужд
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #201 -: юни 12, 2010, 20:22:34 »

Ето и готовата ни секция и нов диван.Секция май е пресилено да се каже,но ние искахме такава
има още работа по хола,пердета килим,но не остана време за всичко

Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #202 -: юни 13, 2010, 12:14:17 »

max_mara ,благодаря ти,ние си харесваме по изчистените неща ,а и в днешно време с тези малки помещения няма как да претрупва човек.Дивана се разпъва за да има къде да преспи някой гост и е много удобен за релакс
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #203 -: юни 17, 2010, 16:23:09 »

Мерси ,Гостенче,то на това трудно може да се каже секция,дивана е голям и удобен така го искахме защото трябваше да има и  фунция за спане,но си струва широк и достатъчно голям
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 22, 2010, 15:31:36 »

Жужи, дивана е наистина голям, а и функцията за спане май всички я искаме  Wink
А секцията е подобна нанашата  good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #205 -: юни 22, 2010, 16:37:56 »

Мъжат ми го е снимал доста близо и за това изглежда огромен иначе си пасва идеално на размерите на хола.Секцията като я гледа човек нищо не представлява а отиде един ден почти да я сглобят  2 души
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юли 02, 2010, 23:05:41 »

Ето това холче ми харесва за малък апартаметн, много нежно и уютно

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: август 10, 2010, 09:43:48 »

Имам въпрос: Как решавате проблема със почистването на холовата мебел и столове?
Мъжът ми е на мнение, че трябва на новия диван да му направим покривало отгоре, а на столовете да сложим калъфи, за да се поддържа по-лесно - хоп на химическо или в пералнята и е готово. Но на мен сякаш не ми се иска нови мебели да ги опаковам отсега.
Вие как решавате този проблем?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 10, 2010, 09:53:47 »

Аз съм твърдо против покривала, все едно дистанционното да го сложиш в найлонче.Какъв е смисълът да имаш хубави мебели и да ги скриваш? така или иначе пак ще се изхабят с времето, независимо дали си ги покрила или не. Имам познати, които от самото начало си покриват новите дивани с чаршафи, е какъв е смисъла? така и никога не видях самите дивани, и вече минаха 5=6 години.
 като се амортизират мебелите, то тогава или ще си купите нови или ще ги претапицирате, а в най-лошия случай, тогава ще ги покриете с покривала
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: септември 17, 2010, 17:42:26 »

напълно си права Руми smile
Жужи, много ви е хубав дивана
И на Туити Бърд предложението е страхотно- много приятни цветове и много изчистено стилно холче, изпипано до най-малкия детайл Wink
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines