Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 17:37:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите!  (Прочетена 228303 пъти)
 
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 19, 2008, 15:53:17 »

Мога да помогна с текста, с който завършва нашата покана -
За подаръците не мислете, а стойността им с картичка и мила дума ни поднесете!
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #331 -: юни 19, 2008, 16:07:46 »

или....." за подаръците Вий не мислете, а в плик ги просто донесете!"
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юни 19, 2008, 16:50:24 »

Лично аз мисля че това уточнение не е необходимо, малко ми звучи.. но всеки с мнението си и вижданията си.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юни 19, 2008, 19:20:01 »

Мерси за предложенията  give_rose Тая вечер ще го мислим за последно и утре ги печатаме- имам чувството че каквото и да намислим все звучи брутално- малко ми е грозно да го пишем така.... Ох май аз не знам какво искам- хем да го знаят хората хем да не е така поднесено.... 
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 19, 2008, 19:27:36 »

Една позната беше написала на поканите си нещо от сорта:
" П.С. Меденият месец ще е в Палма де Майорка и там тенджери и тигани не ни трябват lol"
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: юни 19, 2008, 22:06:10 »

Май от всички начини това със шегата си остава най- добрия  lol
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: юни 19, 2008, 22:14:32 »

и на мен то най-много ми допадна

ми така де, те са го казали старите хора - дайте да се пошегуваме, че да си кажем истината

Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: юни 19, 2008, 22:30:20 »

Аз не бих завършила по този начин поканата за гостите си!!В текста вложих сърце и исках да го харесат и да се почувстват специални а ако беше с това накрая...не знам...не ми се стори удачно!!!Това може да се каже и гласно в очите поотделно но да го пише в поканата :\Мое лично мнение разбира се!!!!Всеки сам си преценява!Аз ако получа покана с това накрая бих си помислила само "Е нямаше нужда и без това щях да питам какво предпочитат"Но всеки е различен мисли различно и приема нещата по различен начин  pardon
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юни 19, 2008, 22:35:50 »

И аз не бих написала какво искам на поканите, и не написах де  smile направих си ги традиционни, другите нещо не ми харесаха. То аз си ги печатах сама и имах време да разгледам доста неща из нета и накрая се спрях на най-традиционното  blush Като видях резултата бях много доволна от себе си  yahoo  Bravo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #339 -: юни 19, 2008, 22:45:52 »

И аз съм зад Клео, теоретично, защото сме им казали, че не искаме подаръци, а само да дойдат. Но не бих го написала в поканата, дори и ако беше такъв случая.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юни 19, 2008, 22:48:03 »

Момичета искам и аз да Ви се похваля:) Имам си вече покани:)smile Снощи ги печатахме и сглобиавах. Да си призная станаха доста добре, за печат в домашни условия.Бях доста скиптична,но ние тук и нямаме друг избор,печатниците ниамат кирилица.Преди 3 дни пробвах и моите умения в изработването на покани рачно производство.Единият модел го взаимствах дори от форума. smile:)Мисля, че се получиха.Реших едната покана да я подаря на малкия ни красник,да се радва детвто:)Ште ги кача в галерията ми.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 19, 2008, 22:57:22 »

И аз съм съгласна с kleo_20 че поканата не трябва да завърши така- ние в нашата също сме вложили толкова много чувство- че ако изплескам нещо подобно накрая... ще си помисля че съм луда  crazy . по принцип мислим да даваме на гостите и по едно листче с картата и адреса на ресторанта и разни телефони за контакт и т.н- та си мислех евнтуално ако го включим да е там.  Понеже и на нас ни звучи доста грозно да се напише подобно нещо- затова помолих за помощ. От видяното до тук обаче стигнах до един извод - просто няма как да се каже такова нещо без да прозвучи....  angry, та с Тони последно се отказахме и само ако някой ни пита ще казваме...

Не искам да бъда погрешно разбрана- за мен е по-важно присъствието на хората отколкото каквито и да било подаръци или пари, но съгласете се с мен че като става дума за сватба всеки ходи с по нещичко в ръката с идеята да те зарадва... Аз съм практичен човек и наистина искам да се радвам и на най- малките нещица, а не да ги тупна в някой шкаф. Ако си бяхме в БГ бих решила проблема със сватбена листа за подаръци, ама тука...
« Последна редакция: юни 19, 2008, 23:21:28 от krasunkata » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 20, 2008, 07:46:47 »

красунке,

аз лично много добре те разбирам, наистина;

също не харесвам идеята в поканата да напиша такова нещо;

макар много добре да знам, че ще хукнат да купуват посуда и т.н.

дори само 1 гост да ми подари нещо подобно - то ще е най-малкото второ;

аз като съм била на сватба никога не съм обичала да подарявам подаръци;

предпочитам да давам пари, но тук хората се притесняват, че катко не могат да си позволят по-голяма сума, а понеже са с ограничен бюджет - ще е смешно - това аз не го мисля, споделяли са ми приятели, които сана сватба и се приесняват, че сумата от 100 - 200лв. е малка, затова купуват разни неща.

Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юни 20, 2008, 08:32:07 »

Момичета, и ние бяхме от тези, които предпочитаха пари и които...не го написаха! И на мен ми звучеше грубо! Но хората ни питат и ние като разпределихме нещата, които искаме, после казвахме пари. Ще видим какво ще получим накрая, но пък ми се иска и някой друг подарък изненада...А иначе, разбира се че хората са най-важни, и дума не става затова...
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #344 -: юни 20, 2008, 08:37:30 »

Може и да е грубо, ама се съгласи, че е по-практично, отколкото после няколко сервиза, домакински уреди, ненужни и често не по вкуса ви сувенири и прочее инвестиции на пари на събират прах вместо да са ви били от полза и да сте запомнили с това подаръците от сватбата си.
(Не знам, на сватбата все пак, поне по мое мнеие, би трябвало да присъстват близки хора-тогава защо да е неудобно да си кажете именно на тези близки хора какво искате и от какво имате нужда?
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines