Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 20:19:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Казахте ли им по по-специален начин?
Да, изчакахме най-близкия празник! Flower
Да, с торта с щъркел! stork-gurl Birthday stork-boy
Не, просто им се обадихме secret
Показахме им снимка на бебчето pqz
Те бяха се усетили! puppets
Показах положителен тест PREGQ

Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как казахте/ще кажете на близките си, че чакате бебе?  (Прочетена 21687 пъти)
 
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 05, 2008, 22:06:35 »

аз първоначално бях казала на най-близките хора-семейство и добри приятели,сега вече не крия от никого,а и то ми личи
Активен
maria_panairova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



« Отговор #16 -: август 04, 2011, 14:27:47 »

Добре а като си на 19 години и майка ти очаква от теб да завършиш образованието си и да имаш кариера как се съобщава тази новина.Нямам сили даже да и се обадя а камоли да и кажа!моля ви посъветвайте ме нещо....каквото и да е....благодаря  girl_impossible Scare star
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #17 -: август 04, 2011, 15:08:07 »

maria_panairova, не мисля, че има по-хубава новина от това да кажеш на родителите ти, че ще стават баба и дядо. Несъмнено е трудно да се разбере и осъзнае в началото усещането от новината, но в последствие ще се зарадват истински. Имам приятелка, която забременя на твоите години и каза на техните, че иска да се омъжва, че иска да е с този човек, че му има доверие и той я обича много. Техните се бяха разплакали - къде от радост, къде от недоумение или изненада... Но сега не могат да се наситят да гушкат мъника и да му се радват. Бъди смела и йм кажи! Успех!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 04, 2011, 15:25:03 »

maria_panairova според мен няма по-хубава новина за една майка от това да чуе, че ще става баба. Това, че си забременяла по-раничко съвсем не означава, че не можеш да имаш добро образование и кариера. Обърни се  към майка си като към приятелка и й обясни, че искаш детенцето и имаш нужда от помощта и подкрепата й. Когато то поотрасне спокойно можеш да продължиш образованието си и да имаш добра професия.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #19 -: август 04, 2011, 16:17:39 »

maria_panairova Разбирам притеснението ти, но няма по близък човек от майката. Тя ти е най-добър приятел и ти мисли само доброто. Седнете поговорете обясни й  че искаш бебчето. Тя ще те разбере и подкрепи. За образование винаги има време. Имам много познати, които са били добри домакини, майки и същевременно са учели. Това, че имаш дете не е критерий за изоставане от кариера и образование. Просто нещата биха се развили малко по-бавно от очакваното. А и каква по-голяма радост да има внуче и да бъде млада баба smile. Успех с поднасянето на радостното събитие.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines