Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:52:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Влагата вкъщи  (Прочетена 171980 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 16, 2009, 17:15:47 »

оф не знам душиче, нито простирам, нито готвя на тази тераса и като погледна прозореца и по латекса под него тече вода все едно го заливаш с кофа angry
п.п викам на милото, че на Ниагарския водопад няма толкоз вода sarcastic
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 17, 2009, 09:13:26 »

ние си купихме в неделя уреда на церезит, беше 16 лева, което ме учуди, дамо да има ефект, като чета обаче пълнителят е много отровен и опасен. при нас проблема идва от банята , тя е вътрешна и няма как да излиза, защото, за да излезе трябва да мине през хола и коридора и някак си не става, и мухъл се появи за два дни, само проветрявам и не знам вече, дано да има ефект от този церезит
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 17, 2009, 09:21:31 »

п.п викам на милото, че на Ниагарския водопад няма толкоз вода sarcastic

 girl_haha girl_haha петрова има има и повече има даже на Ниагара
и ние сме така от банята влиза направо в кухнята има вентилатор ама гледам да я подсушавам след това, но си има влага и вътре...
А Руми, незнаех че пълнителя е отровен...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 17, 2009, 09:41:41 »

да отровен е, не трябва да се пипа с голи ръце, не трябва да се вдишава, аз като отворих линка, който Стаси беше дала и като прочетах какво пише направо се уплаших, ама щом го продават
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 17, 2009, 09:54:55 »

да отровен е, не трябва да се пипа с голи ръце, не трябва да се вдишава, аз като отворих линка, който Стаси беше дала и като прочетах какво пише направо се уплаших, ама щом го продават
Вярнно ли, не знаех че е отровен, ще внимавам nea
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 25, 2009, 10:04:38 »

И аз незнаех че е отровен...
То явно каквито и ремонти да направиш, колкото и да приветряваш, влага ще има...
Ама комшийте си купиха някакъв голям влагоуловител, казват, че толкова дърпал влагата, чак въздуха ставал гаден- сух и дразнел гърлото им... и бързо им съхнели дрехите...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 25, 2009, 14:04:04 »

една моя приятелка също има голям уред с ток, но първо,че е много голям, второ е с ток и шуми, тези по-големите са за по-големи помещения и са един вид професионални, примерно за новобоядисани помешения и други, някак си не си представям да имам в хола огромно чудо, което и да бръмчи
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 25, 2009, 16:44:48 »

Руми ми техния не бучи, даже ако не ми бяха казали нямаше да забележа.
Той е нещо такова като на снимката и наистина мн добре действа.
Казаха ми че преди да си го купят вода текло по стените  Oh my ... ние нямаме такъв проблем но ако се появи незнам как ще живеем там...  girl_impossible


* 2764.jpg (10.27 KB, 300x300 - видяно 21333 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 25, 2009, 20:17:59 »

моя приятелка има подобен 200 лева и шуми, другото тъпо е че няколко пъти се навдоянва , тт изтича през друг отвор, иамло и някакви изисквания  на какво ниво да го сложиш
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 05, 2009, 10:48:41 »

И при нас има проблем с влагата-все пак сме близко до морето.Част от проблема решихме с външна изолация.Другата част със Саво и един друг препарат за мухъл.Като пръскам не само когато има мухъл а и периодично.И трето с редовно проветряване.Четвърто с функцията на климатика за изсушаване на въздуха.Моя мухъл се появява по външните стени на стаите.В банята варосахме и тавана и стените дишат и няма грам мухъл въпреки че е затворена отвсякъде и отдушника ми е много малък.Нормално е в нови апаратемти първите години да се появи мухъл заради многото вода във всичко строителни материали.Петрова чувала съм за едни машинки които се слагат за вентилацияна дограмата и които помагали защото доколкото разбирам има голям конденз.Миналата година и по нашите прозорци течеше много вода.Но тази година е много по нормално въпреки че пак се изпотяват.За млагоуловителите мога да кажа че комшийката ми има някакъв на Аляска и е преносим и не много голям и скъп и върши чудесна работа.Казва че изхвърля около 4 литра вода на дененощие защото при нея проблема с мухъла беше много сериозен и навсякъде и мухъла почи изчезна.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 29, 2009, 09:17:12 »

ужас момичета, нашите направиха супер изолация отвътре и шурти като чешма на едно място а на всички останали пак същото  Oh my ... shok вече до гуша им дойде, въпреки проветряването, което правят... да не би да трябва и външна. Тоя теч съсипа всичко...  shok
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 29, 2009, 09:27:11 »

 е сега ще ви шокирам направо
 нашата влага тъкмо я бяхме поукротили с влагоуловителя и какво стана онзи ден
точно срещу бянята имаме шкаф за обувки, не го бяхме отваряли може би седмица и като го отворихме, целия  му гръб в мухъл и няколко чифта обувки целите в мухъл, ужас, изхвърлихме ги, направо не можех да повярвам, такова нещо. Не знам какво да правим , банята ни е вътрешна,няма как да проветрявам, защото през целия коридор и през холя трябва да мине въздуха
 направо съм се побъркала, имаме вентилатор, работи през целия ден, ако някой може а помогне, да каже
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 29, 2009, 22:49:39 »

е сега ще ви шокирам направо
 нашата влага тъкмо я бяхме поукротили с влагоуловителя и какво стана онзи ден
точно срещу бянята имаме шкаф за обувки, не го бяхме отваряли може би седмица и като го отворихме, целия  му гръб в мухъл и няколко чифта обувки целите в мухъл, ужас, изхвърлихме ги, направо не можех да повярвам, такова нещо. Не знам какво да правим , банята ни е вътрешна,няма как да проветрявам, защото през целия коридор и през холя трябва да мине въздуха
 направо съм се побъркала, имаме вентилатор, работи през целия ден, ако някой може а помогне, да каже
Ами пръскай с Антимухъл и си купи електрически влагоуловител.Външната изолация също много помага.Ново ли вие жилището.Незнам какво друго да те посъветвам
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 30, 2009, 09:19:11 »

еми жилището е панел, другите стаи са си ок,няма влага,  банята е проблема, вътрешна е и няма как да се проветрява, има само вентилатор и зимата става ужас, на нас това ни е втора зима в този апаратамент и миналата година пак имаше проблем, но не толкова голям, защото се нанесахме декември.
пръскам с антимухъл, то мухала си излезе, ама пак ще се появи
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 08, 2010, 15:08:51 »

ние си взехме влагоуловител. Ако не помогне го хвърляме в кофата и това. Аман вече. Омръзна ми с тая влага усеща се навсякъде...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines