Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:10:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ХАСКОВО  (Прочетена 81534 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 22, 2012, 21:08:14 »

мале, мале....работа с кмета... angry пригответе си дебело пликче за благотворителност  pleasantry и ще ви даде и собствения си двор за ритуала...дано да успеете в преговорите, че с такова алчно същество е много сложно да се разбере човек  angry
Къде искате да ви е изнесения ритуал, ако не е тайна разбира се  Girl_hide
Активен
elib
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #121 -: април 23, 2012, 10:21:10 »

 BeRa проблема е там, че този е наяден и пари не иска даже   nea Не не е тайна.... искаме изнесения ритуал да е в парк "Ямача" нали е реновиран и е направена една арка която гледа срещу целия град, местото наистина е уникално красиво, но този направо ми съсипа всички фантазии.... не знам какво да измисля вече. Не мога да разбера след като е направено това нещо там за какво друго може да служи, та то е перфектно за бракосъчетания, дори може да стане специално место за скл. на граждански брак. Мисля си да ходя лично да говоря с него в приемния му ден и директно да попитам за дарение  blum, др. не се сещам. вашата сватба кога е, къде?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 24, 2012, 18:20:23 »

Я виж ти.,...аз не го знам това място...но в рамките на 5 години съм си ходила 3 пъти до БГ  cray
Все ще си каже цената кметчето..., в това бъди сигурна  biggrin
Нашата сватба беше на 19.09.2009 в р-т Хасково ( леле още не мога да повярвам че мина  Girl_hide )
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 25, 2012, 12:14:23 »

Здравей мила Ели!
Добре дошла! smile
Моята сватба също е а Фантазия,а водещата ми е Евгения...Сватбата ми е след около седмица....
Ти на коя агенция си се спряла?Коя певица ще пее?Имаш ли вече ди-джей?
smile
Активен
elib
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #124 -: април 25, 2012, 14:15:07 »

Здравей Bulka 88,

За сега агенцията е Ti Amo. Нищо не сме уточнили с момичето, а и имам чувството че и не проявява ентусиазъм много много, все казва има време пък то ето го  август! Аз ако искам нещо трябва сама да си го търся нали все пак имаме агентка .......... накрая сама си я организирам сватбата.  Имаме ДЖ но то и там е голям филм. В началото искахме да сме с Живко Микс оказа се, че лятото е на морето и ангажирахме Icko Mix и Miro, и преди 2,3 дни Живко се обажда и казва че ангажимента му отпада и може ако искаме да бъде той. И сега съм пред голяма дилема. Когато разбрах че няма да може  той ми беше мн. гадно, после свикнах с мисълта за др. 2 момчета и сега пък как да се откажа от тях супер кофти става при положение, че сме ги ангажирали. Миналия път спомена, че предполагаш къде ще подписваме, не сме били ние с Евгения може би някои други. А вашето подписване къде ще е? Ако е в парк Ямача на арката би ли споделила как стигнахте до консенсус с кмета, защото мен мн. ме ядосва и незнам какво да правя????? beating cray
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 25, 2012, 14:56:13 »

И ние в началото се бяхме спрели на Ти амо,но се държа доста надменно и се отказахме от нея.Нашата агенция е от София,така че и аз си правя всичко сама... sad
А за изнесения ритуал,ще ти разкажа след 2 седмици, след сватбата,защото сега се притеснявам да не се получи гаф...Извини ме моля те! give_rose
А за ди-джей на който и да се спрете ще е добре,чувала съм много добри отзиви за Icko Mix и Miro,дори повечето агенции ни препоръчаха тях...(ако те интересуват причините пиши на лично) а ние се спряхме на Живко,понеже сме от един град(аз не съм от Хасково),той беше ди-джей е една от местните дискотеки и винаги ми е харесвало воденето му ,пък и ни направи отстъпка,понеже се познават с баща ми... pardon (
Вие коя певица сте поканили?
До колко часа ви позволиха Фантазия да стоите?
« Последна редакция: април 25, 2012, 14:59:32 от Bulka88 » Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 26, 2012, 15:13:05 »

Елиии не мога да ти пиша кутията ти е пълнаа....
Активен
MStudio
Регистриран

Публикации: 3


http://mirchev-bg.com/


« Отговор #127 -: май 19, 2012, 01:22:54 »

две седмици изминаха ще покажите ли нещо?   crazy
Активен
Pepi_88
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #128 -: август 02, 2012, 09:11:24 »

Здравейте и от мен! Аз съм една много забързана и объркана булка crazy.Сватбата ми е на 25.08,и мога да кажа,4е по4ти съм готова с повечето неща,само дето нямам оркестър,и за тази дата не намирам такъв.Искам ако е възможно някоя от вас да ми помогне с информация.Държа да е оркестър а не DJ.Нямам агенция и сама се справям до момента.Отпадат Колорит,Ме4та и Мелодия-ангажирани са за тази дата.Много ще се радвам ако имате предложения. pleasantry
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 02, 2012, 18:28:22 »

Много ми се иска да ти помогна мила,но не мога sad При нас Бяха Колорит,други освен тях не знам...Успех дано намериш!!!! give_rose
Активен
kayora
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #130 -: август 15, 2012, 10:52:45 »

До Pepi88.Здравейте.Мога да ви дам телефона на нашия оркестър за извеждането,те свирят по сватби и цената им е доста добра.Ако още не сте намерила оркестър пишете да ви дам телефона.
Активен
zlat61
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #131 -: септември 10, 2014, 00:51:00 »

Някой скоро бил ли е на сватба в ресторант хасково , интересува ме дали може да се гърмят фоервеки като е в центъра на града
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 16, 2014, 00:45:54 »

Някой скоро бил ли е на сватба в ресторант хасково , интересува ме дали може да се гърмят фоервеки като е в центъра на града

преди нямаше проблем, ако за заря говориш. Ако нещо са изменили нещата не знам, но много сватби от този ресторант праят заря.
Активен
TPetrova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #133 -: юли 10, 2015, 15:14:04 »

Здравейте на всички ! Виждам,че от доста време не е писано относно сватбите в Хасково. Регистрирах се с целта да ви разкажа на кратко за моето преживяване с комплекс "Фантазия" и да ви предупредя за неочакваните изненади ! Преди около 8-9 месеца решихме,че ще правим сватба в комплекса,т.като е много красиво,има хотелска част (важна част за нас),ресторант и градина. Срещнахме се със собствениците, запазихме дата, оставихме капаро и всичко вървеше както трябва, преди да разберем 2 месеца преди сватбата, че целия комплекс е продаден на собствениците на р-т Фенерите. В първия момент много се притеснихме, намерихме телефони срещнахме се с управителката, говорихме всичко отначало и нямаше промени, като цяло не бяха много любезни, но се радвахме, че няма да имаме промени. Уточнявам, че с нито едни от собствениците нямахме договор, нито квитанция за капарото, но категорично отказаха да ни направят с което се примирихме, защото е практика в България да се укриват данъци ! Като начало запазихме цялата хотелска част, но отстъпка реална не получихме, казаха "да правим ви отстъпка като събираме различните цени на стаите и ви ги даваме на средна цена,понеже едните са апартаменти, други двойни стаи и са с различна цена", всеки който може да смята ще разбере, че така или иначе цената пак е същата все пак е запазен цялата хотелска част, но те явно не искаха да ни чуят и с това се примирихме. Остана 1 седмица до големия ден, всичко е уточнено, запазено и ние сме спокойно .... да ама не ... Запазваме меню, малко било, за да може да си вкараме алкохола, поръчвахме още неща, не може с карта или по банков път, всичко искат в брой и то вечерта ... с много спорове извоювахме хотела да е с карта,а парите да са на следващия ден, защото никой не иска цяла нощ да седи и да пази някакви пари. Пак решихме, че всичко е готово,но 3 дни преди сватбата се обаждат и казват част от нещата не може да ги вкарате (късмет,че не ги бяхме купили все още), при което бяхме супер ядосани как ще ни променят условията,ами как как, както си искат като си без договор ... Уговорихме се тортата да не е на дансинга, а в кухнята, защото първо не  е хигиенично цяла вечер танци и т.н, имахме малки деца, които като нищо ще искат да я пробват, а и искахме да е изненада. В деня на сватбата всички гости са настанени и очакват влизането на младоженците, при което моя приятелка идва и ми казва, че тортата е на дансинга .... няма да ви казвам как се чувствах, приятеля ми веднага отиде и се скара с тях и те сложиха един параван, сякаш имаше смисъл при положение, че всички бяха видели тортата ... Казаха ни ,че 16 човека работят за нашата сватба и трябва да платим за всеки един ,искам да ви кажа, че аз толкова хора не видях, освен това търсих 20 мин. от кой да си поръчам вода, а все пак аз бях булката !
Активен
TPetrova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #134 -: юли 10, 2015, 15:14:33 »

 Храната беше малко по -различна на вкус от това което бяхме пробвали (палачинка с пилешко месо на пробното меню нямаше гъби, а на сватбата имаше, още един късмет,че нямахме алергични гости към гъби, но имахме такива които не ги харесват и беше не приятна изненада за тях ) но всички казаха, че им е харесала храната. Дойде рязането на тортата, първо не искаха да ни я донесат на дансинга, ами да идем там в ъгала да я разрежем, пак спорове ! Дадоха ни пластмасов нож, който се огъваше и не можеше да разреже фондана, при което вече мъжа ми извика няколко пъти дайте ми друг нож, но сервитьорите ни гледаха и изобщо не се помръднаха, не искам да ви кажа какъв срам е да не можеш да си разрежеш тортата ... Сватбата мина и дойде новия ден, деня на разплащането ... Ние бяхме в хотела и сутринта изпращахме гости, няколко пъти идваха и ни казваха да си оправим сметките, накрая вече седнахме и почнахме да смятаме, имаше гости които не са дошли, не само че си платихме менютата, но те изобщо не са им изнесли ястията, пак остана за наша сметка. След всички изчисления не искаха да ни издадат фактури за ресторанта, защото ние сме били физически лица и не ни трябвала фактура, може би 3 часа чакахме фактури, имаше разговори и със собственика и с управителката с не делови тон, както и заплахи получени от собственика ! В крайна сметка си взехме фактурите и те искат или не ще си платят ДДС. Може би изпускам неща като това,че 1 -2 часа преди да идем в ресторанта не са искали да слагат уелкъм дринк, защото щяло да вали, а нямаше такива намерения и разни такива неща ! Много ми се иска да ги имате на предвид всички тези неща, защото това което преживяхме с тях не беше никак приятно и ако имах избор щях да сменя мястото на сватбата ! Успех на всички с организациите !
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines