Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:26:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Казахте ли им по по-специален начин?
Да, изчакахме най-близкия празник! Flower
Да, с торта с щъркел! stork-gurl Birthday stork-boy
Не, просто им се обадихме secret
Показахме им снимка на бебчето pqz
Те бяха се усетили! puppets
Показах положителен тест PREGQ

Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как казахте/ще кажете на близките си, че чакате бебе?  (Прочетена 21589 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: март 11, 2007, 20:19:24 »

Как казахте на родителите си, че чакате бебче pqz stork-gurl stork-boy baby_girl baby_boy и те скоро ще стават баба и дядо? randma grandfather

При нас живот и здраве ще има прабаба и прадядо randma grandfather

Споделете как точно им казахте и как реагираха те Wink Или просто как бихте искали д аим съобщите щастливата новина и как мислите, че ще реагират те! girl_in_love 
« Последна редакция: март 11, 2007, 20:25:10 от Bulechka_TS » Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #1 -: март 12, 2007, 16:25:25 »

При нас новината беше "двойно съобщавана", защото и майка ми и баща ми и свекър и свекърва ми не живеят заедно, та вместо два пъти съобщавахме цели четири, плюс на едните прабаба и прадядо-пет пъти. Изчакахме до към средата на втория месец да видим хубаво сърдечната дейност и други неща, е до третия месец не можахме да издържим и към всеки подходихме индивидуално. Свекърва ми имаше рожден ден и към подаръка си получи картичка с бебе в кошничка (с панделка на главата беше-засега сме улучили  Baby_G) и надпис-Честит Рожден ден бабо! Да не ви казвам какво радост падна. На майка ми и сестра ми накарах половинката да им съобщи, че той все се скатава и той каза на сестра ми, че щяла да става леля, щото му било неудобно да каже на тъща си, че ще става баба  sarcastic. С бащите беше малко по-нататък, че с тях по-рядко се виждаме. Даже с баща ми бяхме в едно заведение и той тръгна шампанско да поръчва от радост, да сме полеели новината. Пък на свекър му казахме, че ще трябва дя спира цигарите, той каза ОК, ама познайте дали има резултат  bad. Абе радост е голяма , но все пак всеки различно си я изразява-зависи от темперамента.
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 12, 2007, 18:42:35 »

Много весело е било при вас denisimo . Ееех как чакам и ние да се похвалим.  Girl_sing
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 12, 2007, 19:00:11 »

Много весело е било при вас denisimo.

Ами, да! Толкова пъти да кажеш новината и всеки път я изживяваш отново и отново... girl_in_love

Ееех как чакам и ние да се похвалим.  Girl_sing

Хайде, Юле, стискам палци, скоро и ти да се похвалиш pqz!!!
Активен
Mai4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



« Отговор #4 -: май 04, 2007, 19:10:17 »

Аз им показах снимки на бебето :baby_girl:и те се задавиха от радост olele
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #5 -: май 04, 2007, 19:29:52 »

Дъщерята на наши познати също беше сложила снимка на бебето в рамка, на която пишеше "За най-добрата баба на света" и това беше подаръка на майка й за рожденния й ден--новината, че ще има внуче.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 11, 2007, 15:54:40 »

Ето ме и мен в тази тема!!!

Ние казахме на нашите на РД на милото, бяхме заедно и понеже той има РД на 7-ми март, аз мислех да кажа на мама и баща ми на 8-ми март, за да е по-хубаво и запомнящо се, ноп милото постоянно ме побутваше и посръчкваше и ме питаше кога най-после ще им кажем!!! И така вдигайки поредната наздравица, аз казах: "Мога ли да кажа нещо?", родителите ми и брат ми казаха ДА и честно казано не помня какво точно казах, по-точно смотолевихме с милото, но си спомняма ясно, че нашите онемяха за секунди и после на лицата им се появиха едни широки и щастливи усмивки!!! Вдигнахме по още една наздравица и така!!! А аз бях облякла рокля, която мама е носила, когато е била бременна с мен, беше много хубава вечер!!! girl_in_love
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #7 -: май 14, 2007, 08:10:14 »

А пък аз се обадих по телефона на нашите и буквално казах, ами аз правих тест и е положителен (това беше примерно 4та седмица, веднага след като разбрах). Майка ми само каза "Хъ... ми то малко е рано, а? Това малко невъзможно ми се вижда...Айде да ти закъснее поне 45-50 дни от последната, пък тогава ще говорим..." ей, такава беше реакцията им.  pardon

Свекърите обаче бяха на 7мото небе от самото начало, и след 2рия месец и наш'те се присъединиха и сега освен за бебето, за друго не говорим у дома  Dance
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 23, 2007, 09:10:25 »

Ето какво намерих докато ровех из нета по тази тема!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=16771
При мен още няма новина , но вече си представям някакъв подобен момент!
Само на милото не съм измслила още как ще кажа , а от него трудно мога да скрия нещо билото и за известно време!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 23, 2007, 09:13:55 »

Ммммм даааа, много хубаво е било!!! Bravo Аз направих подобно нещо като казах на таткото, но това е друга тема!!! Wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 19, 2008, 20:52:33 »

ами на мен ми е много прясно аз казах днес на мама Girl_hideили по точно милото и каза
тя дойде на гости да ми даде някои подаръчета за рождения ден изчакахме я да се настани удобно а милото все ме поглеждаше и се усмихваше!и аз казах "хайде кажи и давай"и тя "акакво  пак ли нещо лошо има  shok"и милто и каза "да" crazy и тя "какво става пак" и той "ами ще ставаш баба"  Oh my ... Oh my ... Oh my ...това последва  'ама сериозно ли варно ли е "и ме поглежда с насълзени очи и опулена муцунка и не знае как да реагира милата give_roseотнпово чудене хващане за главата "ужас ужас"и усмивки ред невярващ поглед ред насълзени очи ред усмивки!нима се 10-15 минути и тогава ме гушна!остана в шок милата каза че се очаквало но не е мислела че ще е толкова скоро нормално било но било голяма изненада и и трябвало време да го асимилира  cray зная че се зарадва но просто беше в потрес и не знаеше какво да направи!!каза че сега най-важното е да съм добре и аз и бебето и всичко да мине нормално!!и каза че не може да повярва че ще стане баба на 40г и че правилно са я наричали баба в службата  teaseпоиска чаша вода почервеня стана и топло милата определено я изненадахме но милото с това "ще ставаш баба"направо я разби ако и беше казала "мира е бременна"по-добре ама това с "бабата" girl_impossible girl_impossibleее така мина споделянето на новината с мама скоро се надявам да го асимилира и да се зарадва както си му е редът а и с напредването на коремчето мисля че ще бъде много щастлива!сега остава да кажем и на техните да видим тяхната реакция каква ще бъде
п.с забравих да вметна че май съм първата показала снимка на бебето тя се взира взира и с насълзени очета гледаше ту точицата ту мен
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 30, 2008, 11:27:36 »

Аз понеже разбрах, че съм бременна на 13.12, решихме, че това ще е най-големия подарък за родителите ни, а и правихме планове да посетим и двете семейства така или иначе и се получи много добре! Всички така се зарадваха и изненадаха - беше много вълнуващо! Мъжа ми държеше той да каже новината и както си говоим нещо и той изведнъж казва: "А пък нашия подарък към вас е, че Мария е бременна!"  tease при което в началото имаше  shok Oh my ... а после  yahoo cray yahoo cray
Свекърва ми няколко пътипопита "Ама верно ли?" и после заподскача из стаята като малко дете - беше много сладко!  yahoo
За моито родители това ще бъде първо внуче, а за родителите на милото - четвърто! Свекър ми тъкмо беше решил да ни тормози на темата за бебе и ние го изпреварихме!  tease
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 14, 2008, 17:52:15 »

Още не сме им казали, защото искахме първо да се уверим че наистина съм бременна. Но мислим утре вечер да го направим, не знам как просто ще им кажем.  good
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 05, 2008, 18:39:02 »

момичета незнам дали точно тук е мястото на този въпрос но .......?
Кога казахте на абсолютно всички че чакате бебче?
Някои ми казва че не се казва до 3-ти месец! Други пък е най-хубаво да се каже та бебчо да не бил притеснителен?????
Не знам! girl_impossible
Активен
ivana
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 05, 2008, 21:33:57 »

Когато видях двете чертички на теста казах на таткото...той от своя страна неизчака да потвърди лекара и събра цялата рода още на другия ден на вечеря и им каза.А с Боряна...мълчахме,защото незнаехме как да им кажем на техните...А нашите разбраха веднага,приятелите също!Само свекитата незнаеха! pleasantry
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines