Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:56:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 293386 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 17, 2008, 10:23:26 »

Ели , вашата синя спалня е много хубава! И определено е по-различна от това, което съм гледала. Повече неща в магазините в Бургас са с един цял матрак и се вдига само от едната страна, което мене определено ме притеснява. И да не е механизма, аз трябва да вляза цялата отдолу докато взема каквото ми трябва.
А вашата с двата матрака изглежда и по-устоичива! Предполагам сънищата са много сладки на нея, за другите неща няма да приказвам, че е рано още.... blush  tease

хубава е само на вид и механизма е много хубав и практичен !!!!! но иначе като изработка и качество е пълен боклук, но май всички полски мебели са такива, така че избягвайте полските мебели !! КРАСИВА е да и това ни впечатли и се нахвърлихме, но даже и упътване нямаше как се сглобява, мъчихме се с милото  GROAN
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 17, 2008, 10:27:38 »

Ето защо държа поне спалнята ми да е направена в България. Може и по-скъпо да излезе, но.....искам да си е нашенска от Своге.  laugh
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #62 -: юли 17, 2008, 10:36:22 »

galiusha, малка е снимката, но до колкото долавям е много готина спалнята   Червено и венге ли е това? 

да на снимката е бордо и венге но ние я поръчахме бордо и лимба бор
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 17, 2008, 13:28:52 »

smile поръчахме я от магазин лабиринт, но я имат и в арон, изобщо на много места. иначе май всички от явор зареждат. много сме доволни, защото системата има много модули и си оползотворихме мястото оптимално
п.с. понеже пишете и за полските мебели, аз не ги намирам за мебели с високо качество като материали, но като изработка са си ок според мен, нашата е полска и си я сглобихме съвсем сами, имаше си упътване и всяко винтче си отиде на мястото и всеки елемент си пасна перфектно.
« Последна редакция: юли 17, 2008, 13:36:57 от zvezdiche » Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 05, 2008, 14:39:38 »

Момичета, на мен ми предстои да обзавеждам спалня и искам вашето мнение. Стените ми са боядисани в бледо прасковено, паркета е светъл с тъмни нишки и дилемата ми е следната - спалнята, скринът и гардероба тъмни или светли да ги направя. Имам идея скрина и гардероба да ги направя с тъмен корпус и със светли чекмеджета и врати. А за спалнята мисля да е тъмна със светли ленти на таблата. Пускам снимка на модела, който харесвам, а вие ми кажете дали ще стои добре. Притеснявам се, защото не знам двуцветните спални дали не са демоде вече.


* C556A+CS521_C556B_ZT556.jpg (51.33 KB, 640x455 - видяно 334 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 05, 2008, 15:55:21 »

И тъмно и светло отива на тези стени.може и да ги комбинираш.ние комбинирахме венге и слонова кост и се получи добре.Ще ти пусна снимки тези дни да видиш ако искаш.
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 05, 2008, 16:43:19 »

Супер, gucci много ще се радвам да ми пуснеш малко снимчици. Аз си мисля ако са два цвята да са венге и избелен дъб, но ще го помисля още малко. А иначе модела, който съм пуснала мислиш ли че ще стои добре аки линиите не се алуминиеви, а са избелен дъб на венге основа?
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 10, 2008, 10:46:44 »

Ето и нашата спалня която ще е готова след 1 месец  yahoo
Гучи пускам снимката за теб


* showimageprodCAVB4HKB.jpg (62.46 KB, 510x280 - видяно 321 пъти.)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 11, 2008, 08:48:13 »

Дафни много е хубава спалнята ви! Дано да ви я доставят на време и качествена! От Явор ли беше? А колко е висок гардероба?
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: септември 14, 2008, 10:55:50 »

нашта малка скромна и не додекорирана спалня smile


* DSC01142.JPG (40.97 KB, 800x600 - видяно 319 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 14, 2008, 10:56:49 »

и от друг ъгъл

* DSC01143.JPG (0 KB - свалено 288 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 07, 2008, 14:45:55 »

ниа,

вижда се само гардероба, но определено ми харесва, предполагам е цвят венге, нали?


я да си попитам, тези от вас, чиито мебели са с цвят венеге или просто тъмни, личи ли им много прахта?

ние ще купуваме нова спалня и понеже ни харсва тъмният цвят, мислим да е венге, но исках да знам, най-вече за скрина, личи ли много прахта?
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #72 -: октомври 07, 2008, 14:48:02 »

 gostenka_82  личи си, но въпреки това и аз предпочитам тъмните мебели  pardon
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 07, 2008, 14:55:55 »

ние сега см със светли, не че не им личи, но поне не от примелно 2 м. разстояние;

имам секция от един такъв особен цвят, нещо като сиво-зелено ... материалът е МДФ - изобщо не личи прахта, дори и като ме е нямало 2 седмици, никой не е бърсал и се загледа човек - вижда прах, но никога няма да кажеш, че не е бърсана 2 седмици;

за спалнята да ви попитам пак, за самото легло - някой да е поръчвал не от ПДЧ, а от МДФ, да ми каже има ли разлика в издържливостта или и МДФ пак почва да скърца... пък нали е легло, бая тежест и движение понася ....
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 07, 2008, 15:31:50 »

Момичета, да ви се похваля с новата ни придобивка за спалнята - шкафове за под прозореца. Много съм доволна, че милото се нави да си ги вземем.
Нашата спалня е от МДФ и съм доволна от нея, не е започнала да скърца или нещо подобно.


* IMG_3089-1.JPG (16.44 KB, 448x281 - видяно 285 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines