Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:44:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ХАСКОВО  (Прочетена 81625 пъти)
 
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 08, 2011, 19:40:34 »

Благодаряяя  Bravo. Знам си аз, че Хасково е градът за златните покупки...
Активен
jenimon
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #31 -: февруари 09, 2011, 12:15:06 »

Здравейте на всички булки от Хасково. Вече и аз мога да се причисля към тази група smile. Сватбата ни ще е на 20.08 2011. Запазила съм р-т Фенерите, за DJ и водеща съм избрала DJ IVO  и Снежана Ташева, а за оператор Георги Мирчев. Ако някой има някакви впечатления от тях-добри или лоши- моля да сподели. Тъй като нямаме възможност да изпозваме услугите на сватбен агент решихме аз да се заема с всичко и е важно за мен дали съм направила правилният избор. Ще съм благодарна на всички бъдещи и настоящи булки от Хасково да споделят своя опит.Благодаря на всички предварително.smile
Активен
jursei
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #32 -: март 15, 2011, 21:36:05 »

Здравейте и от мен,
предстои ми сватба в Хасково, вече сме си резервирали ресторант, но все още нямаме DJ и водещ на събитието, както и фотограф и оператор. Много ще се радвам ако някой може да ми препоръча такива хора.
Благодаря предварително!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 16, 2011, 01:08:42 »

jenimon направила си перфектния избор за водеща  judges не знам дали има някоя друга която да може да се конкурира въобще със Снежка...на наща сватба беше тя и накарах баща ми да иде да я запази от края на декември а сватбата ни беше септември  sarcastic , но просто не си представях друга да ми я води...има страхотнен подход...супер учтива...и така говорииииии......пригответе си купища с носни кърпи...Иво също е добър...само прекалява с блусовете...трябва да се уточните предварително за това...и ако искате традиционното кумско хоро " Яж куме" мисля че трябва да му го споменеш, понееже за наша изненада ни пусна янкакво друго, което също не беше лошо но ти казвам ако си държиш на старото.
Снежка много задравя....постарай се преди сватбата някой да е наясно какво точно сте се разбрали с нея по въпроса с игри, неща които трябва да направи и да каже за да не забрави нещо.

jursei сигурно вече се досещаш кои бих ти препоръчала... smile Просто няма да съжалявате  good
за фотограф и оператор няма как да ви препоръчам понеже мойте не бяха от Хасково...
този Георги Мирчев не съм обърнала внимание как работи, но имам чувството че всеки втори в града е при него.
Активен
jursei
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #34 -: март 16, 2011, 11:03:35 »

Много благодаря, че така бързо се отзовахте! good Още днес ще гледам да се свържа с въпросните хора, дано има резултат! Ще пиша после пак  smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 16, 2011, 13:21:03 »

Много благодаря, че така бързо се отзовахте! good Още днес ще гледам да се свържа с въпросните хора, дано има резултат! Ще пиша после пак  smile

Достатъчно е да се свържеш със Снежка...те си вървят по принцип в комплект с Иво...можеш директно да идеш до магазина, тя е по принцип постоянно там
Активен
peci
Любопитен
*
Публикации: 24


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 12, 2011, 11:22:44 »

Момичета, как се определя хонорара на сватбените агенции?
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 12, 2011, 19:34:21 »

Peci, според услугите които ползваш от тях!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 12, 2011, 20:10:39 »

Peci, според услугите които ползваш от тях!
Точно така,но и доста агенции нямат хонорар.  good Последно време си взимат хонорара от хората с които се работи. Всичко е въпрос на лична договорка!  good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #39 -: октомври 12, 2011, 20:19:36 »

 Според мен всеки труд трябва да се възнаграждава. Не е нормално да няма хонорар или по-точно комисион за работата на една агенция, в частност сватбена. Нормалният комисион според мен е между 15-25 %. По принцип 10 % е нещо приемливо, но у нас оборотите са ниски и няма как с този процент да се покрият разходите.
 А що се отнася до хонорарите на хората към агенцията - това е друга тема.
 Не трябва да се полага безвъзмезден труд ! Основно правило !
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 12, 2011, 20:58:18 »

Според мен всеки труд трябва да се възнаграждава. Не е нормално да няма хонорар или по-точно комисион за работата на една агенция, в частност сватбена. Нормалният комисион според мен е между 15-25 %. По принцип 10 % е нещо приемливо, но у нас оборотите са ниски и няма как с този процент да се покрият разходите.
 А що се отнася до хонорарите на хората към агенцията - това е друга тема.
 Не трябва да се полага безвъзмезден труд ! Основно правило !
Щеше да е хубаво,ако всеки го разбираше така!  good От личен опит,ще кажа,че хонорар от 100лв. за цялостна организация им се вижда прекалено много. Но не се смята ходенето до р-та около 5 пъти и стотиците срещи,време и всичко останало.  good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #41 -: октомври 14, 2011, 07:25:22 »

 Именно за това трябва да се дискутират тук нещата, за това са и подобни сайтове или форуми, за това такива като мене си губят времето. Всяка стока и услуга си има цена. На който не му изнася цената или няма пари, да не купува. Какво значи хонорар 100 лв и някой ми се муси. Хнорарът е толкова колкото трябва и е заложен в бюджета. Вчера се връщам от консултация с адвокат в провинциален град. Над него на стената има табелка минимално заплащане на час 20 лв. Консултацията беше точно 20 мин.
 Проблемът с услугите в провинцията, визирам по-малките населени места е в манталитета. Дълбока е пропастта във всяко едно отношение там и по-големия град. Причина не са само доходите на населението. При всяка моя работа в провинциален град разбирам колко е далече всичко от нормалното за страната, за сравнението с чужбина да не говорим.
 Във всеки бизнес 25 % от оборота е за заплати, хонорари и възнаграждение. В зависимост от мястото и спецификата на дейността този процент достига често 50 или 100%. Сватбеният бранш е със скъпи услуги, това е нещото, което всеки трябва да разбере.
Активен
kayora
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #42 -: октомври 14, 2011, 22:42:10 »

Здравейте.Нашата сватба ще бъде през август 2012.Тъй като от сега започвам да търся водеща и дж за сватбата,А прочетох че сърдечно препоръчвате Снежа Ташева-някой може ли да ми неин телефон за връзка.Скъпо ли работи-тъй като нашата сватба ще е по скромна понеже и бюджета ни е такъв.Относно Мирчев няма да сгрешите-добър е.Той снима бала на сестра ми и сме доволни
Активен
slance11
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #43 -: декември 26, 2011, 20:30:52 »

Добър Вечер,
 Предстои ни сватба през 2012 и се колебаем между два ресторанта,ако може някои да даде отзиви за тях-ресторант Хасково в хотел Хасково или Даймонд Плаза.Благодаря предварително
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 09, 2012, 09:36:09 »

Ееее най-накрая намерих бъдещи булки от Хасково!Здравейте!!!Моята сватба ще бъде на 05.05.2012 в ресторант Фантазия:)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines