Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:16:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 292087 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 14, 2008, 17:10:18 »

Маслинка, спалнята е станала страхотна ......аз обожавам флорални мотиви  Bravo

Поздравявам те  good

Цветята на стените лепенки ли са ?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 16, 2008, 08:55:56 »

:judges:маслинке супер е,и аз също искам да знам цветята продават ли се някъде blush
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 17, 2008, 08:19:02 »

маслинка, спалнята е много стилна  Bravo
а това е моделът на нашата спалня:



Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #48 -: юли 17, 2008, 09:26:28 »

Тази спалня много ме впечатли. А комбинацията от цветовете е прекрасна!!!  Bravo
zvezdiche , от къде я поръчахте?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 17, 2008, 09:33:02 »

Светле има я в явор.Аз днес отивам да поръчам нашата спалня и скоро ще ви пусна снимка.Аз също я бях харесала и е много стилна .Поздравления за избора zvezdiche
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 17, 2008, 09:55:39 »

Аз с вечните си шкафове както казват на английски storage space все ме е страх, че няма да ми стигнат шкафовете и гардеробите, а спалнята ни е една малка...  nea
Искам да питам тези, които вече са се обзавели, каква е височината на гардеробите ви, че аз където гледах все едни малки гардеробчета продават... Да се чудиш какво по-напред да слагаш в тях.
И още нещо. Какво мислите за легло, на което матрака се повдига и от долу е направено като ракла. Майка ми има такова от едно време и ми се струва много практично, но в момента на пазара като че ли не се предлагат такива неща. А с такова легло не се налага и да се пъхаш от долу на чистиш. То просто си стига до пода.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 17, 2008, 10:02:04 »

нашата спалня е точно с такива матраци с механизъм и са много практични, определено има много място отдолу и си спестяваш лазенето под спалнята да бършеш !!!! sad

аз лично в момента съм напъхала там зимните дрехи !!!! smile а за гардеробите, наистина са много малки !! другия вариант е да си поръчаш по поръчка да ти направят с надстройка, така или иначе си остава празно над гардероба !!!!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #52 -: юли 17, 2008, 10:03:12 »

svetli, по втората част от питанката ти се включвам. Аз съм 100%  за  повдигнат матрак, защото можеш да събереш мноооого още неща там. Вече се продават и специални кутии за съхранение точно за такива места. Слагаш си надписче в коя кутия какво има и така лесно намираш всичко (в случай, че забравиш кое къде е и да избегнеш евентуалното ровене във всички кутии). По въпроса да ли се продават - дори и да не намериш готова мостра, всяка мебелна фирма-производител ще ти направи по поръчка. Аз съм виждала такива и ние 100% ще си направим този вариант.
« Последна редакция: юли 17, 2008, 10:07:21 от Katitka » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 17, 2008, 10:07:15 »

Ели, като казваш матраци - от два матрака ли е спалнята ви. Аз като че ли искам да бъде с един цял и голям, то ние и нямаме място за два като че ли. А за надстройките си права. Ще се наложи да има, защото аз не мога да си представя да ми стигне малкото гардеробче (ние на ширина нямаме много място, та поне на височина да го докараме). В днешно време повече гледат да са красиви мебелите (дизайнерите), а слабо ги интересува практичност. Аз искам и двете - хем практично, хем красиво. Много ли искам?

Кате, благодаря ти, успокоявате ме, аз си мислех, че само аз съм така луднала по това да имам повече място за прибиране на всичко. Wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 17, 2008, 10:08:58 »

Да се включа и тук. svetli по въпроса със спалните с повдигащ механизъм и раклата отдолу. Това което гледахме ние са спални, които се повдигат от едната страна само и лично за мен има голяма опасност, ако изтърве механизма (недай си Боже!!!). За това ние сме се спряли на спалня с шкафчета отдолу - има най-различни варианти. По две от двете страни, с три, с две големи. Тези които ние гледахме са на една русенска фирма. А аз определено държа да са български нещата. Така с шкафчетата няма да се притесняваш за повдигащия механизъм, защото може да се прецака от голямото натоварване. Това са моите опасение и предпочитания.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #55 -: юли 17, 2008, 10:10:46 »

Въпреки, че съм ги пускала и преди, ето виж ние как ще си решим до някъде "проблема" с вечната нужда от още и още шкафове ...  Girl_hide

Допълнителни шкафове:


Стандартния шкаф:
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 17, 2008, 10:11:31 »

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=248167&pid=5903790&lp=-520 парола: 123456

значи нашата спалня е с два матрака и като се повдигне има нещо като заключващо устройство и няма как да ти падне на главата, все пак хората са предвидели, а така с шкафчета трябва да имаш място и то колкото ширината на спалнята за да ги издърпваш, а до колкото разбирам Svetli няма такова място !!!! smile

Кате страхотно е това с телевизора, ние сега ще го слагаме нашия на стойка, а не както беше до сега на скрина !!! smile
« Последна редакция: юли 17, 2008, 10:13:29 от Ели . » Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #57 -: юли 17, 2008, 10:14:52 »

ето и нашата нова спалничка http://bulpressphoto.com/members/index.php?u=vn&n=777
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 17, 2008, 10:19:42 »

Ели , вашата синя спалня е много хубава! И определено е по-различна от това, което съм гледала. Повече неща в магазините в Бургас са с един цял матрак и се вдига само от едната страна, което мене определено ме притеснява. И да не е механизма, аз трябва да вляза цялата отдолу докато взема каквото ми трябва.
А вашата с двата матрака изглежда и по-устоичива! Предполагам сънищата са много сладки на нея, за другите неща няма да приказвам, че е рано още.... blush  tease
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #59 -: юли 17, 2008, 10:22:00 »

galiusha, малка е снимката, но до колкото долавям е много готина спалнята  Wink Червено и венге ли е това?

Ели, аз първо се дърпах за това да има изобщо телевизор в спалнята, защото според Фън Шуй, внася негативна енергия (но ако го покриваш, когато не го гледаш, се предпазваш) ... обаче нали трябва да правим и компромис, та се съгласих  Wink  

а svetli, ние ще сложим този тип шкафове на стената срещу спалнята, но в по-разтелген вид, т.е. да има повече място ... някой ден като го направим, ще покажа, че сега май не мога да го опиша разбираемо  Wink

plamik, ако си имате избран модел, пробвайте по поръчка  Wink Ние така ще правим  Wink а и майстора е доказан  blum

zvezdiche, а вашият избор за спалня е  judges Много приятна комбинация на цветове ...  girl_in_love Тук съм малко пристрастна ... детската ми стая при нашите беше в такива цветове  Girl_hide
« Последна редакция: юли 17, 2008, 10:26:08 от Katitka » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines