Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:29:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малки тайни при боядисването на яйца и нашите творения  (Прочетена 240926 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 29, 2008, 09:13:25 »

ето един ъгъл от кошницата. Писаните и при мен не бяха много сполучливи а и от светкавицата съвсем не си личат шарките.


* aica.jpg (61.55 KB, 448x336 - видяно 378 пъти.)
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 29, 2008, 09:15:04 »

Тук си личи малко едно от писаното яйце.


* iaca.jpg (60.52 KB, 336x448 - видяно 362 пъти.)
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 29, 2008, 09:16:24 »

Част от украсата


* ukrasa.jpg (51.96 KB, 336x448 - видяно 341 пъти.)
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 29, 2008, 09:18:00 »

Яйцето на Герка със салфетка


* iaice.jpg (39.16 KB, 448x336 - видяно 330 пъти.)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 29, 2008, 09:31:18 »

Момичета поздравления за яйцата!   Bravo Много са скрасиви всички! Girl_hide
Аз довечера ще гледам да кача снимки от нашите яйца!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 29, 2008, 13:02:07 »

Тонита,Дарлинг страхотни са ви яйцата
 Bravo Wink Не мисля ,че има Великденски "грозни" яйца на всички яйцата са направени с любов и много старание,нали?! girl_wink good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 29, 2008, 20:40:15 »

Ей darling   ама ти си направила истински шедьоври! :bravo:Невероятни цветове и шарки!Наистина много ми харесаха1А и украсата е супер!(Сори за суперлативите, ама наистина са си много хубави blush)
krasunkata   радвам се, че сме с един вкус!Аз си ги купих ан самия ден, защото излязох за изкуствена тревичка, но тя беше свършила, но пък тези карета така ме грабнаха, че се прибрах с тях =]А "тревичката" я направих като изрязох на тънки ленти зелени листи хартия и смея да твърдя, че стана като изтинска тревичка! blush
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #127 -: май 01, 2008, 22:02:34 »

То е малко късно, де ... но аз съм голям почитател на метода с памука и разноцветните бои smile Стават разкошни разцветки smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 03, 2008, 11:29:21 »

Благодаря ти много Тонита! give_rose Тази година имах късмет с яйцата, защото си кипух бели, български, от свободно отледани кокошки smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 05, 2008, 16:41:33 »

Ей darling   и аз си купувам от същите яйца! :girl_wink:Даже не само по Великден, а винаги, защото са много вкусни и с голям, оранжев жълтък :girl_wink:Обаче според мен тези яйца не са никак здрави :huh:Поне моите бяха доста крехки =]Но иначе стават доста ярки при боядисване и особено жълтичките стават страшни!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 16, 2009, 16:07:09 »

Момичета тази година тази темичка е много пуста.Гледам че има раздвижване в темата за Готвенето и майсторската тема.
Кога ще боядисвате яйца и какви бои сте взели.
Аз ще ги боядисвам в събота и вече взех една боя която ми я похвалиха-боята е течна.Купих и 30 яйца.В момента виждам че е много модерна желираната боя.Как ще ги боядисвате тази година яйцата.
аз мисля да приложа следните начини
-с листенца
-с восък
-с памук
-с олио
Ако някой  ползва друга техника да пише.Навита съм да пробвам нещо ново.
Тревата ми вече почна да расте и се надявам до Великден да стане хубава и голяма.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 16, 2009, 16:11:12 »

Да, нека да има повече идеи. Аз всяка година правя част от яйцата с кристали, а другите само с боя - едноцветни и шаренки.Тази година ми се иска да ги направя по-различни и оригинални...за първи  път ще ги правя като омъжена  blum  ........и  сещате се...
моля, за идейки...
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: април 16, 2009, 16:47:37 »

Ние днес ще боядисваме. Мисля да правим едноцветни, с листенца и с кристали. Миналата година правих с восък, но не ми станаха много хубави. Може би ако си бях направила шаблон щяха да ми се получат по-добре. Ако ми остане време ще пробвам тази година smile

А тази желираната боя не знам какво се процедира с нея. Но може и от нея да купя днес да я пробвам.

Иначе взех 2 вида бои за всеки случай, че нали не винаги се уцелва хубава боя. Вие каква марка боя сте взели?
« Последна редакция: април 16, 2009, 16:50:10 от Капризче » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 16, 2009, 21:29:43 »

Оп и тука да се поява за малко  smile аз тая година ще правя пак писани с восък яйца и такива с памук и това е. Организирала съм едно масово боядисване у нас  chee  Успях на всички Ви!
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 16, 2009, 22:03:51 »

Аз днес късно започнах с боядисването и тази година не ми се получават... nea
Първо ги варя по малко, защото нямам голяма тенджерка, а не искам и да си купувам, че ми писна от домашни потреби sarcastic ама побирам 12-13 яйчица в моята, де, не е много малка, май, а smile И съм много щастлива, че имам само две счупенки, ама ги варих с толкова кърпи и парцали увити, че ако имах повече спукани незнам какво щях да ги направя diablo
Обаче реших първо да боядисам няколко едноцветни, класически, то стана една...първо боята не хвана, после добавих и на друга фирма, двойна доза боя, достоплих я в микровълновата, сложиш оцета, напъхах яйцата и чакам...и то кво стана...те надраскани, неравномерно боядисани, изсъхнаха на петна, ЕЙ, ПОЛУДЯХ!!!  Oh my ... От там ги увих в цветни памуци, та стана що годе нещо прилично, залапих им декоративно дантелени лепанки, абе...малко циганеят, ама нямам нерви повече, в субота ще се старая повече и тогава ще пусна и снимки, че сега ме е срам! smile  blush
« Последна редакция: април 16, 2009, 22:05:36 от BaBy » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines