Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 19:57:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 292725 пъти)
 
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #390 -: юли 21, 2011, 20:54:20 »

Предложете ми спален комплект с голям гардероб, за предпочитане с плъзгащи врати, спалня с матрак 164/190 и да имат готови на склад за бърза поръчка  Yes
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: юли 22, 2011, 10:02:10 »

а защо не си поръчаш такива каквито искаш в някоя мебелна фирма. верно че няма да ти ги доставят след 2 дни, но ако можеш да почакаш малко(повечето фирми работят със срокове около месец) ще имаш твоята спалня.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 22, 2011, 10:10:13 »

Юлия, трябва да кежш и за кой град става на въпрос, защото аз съм от Плевен и тук мебели Арон например няма, Явор също и каквото и да ми предложат от тези две фирми, не ми върши работа.Аз също бих ти препоръчала по поръчка.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #393 -: юли 22, 2011, 13:31:29 »

Еее, само по поръчка ли правят? Все си мисля, че има хубави комплекти готови, все пак по-скъпо ще излезе с поръчка. Не знам и за колко време става, ние няма къде да спим за дълго време, освен да вземем матрак и на земята. Нямаме големи претенции за самата спалня, че да чакаме. Другата седмица ще огледаме в Орхидея, и Ергодизайн бяхме гледали преди време, дано има нещо.

Ето какво ми допада:

http://www.orhideamebel.com/old/upl/mod/qxUnilogue/img/546.jpg или

http://www.orhideamebel.com/old/upl/mod/qxUnilogue/img/578.jpg

За предпочитане е с плъзгащите врати, тъй като гаредробът ще е срещу леглото и няма да има много място за отваряне.

« Последна редакция: юли 22, 2011, 13:52:06 от uliaulia » Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #394 -: юли 29, 2011, 19:22:09 »

Момичета, избрахме спалнята!  Yes Много е хубава, точно каквато искаме, така разчертахме всичко по сантиметри, за да има място за детското креватче и ще е от по-мъничките, защото стаята е малка, голямо смятане падна. Даже имам тоалетка с огледало и ако не и намерим място временно ще е на друго място. Гардеробът е с плъзгащи врати, малко по-голям, матракът еднолицев с повдигащ амортисиор. Имате ли впечатление за матраци Нани Севлиево?
Активен
Leyla
Любопитен
*
Публикации: 39


« Отговор #395 -: август 21, 2011, 21:22:43 »

uliaulia, ако не е тайна, би ли споделила от къде закупихте спалнята? И нашата спална е малка и търся нещо по-компактно за нея.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: февруари 04, 2015, 16:05:05 »

Хайде, да се опитам да посъбудя темата  girl_wink

В какъв цвят е вашата спалня и защо избрахте точно този цвят? Водите ли се от тенденциите в цветовете при обзавеждането?
Какви мебели имате в спалнята? Какви цветове харесвате повече - тъмни или светли?
Какъв е подът на спалнята ви?

 smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 04, 2015, 16:26:28 »

Тъй като видях публикация в темата за спалнята,та се присетих да ви помоля за идеи какви цветове биха отивали на тази спалня,при положение,че спалнята е тази?Питам,понеже с ММ неможем да решим какъв цвят да са тапетите...какви биха паснали. crazy
п.с.Ламината ще е венге,като тъмния десен на спалнята,гардероба и скрина.


* 20141812160835000000777330955.jpg (37.1 KB, 800x480 - видяно 639 пъти.)
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #398 -: февруари 04, 2015, 16:54:37 »

Хайде, да се опитам да посъбудя темата  girl_wink

В какъв цвят е вашата спалня и защо избрахте точно този цвят? Водите ли се от тенденциите в цветовете при обзавеждането?
Какви мебели имате в спалнята? Какви цветове харесвате повече - тъмни или светли?
Какъв е подът на спалнята ви?

 smile
Спалнята е в лилаво ,мебелите в бяло.Не съм се водила от тенденции ,видях го в една реклама и много ми хареса.Мебелите са функционален гардероб с шкафове и места за закачалки ,също и вграден скрин.Още един скрип или на италиански комо ,и спалнята ,която е с повдигащ се механизъм.Малка ни е стаята и за това предпочетох точно такава спалня.Подът ни е светъл паркет и съжелявам ,че избрах точно такъв.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 04, 2015, 19:37:20 »

 rosit@, зависи колко е голямо помещението и колко светлина има в него.

За малко помещение препоръчвам мн светли нюанси, а ако светлината е само от 1 прозорец- почти бяло.
С големите помещения е лесно smile Какви цветове харесваш? Нашата е малко скучна-бели стени и тавани, но нямаме достатъчно естествена светлина и всеки друг нюанс ще се губи.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: февруари 04, 2015, 21:00:28 »

На тази беличка спалня може би всякакви стени ще й отиват. Аз бих избрала светли нюанси, не тъмни. Подът добре ще си контрастира на тези мебели.
Juji, защо съжаляваш за светлия паркет? Ние точно към светъл сме се насочили... Четох, че светлия под е подходящ за малки помещения и в съчетание с по-тъмни мебели. Ние сме се спрели на два цвята за мебелите - тъмно кафяво и памук. Тапетите са бледо зелени, като на едната стена ще са с цветя.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #401 -: февруари 04, 2015, 23:18:36 »

Да ти кажа, паркета ни е толкова надраскан, а ние го пазим. Нали е светъл така грозно си личат тези драскотини.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 05, 2015, 09:08:17 »

Разбирам... А това, че се драска не е ли от класа на паркета?
На мен по-скоро чуденката ми е дали светлия паркет се поддържа лесно, личат ли му прах, косъмчета /светли/? За тъмното зная, че трудно се поддържа и всяка прашинка му личи  smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 05, 2015, 09:35:42 »

Да,светлината за спалнята ще бъде само от 1 прозорец и той е вътрешен.В смисъл от другата страна е кухнятана прозореца е кухнята,която е с един голям прозорец.Може би се ориентирахме към изчистени бели или леко кремави тапети.
Относно паркета за мен и белия се поддържа трудно.Всяка една драскотина и косъмче си личат(поне на нашия). pardon А да не говорим,че повече няма да направя грешката да си купя с фуга. nea
А какво ще кажете,ако само зад самата спалня има подобен декоративен тапет?


* 4111-10.jpg (45.31 KB, 270x270 - видяно 6643 пъти.)
« Последна редакция: февруари 05, 2015, 09:42:57 от rosit@ » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: февруари 05, 2015, 09:55:17 »

Ооо, а аз така се надявах светлия паркет да е по-лесен за поддръжка sad
Да, тези с фугите май не пасват на всичко, претенциозни ми се виждат.
Точно такъв акцент смятаме да имаме и ние. И аз доста се чудих дали да не е на стената на спалнята, но искам там да имам картини/снимки и решихме, че друга стена ще е с подобни декори на тапетите. smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines