Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:45:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ХАСКОВО  (Прочетена 81441 пъти)
 
Dara313
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #135 -: август 27, 2015, 13:18:57 »

Здравейте!

Догодина, през Май, баш в месеца на баловете, ще правя сватба в Хасково.

Тъй като младоженеца е само от Хасково, нямам много предвастава за ресторантите, сватбени агенции, фотографи, Dj-ей и т.н.

Затова моля за предложения, съвети, мнения  smile


Замисляме да резервираме р-н Фенерите. Какво мислите за него?
Активен
zlat61
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #136 -: септември 01, 2015, 16:53:52 »

Храната беше малко по -различна на вкус от това което бяхме пробвали (палачинка с пилешко месо на пробното меню нямаше гъби, а на сватбата имаше, още един късмет,че нямахме алергични гости към гъби, но имахме такива които не ги харесват и беше не приятна изненада за тях ) но всички казаха, че им е харесала храната. Дойде рязането на тортата, първо не искаха да ни я донесат на дансинга, ами да идем там в ъгала да я разрежем, пак спорове ! Дадоха ни пластмасов нож, който се огъваше и не можеше да разреже фондана, при което вече мъжа ми извика няколко пъти дайте ми друг нож, но сервитьорите ни гледаха и изобщо не се помръднаха, не искам да ви кажа какъв срам е да не можеш да си разрежеш тортата ... Сватбата мина и дойде новия ден, деня на разплащането ... Ние бяхме в хотела и сутринта изпращахме гости, няколко пъти идваха и ни казваха да си оправим сметките, накрая вече седнахме и почнахме да смятаме, имаше гости които не са дошли, не само че си платихме менютата, но те изобщо не са им изнесли ястията, пак остана за наша сметка. След всички изчисления не искаха да ни издадат фактури за ресторанта, защото ние сме били физически лица и не ни трябвала фактура, може би 3 часа чакахме фактури, имаше разговори и със собственика и с управителката с не делови тон, както и заплахи получени от собственика ! В крайна сметка си взехме фактурите и те искат или не ще си платят ДДС. Може би изпускам неща като това,че 1 -2 часа преди да идем в ресторанта не са искали да слагат уелкъм дринк, защото щяло да вали, а нямаше такива намерения и разни такива неща ! Много ми се иска да ги имате на предвид всички тези неща, защото това което преживяхме с тях не беше никак приятно и ако имах избор щях да сменя мястото на сватбата ! Успех на всички с организациите !
Радвам се че някой сподели най-накрая за този ресторант Фантазия, определено ще имаме предвид случката.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #137 -: септември 08, 2015, 20:39:57 »

Радвам се че някой сподели най-накрая за този ресторант Фантазия, определено ще имаме предвид случката.

Злат, ние с мъжо обмисляхме също да е в Хасково ( той е от там) и на нас ни препоръчаха Фантазия. Малко след това разбрахме, че е купен от други собственици, които ще го ремонтират и ще уголемяват хотелската част.
Много съжалявам за несполуките на Петрова  sad Определено го имай предвид, защото нейната е била след смяната на собствениците, от преди това аз имах много хубави отзиви. Не знам до май месец дали ще се стегнат.

Утре ще попитам свекито за едно място, което ни бяха предложили също. Ние в крайна сметка ще сме в София, но поне мога да ти препоръчам и другото, за което ми говореха, поне за оглед.

Това Фенерите не съм го посещавала, но мога да попитам свекито, че е близо до тях и може да са отскачали, поне като качество на храна да каже.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines