Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:07:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какво бихте си купили /поръчали по интернет?  (Гласуването приключено: април 12, 2008, 15:08:51 )
Дрехи - 3 (20%)
Козметика - 5 (33.3%)
Техника - 4 (26.7%)
Сватбена украса - 0 (0%)
GSM - 1 (6.7%)
Храна - 2 (13.3%)
Общ брой гласове: 15

Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво бихте си купили по интернет?  (Прочетена 8541 пъти)
 
Tinks
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #15 -: април 03, 2008, 11:18:31 »

Абсолютно всичко от горе посочените съм си купувала по нета... многократно при това...  blush
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 03, 2008, 13:22:40 »

И аз също пазарувам много от нета........преди час даже получих ботушки, които си бях поръчала!Доволна съм от повечето неща, а и пестя много време от обикалянето по магазините!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 03, 2008, 18:21:15 »

мнението ми е малко по-различно от това на всички момичета!то е само мое и не убиждам никой с него!аз не съм си купувала нищо от нета и не бих си и купила!не за друго-то е един удобен и лесен начин да си накупиш много неща както се казва "от дивана"не бих си купила нищо обаче защото не обичам да се доверявам така-не съм ли го видяла на живо не съм ли го пипнала някак си не мога nea :\всичко на картинка може да изглежда прекрасно и на други момичета може да им харесва но на мен на живо да не ми хареса!просто съм по-особена и обичам всичко да съм видяла и докоснала!пак казвам това е моето лично мнение-нямам против сайтовете за дрешки козметика или сватбени нещица всеки избира най-подходящия начин за себе си  give_rose
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 03, 2008, 21:08:49 »

Аз също съм съгласна с теб Клео,а имам и горчив опит от това,че когато купиш нещо ,което не си видял излиза съвсем друго.НО,въпреки всичко продължавам да пазарувам особено ако нямам време да отида до магазина,а вече примерно съм го виждала и знам как изглежда.
А за моята рокля,просто така се случи,че нямаше как да я видя на живо,но не съжалявам girl_wink
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 03, 2008, 21:35:23 »

Ами то няма избор в България иначе бих си поръчала всичко. Миналото лято си направих резервации за няколко хотели в Италия и Франция чрез един английски сайт. До последно се съмнявах дали не е било измама но всичко беше наред и даже много удобно, разглеждаш няколко хотели, четеш мнения на хора посетили хотела, плащаш си с кредитна карта и даже излиза по-евтино  good.
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 03, 2008, 22:07:58 »

аз съм фен на електронните магазини. good даже може да се каже, че съм пристрастна, защото работя в такъв. Wink
шефа ми и бившия ми колега пазаруват само и основно онлайн (от кашончета безалкохолно до дрехи, техника и тн)
обикновено как се купуват дрехи - марките и моделите не се променят кой знае колко  (говоря за дънки, якета и тн). достатъчно е да знаеш само номера на модела и размера си.
утвърдени марки като Нике и Адидас имат константен размер.
аз лично основно пазарувам техника.
сватбеното ни пътуване също онлайн го направих - гледах местоположение, ревюта, цени, закуски, вземане от летището и тн...платих - отидохме на летището - показах си само шофьорската книжка и те знаеха, че на моето име има 2 билета с еди кои си места. после ни чакаха на летището. в хотела всичко беше на 6 също.
за отрицателно нещо - до сега съм имала само веднъж проблем да не мога да върна нещо, което не работи, но беше нещо за колата и бяхме срязали кабелите...
за сватбата си купих перлена гривна онлайн. за съжаление се оказа по-голяма от очакваното и я върнах. (винаги внимавам от къде купувам и какво е return policy на магазина - някой имат по 15% такса)
Какво мога да споделя от всекидневния си опит - хората не четат какво е написано на сайта, а кликат и после - не са доволни. ако знаеш какво търсиш и отделиш 5 мин повече, за да прочетеш ще спестиш много повече!
много ми е любопитно някой да сподели опит от онлайн магазин за булченски рокли.
като този например (добре поддържан е и обновяван)
http://www.bestbridalprices.com/
« Последна редакция: април 03, 2008, 22:27:50 от Anichka » Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines