Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 13:59:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нетрадиционна сватба  (Прочетена 68121 пъти)
 
verjii
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 05, 2009, 19:18:56 »

Здравейте момичета, от известно време на сам ми се налага и на мен да се ровя из тези прекрасни форуми и до скоро мислех, че никъде няма да успея да намеря това което ми трябва, но ето че ви има и вас. При нас ситуацията е следната: мечтата на бъдещият ми мъж е да се ожени на мусала. След много години канене и мислене дали е възможно, най накрая се решихме, отидохме, говорихме с кмета и вече е факт. Сватбата ни е на 08.08.2009.Обаче сега започват вече въпросите, как ще стане всичко това там? От 2 дни се ровя из форуми и обяви за DJ и фото услуги, които да са съгласни да дойдат там и нищо не откривам. А да водим някой от Варна до там си е живо убийство и за него и за нас, като финанси. Моля ви ,ако някой знае фирма за видеозаснемане и DJ около или от Самоков да пише, ще съм много благодарна за всякакви идеи.
Активен
ipls
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #91 -: май 05, 2009, 19:58:20 »

Според мен с Dj и оператора има основен проблем - техниката, много е тежка и как ще се качи  Сватбаааа Това е основно за Dj, оператора може да измисли нещо с лека камера. Вариант според мен е да се качите с приятел с камера, някоя по-хубава и най-важно лека, а за дж да помолите приятелите да се сменят, ще стане страхотен купон, ако са на смени - 1 час музика по избор на .... ПЕШО примерно, като всеки носи дискове и така се разпределя тежестта, а самото озвучаване - питайте дали нямат колони в хижата - там ли ще е всъщност? И разбира се използване на мулета за качването на всичко, но за това трябва да питате на място  good
И най-важното не се отказвайте! Идеята е страхотна! В краен случай се разходете по местните дискотеки и ресторанти, разпитайте за координати  tease
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 05, 2009, 20:49:22 »

Понеже една съфорумка много добре беше обяснила за сватба в Ягодинската пещера аз пък ще покажа снимка от мястото където се сключват бракове. Много красива пещера.



* qgodinska peshteraa.JPG (74.3 KB, 704x528 - видяно 460 пъти.)
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #93 -: май 09, 2009, 08:11:20 »

А защо сватбата да не е с много гости и защо да не тропват хорце??? .....

В Ботаническата градина до паметника на Васил Левски в София пространството не е толкова голямо, че да позволява 150-200 души да се развихрят на хорце  (отделно тези, които не танцуват и стоят отстрани) и да се опазят цветята, които не са просто някакви опърпани тревички в парка. Когато отидете в градината и огледате мястото, попитате за цената и другите условия - тогава ще си прецените най-добре.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines