Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:06:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ХАСКОВО  (Прочетена 80598 пъти)
 
bless_girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 06, 2008, 15:14:10 »

Здравейте на всички!Ако има булки от Хасково,може ли да ми препоръчате някой ресторант.А някой може пък да има представа какви са цените на ресторант Фантазия? Ще се радвам да има с кого да обменям информация   pardon
Активен
ivelin
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #16 -: юни 14, 2008, 01:57:23 »

Здравей,bless_girl!
Отдавна разглеждам този форум и в частност тази темичка,но се регистрирах едва наскоро.когато видях,че си я актуализирала.Аз не съм от Хасково,но бъдещия ми съпруг е от там и сватбата ни ще бъде в Хасково в края на юли.Ние двамата обаче в момента живеем и работим в София и за съжаление оставаме малко далече от непосредствената организация на това така жадувано събитие.И тъй като на нас ни остава още само мааалко,почти всичко вече ни е уредено.
   В организацията на сватбата засега се справяме сами-имам предвид без да ползваме услугите на сватбена агенция,само с помощта на страхотните ми бъдещи свекър и свекърва.Те ,милите,заедно с майка ми-но и тя от разстояние-"отнасят" голямото тичане около основните организационни моменти-ритуална зала,църква,ресторант,DJ,водеща на тържеството и т.н.Може би ще имаме нужда от малко помощ от специалист само при украсата на ресторанта,затова ще се радвам , ако имаш някаква информация за  сватбени агенции в града,и по-конкретно за цените  и услугите им в областта на декорацията на такива събития, да споделиш.
   А относно запитването  ти за ресторанти в Хасково на базата на нашия опит мога горещо да ти препоръчам два такива, в зависимост от това,колко голяма сватба планирате.Ако гостите ви ще  са по-малко-до 40-45 човека-ресторанта на хотел Родопи,а за по-голяма сватба-до 100-120 души-ресторанта на хотел Хасково.Защо ти ги препоръчвам ще ти пиша на лични.
Активен
ivelin
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #17 -: юни 14, 2008, 02:01:02 »

Не се учъдваи от късния -или ранния час на включването ми-зависи от гледната точка.Просто в момента съм нощна смяна и имам малко време да ти пиша.
Активен
brymbozavyr4e
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 11, 2009, 17:44:46 »

Здравейте момичета!
Необходима ми е информация за поръчка и печат на покани, видеоператори и водещи или
въобще всичко свързано със сватбените приготовления в Хасково.
 blush
Активен
dany_6
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #19 -: април 20, 2009, 09:38:05 »

Здравейте момичета може ли да ми каjeтe колко струва златото в Хасково.


 
Активен
ddddd
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 21, 2009, 15:24:48 »

м/у 34-37лв - поне в събота като ходих да гледам ланци ми обявиха такива цени
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 26, 2009, 15:02:43 »

Здравейте, искам да попитам дали някой знае i-mail на  салон "Сватба", който се намира в ЦУМ? Аз си купих роклята от там и съм мн. доволна, защото не ми се налагаше да си шия, и много искам да им благодаря за чудесното обслужване...
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 27, 2009, 10:06:57 »

Мога да ти дам само тел на Дора собственичката на магазина,ако ти върши работа ако ли не ще я питам за мейл.
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 31, 2009, 09:13:59 »

Благодаря Пепита, много ще съм ти благодарна, ако ми дадеш имейл.... give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 11, 2009, 20:07:56 »

Не мога да не споделя с вас възмущението си от Хотел - ресторант ЕВРОПА -Хасково! Изумена съм след сватба която се проведе там на 10.10.2009 . Управата на ресторанта една седмица преди сватбата съобщава на родителите ,че са пропуснали да им кажат че трябва да се заплатят 10% от сметката на цялата агенция на ресторанта . И това не е всичко . На въпросната сватба беше поканена Ивана да забавлява гостите а нейния хонорар беше 8000 лв. от което също трябваше да се заплатят 800лв на ресторанта ! А управителя не можа да каже основателна и не само основателна а никаква причина за какво точно се заплащат тези пари ! Просто написа една хвърчаща бележка и се подписа срещу парите ! В момента съм толкова възмотена че дори не мога да го опиша .  :gun1:   Всеки ще си каже е тези щом си позволяват Ивана не ги бърка и процента защото и това чухме ,но според мен въпроса е принципен ! Що за отношение е това ?  :new78:  Написах това защото ако има булки от Хасково да разпитват на дълго и нашироко за да не се изненадат от подобни жалки политики !
« Последна редакция: октомври 11, 2009, 20:11:50 от NINA STYLE » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #25 -: октомври 11, 2009, 20:39:53 »

 Нещо не мога да схвана проблема около провеждането на тази сватба. Във всички случаи представителите на ресторанта се държат съвсем нормално и естествено за заведение от подобен ранг в България - гаменски. Не разбирам, защо агенция сигнализира за проблем, който не я касае при положение, че от управата на ресторанта се обръщат към роднините на младоженците. Каква е ролята на агенцията в случая ? Присъствието на Ивана не би трябвало да има значение, но това не е съвсем така. В провинцията общо взето има значение този факт и той съвсем несъзнателно се използва, в резултат на един интересен манталитет.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 11, 2009, 20:59:02 »

Нещо не мога да схвана проблема около провеждането на тази сватба. Във всички случаи представителите на ресторанта се държат съвсем нормално и естествено за заведение от подобен ранг в България - гаменски. Не разбирам, защо агенция сигнализира за проблем, който не я касае при положение, че от управата на ресторанта се обръщат към роднините на младоженците. Каква е ролята на агенцията в случая ? Присъствието на Ивана не би трябвало да има значение, но това не е съвсем така. В провинцията общо взето има значение този факт и той съвсем несъзнателно се използва, в резултат на един интересен манталитет.
Тези пари се изискваха от нас / агенцията / ! Отиваш да снимаш във даден р-т и от там ти съобщават ,че трябва да заплатиш 10 % от крайната ти цена на която си се договорил със твоите клиенти ! Предполагам ,че и ти ще искаш обяснение на какво основание ти искат тези пари .
« Последна редакция: октомври 11, 2009, 21:02:21 от NINA STYLE » Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 29, 2009, 13:01:47 »

Ще помоля пак за контакт с магазин "Сватба" в Ташкент, нещо I-mail, телефонче....Просто съм от хората, които като онещаят нещо го изпълняват...
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 06, 2011, 21:47:08 »

Малее, аз съм писала последна...булки от хасково....ехоооо къде сте? имам един въпрос...каква е цената на златото? Племеницата ми ще става на 1 годинка и се замоислям за нещо такова, но в софия гони 80лв
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 08, 2011, 15:21:39 »

Когато си поръчвах халките преди месец,беше 45-46лв.Но за други бижута мисля,че беше дори по-малко към 35 лв smile Нямахме никакви проблеми със златаря,който ни прави халките.Намира се срещу ЦУМ,на ъгъла от страната на Прокредит банк smile  give_rose good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines