Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:27:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Текст за поканите и печатане на поканите!  (Прочетена 228500 пъти)
 
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: май 27, 2008, 16:12:38 »

Vanilly   Bravo Bravo Bravo  страшно много ми хареса и този твой текст. Стана ми едно такова миличко Sunshine Sunshine Sunshine
Аз още не бях мислила за поканите за кумовете, но определено така по - лично отправени като вариант ми харесва много!!!
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: май 27, 2008, 16:15:24 »

Благодарение на вас си "откраднах" по нещо от текстовете и с малко преработка достигнахме до крайния вариант. Поканите са почти готови (само панделки остават  tease ) и другата седмица започваме с раздаването им  danceg

Когато срещнеш Човека и откриеш Любовта...
Когато пътища се сливат във пътека и всичко
 е обляно в красота...
Когато истински обичаш и подариш света...
Тогава във вечност се вричаш и казваш своето
 „ДА”

Ние,
Марина и Пламен,
Ви каним
да споделите с нас момента,
в който два живота стават един,
две половинки – едно цяло,
двама приятели – съпруг и съпруга !

Сватбени камбани в ушите ни ще звънят
в храм “Свети Димитър” в 18:00 часът.
Поздравления ще се приемат
в ресторант “Бонония” от 19.30 ч.
Кумуват: Зорница и Александър


За подаръците не мислете, а стойността им с
картичка и мила дума ни поднесете!

09.08.2008г.

Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 27, 2008, 18:41:13 »

за главната буква на имаме удоволствието питах ПР-ката и тя каза че може и без нея, но за запетайките и аз се чудих, май наистина трябва да ги има. Ох, не знам и аз. Но нямам време да мисля повече, така го оставям така  pardon

Миличка, не знам дали ти преча или помагам /целта ми е второто,де  tease/, но съм филолог- правилното е със запетаи!  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: май 27, 2008, 18:43:42 »

Vanilly  не сме избрали още текста на поканата за кумовете. много се радвам , че текста ти харесва smile ще му покажа и вашите тестове момичета, та дано репшим нещо.ина4е взехме поканите на кумовете и поръчахме нашите другата седмица са готови. Дано всичко е наред, че малко се поизпокарахме с продавачката, защото представете си имах на дискета няколко варианта на тескт и и казах да отворя дискетат на техния компютър-не можело, та ходих да търся да разпечатвам.
за съжаление поради цялото това разправяне не обърнах внимание че са ни дали бежави пликове, а в каталога бяха златни, то и поканите ни са златни и не знам какво да правя и така е ок, ама..
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: май 27, 2008, 19:44:53 »

Руми, аз чак сега виждам вашия текст за кумувете - какво се чудиш, на мен много ми хареса... нашите не са толкова добри.... и на Vanilly също е много .. как да кажа, много съкровен, създава страхотна близост.

misskapriss, наистина трябва да има там запетая, залагам си живота на това  tease
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: май 28, 2008, 12:32:21 »

Руми, много хубав се е получил текста според мен. Няма какво да се чудиш  good А относно пликовете, отиди и помоли да ти ги сменят.  Не вярвам да е проблем  give_rose

__MIMA__ и твоя е много хубав.  Bravo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: май 28, 2008, 12:40:01 »

misskapriss, ellie_bellie, Vanilly много се радвам , че ви харесва текста,чакам одобрението на моя любим и ще пробвам да видя дали мога аз да ги отпе4атам на моя принтер или да е ръкописно, така ме посъветваха от магазина. Вие как постъпихте с поканите на кумовете-пе4ат или ръкописно?
относно пликовете не знам, и аз като ида да ги взема в понеделник ще видим.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: май 28, 2008, 12:48:04 »

Много ви благодаря момичета! Руми, дано скоро да решите и да надписвате. При нас всички покани ще са напечатани, имената на плика ще са ръкописни, ще има и бели панделки. Но дайте идея, много ми се иска да ги надпишем с бял тънкописец, но няма!!! май ще е със златист, че пликчето е такова.
Мима, много ми хареса как е станала компилацията, моите комплименти!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: май 28, 2008, 13:52:51 »

roumyana, на кумовете и родителите ги напечатах на нашия си принтер върху паус. Иначе едва ли има смисъл да ги даваш в печатница за 1 бройка.  girl_wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: май 28, 2008, 14:03:05 »

Да определено няма смисъл, поне при нас тук в Пловдив е около 20 лв до 100 бр покани, независимо 1 или 99 са, така че излиза златна, така че като ги взема мисля и аз на нашия си принтер да ги разпечатам, пък каквото стане. Ако ли не ще видя какво ще правя.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: май 28, 2008, 15:48:50 »

да така е моми4ета, аз гостите  покани ги пуснах да ги пе4атам -15 лева за 50 покани, но ми казаха че е толкова и за 1 ии за 100, така че или на ръка или печат на мойто принтерче- на кумовете имат подлистник и ще пробвам сама да ги напечатам, макар че е картон и тя го сгъна продавачката, но ще пробвам и да го скапя, ще купя паус тогава smile
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 28, 2008, 17:10:35 »

да така е моми4ета, аз гостите  покани ги пуснах да ги пе4атам -15 лева за 50 покани, но ми казаха че е толкова и за 1 ии за 100, така че или на ръка или печат на мойто принтерче- на кумовете имат подлистник и ще пробвам сама да ги напечатам, макар че е картон и тя го сгъна продавачката, но ще пробвам и да го скапя, ще купя паус тогава smile

Искаш да кажеш че за 15 лв ще ти напечатат 50 покани? Това е много евтино според мен. Би ли ми казала  къде ги поръча?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: май 28, 2008, 17:21:39 »

дааа misskapriss в Пловдив навсякъде е толкова.
има 3 места за покани,които знам, макар че двете са на една и съща фирма.
Аз вчера бях във фирма Меджи парти, намира се на ул. Борислав 9, ако искаш ще ти обясня по-подробно, че исгурно няма да го намериш. поръчах си от там поканите и ми казаха, че толкова взимат за печат 15 лева, сега не помня до 100 или 50 покани беше тази цена, но не ги печатат те на място , а ги дават на печатница, вършат тази услуга за клиентите. Тяхна е и фирмата срещу Света Марина.
В дома на младоженците  от 1 до 100 покани е 20 лева, цветно, черно, каквото искаш.
само че поканата дето ние я избрахме в дома на младоженците беше с 20 ст. по-скъпа., не че има значение де.
поканите на Меджи парти са 3 каталога и са на фирмата ТБЗ . ето сайта, но в сайта има само няколко покани -http://www.maji-design-tbz.com/
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: май 28, 2008, 20:44:06 »

Ааааа, искаш да кажеш че за печата само ви взимат 15лв, а за поканите плащате отделно. Аз мислех че в тази цена е включена и хартията и печата. При нас хартията, с рязането и печата общо ще ни струва към 30лв някъде. Отделно и пликовете от същата хартия са ни около 25-6лв. Но после трябва сама да си ги сглобявам с останалите елементи, но това поне ми се струва лесно. После ще покажа снимки на готовия продукт  pardon
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: май 29, 2008, 12:26:43 »

Момичета, дайте идея за шрифтве, от къде да ги взема, на моя компютър има много, но с апочти едни и същи!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines