Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 19:31:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите!  (Прочетена 228371 пъти)
 
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 30, 2008, 09:03:06 »

picasso, това "да си като едно украшение в този празничен за нас ден!" на мен лично ми звучи малко грубо.. Надявам се не приемаш мнението ми лично  girl_wink
Иначе като цяло текста е страхотен  good
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: май 30, 2008, 10:26:22 »

Най-сърдечно ти благодарим, че се съгласи да бъдеш шаферка на нашата сватба и да си като едно украшение в този празничен за нас ден!

"като украшение" и на мен ми идва вповечко... още повече, че шаферките доста помагат за всичко, което излезе в последния момент, та не са само за красота Wink аз лично бих ги сравнила с цветята - "да си цвете в нашия приказен ден" или нещо от сорта.
ама каква съм, давам съвети, а пък за моите шаферки нямах отделна покана...  blum
Активен
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #242 -: май 30, 2008, 11:07:55 »

На мен пък ми върви към

... приказка, ......малка фея ...... => вълщебница или да дадеш вълшебството си този празничен ден!
Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 30, 2008, 11:17:12 »

Оставам на вас всички корекции, идеята е да си помагаме. Моята емоция вече е от страната на тези които са минали голямата емоция....Страхотно е!


Ако някой от вас използва наша идея,ще ме направи единствено по-щастлива.

Успех!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: май 30, 2008, 13:40:47 »

Оставам на вас всички корекции, идеята е да си помагаме. Моята емоция вече е от страната на тези които са минали голямата емоция....Страхотно е!
Ако някой от вас използва наша идея,ще ме направи единствено по-щастлива.
Успех!

ей picasso, изобщо не се усетих, че си от другата страна вече give_rose ами първо честито! и после - текстът е достатъчно сърдечен, за да направи щастливи момичетата, и достатъчно вдъхновителен, за да помечтаем за още и още Bravo
сори ако съм  Offtopic
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 30, 2008, 14:10:29 »

"като украшение" и на мен ми идва вповечко... още повече, че шаферките доста помагат за всичко, което излезе в последния момент, та не са само за красота Wink аз лично бих ги сравнила с цветята - "да си цвете в нашия приказен ден" или нещо от сорта.
ама каква съм, давам съвети, а пък за моите шаферки нямах отделна покана...  blum

Според мен зависи от възрастта на шаферките колко работа ще свършат. Моите шаферки са по на 10 годинки някъде и няма кой знае какво да вършат освен да красят тържеството.  pardon
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: май 30, 2008, 14:46:33 »

Според мен зависи от възрастта на шаферките колко работа ще свършат. Моите шаферки са по на 10 годинки някъде и няма кой знае какво да вършат освен да красят тържеството.  pardon

олеле ама и за малките шаферчета ли покани...  blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: май 30, 2008, 14:56:46 »

Ами някой съфорумки ще имат... pardon Покани за малките шаферки де  tease
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 30, 2008, 15:08:51 »

Аз мисля да ги разгранича само до покани за всички гости и покана за кумовете.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: май 30, 2008, 16:47:12 »

олеле ама и за малките шаферчета ли покани...  blush

Ами как без покани за малките мушморочки  tease tease tease Че те сигурно най-много от всички ще се радват. Моите и без друго четат от скоро, ще има да сричат и да се кефят малки сладурки  yahoo girl_in_love

Шегата на страна, това не е задължително, просто аз така съм си решила, защото ще се радват децата  pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 30, 2008, 20:39:05 »

ето нещо което ми хрумна.

В този приказен ден ние принцеса ....... и принц ........ще танцуваме цяла нощ в приказен танц на любовта.
Бъди нашата малка и сладка фея и ни дари с веселата си усмивка.
Дари ни с много пожелания както в приказките Феите вълшебници.

Благодарим ти мила ......!!!!!

Абе има още за доизкусуряване ама това ми дойде на акъла.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 30, 2008, 22:06:27 »

ние се спряхме на текст за гости, текст за кумовете, текст за родителите и аз един отделен за сестра ми

за шаферките не съм писала отделен текст

мислих, мислих, даже реших да ги надпиша ръчно

с моя почерк, нали ги давам на сем. си, реших, че ще е много мило, ако ве само съм им обърнала внимание с друг текст, но и ако го напиша лично

защото все пак те не са гости, а част от тържеството, поне аз така ги приемам и ще изглежда по-скоро като писмо, благодарствено за стореното от тях за мендо сега и молба да бъдат до менв нози важен ден, да ме подкрепят и да изживеят радостта с мен

тареших, че нещо написано от мен към тях трябва да е с моя почерк, така е още по-лично

дали пък няма да се обидят, че не съм го напечатала, като за другите?

как мислите?

Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 02, 2008, 13:25:04 »

Момичета ще споделите ли какви цени ви обявяват за печат на поканите? На мен в самия обреден дом, където стават записванията  ми казаха по 0.30лв. на покана, но пък те са посредници доколкото знам. Чудя се дали да поръчвам допълнителни покани - все ми се струва, че може да сме пропуснали някой докато сме правили списъка с гостите.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #253 -: юни 02, 2008, 13:44:11 »

Zahira, на мен 30 ст за покана ми се вижда ок цена, като се има предвид, че на мен е арткарт и таркида ми казаха 70-90 ст за печатане на покана. Освен това си поръчай няколко допълнителни покани, по-добре да ти останат от колкото да не ти стигнат няколко броя.

misskapriss, поканите ви са чудни, честито! Текста се издърпва на страни, нали правилно съм разбрала?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 02, 2008, 18:00:26 »

Момичета ще споделите ли какви цени ви обявяват за печат на поканите? На мен в самия обреден дом, където стават записванията  ми казаха по 0.30лв. на покана, но пък те са посредници доколкото знам. Чудя се дали да поръчвам допълнителни покани - все ми се струва, че може да сме пропуснали някой докато сме правили списъка с гостите.

на мен ми казаха 20лв. за до 120бр. покани
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines