Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 23:14:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ХАСКОВО  (Прочетена 81525 пъти)
 
djaja
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« -: март 07, 2007, 15:51:48 »

Абе вчера май пуснах такава тема, но днис цял ден се ровя да видя дали някой е писал и не си намирам темата blush
Та затова ще пробвам още веднъж.
Има ли булки от този град или наблизо? Или пък някой с впечатлиния и инфо??? PREGQ
« Последна редакция: март 16, 2011, 13:52:51 от fiibi_bg » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 07, 2007, 16:40:56 »

Здравей, аз съм от Хасково, но живея в София и сватбата ни беше тук. Все пак ако мога с нещо да ти помогна, не се притеснявай да питаш за каквото и да е!
За кога е сватбата?
Активен
djaja
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #2 -: март 07, 2007, 17:30:04 »

Здравей Мария! Благодаря за отзивчивостта!  Bravo
Сватбата ще е на 07.07 в ресторант Фантазия. Искам да разбера някой има ли мнение за него?
Видео - Димитър Димитров???? PREGQ Някой да го е ангажирал?
А с ДЖ съм съвсем зле - нямам Boy cry
Трябват ми препоръки girl_impossible
На тези до сега, но които съм си харесала и обадила - все заети cray
Търся и украса за ресторанта - обличани на столове и т.н. Такова нещо обаче в Хасково никой не знае Girl_sing
А и за тортата няма да е зле, ако някой сподели, но зо сега за Хасково нямя никакви отзиви sad
Активен
toci
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #3 -: март 08, 2007, 10:41:31 »

Здравей, djaja.Знам че в Хасково вече има сватбена агенция"Emotion", която може да ти помогне при всичките подробности.Намира се някъде над сладкарница Мадлен.Знам че се казва Таня и преди това е рисувала в/у дрехи.Имала доста интересни идеи, дори днес в Новинар има интервю с нея.
Надявам се да съм ти помогнала.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ЖЕНИ!!!!
Активен
djaja
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #4 -: март 08, 2007, 11:16:01 »

Супер toci!Мерси за инфото! Разбрах, че има сватбена агенция, но тя била в Бизнесцинтъра. Но таз била заета - разбрах го от ДЖ, който си бях харесала най-много Плачещо момиче Той работил с тях.
Но тази до Мадлен ще я проверя - те наистина може да помогнат ROFL
Сърдечно благодаря! drinks
Ти от Хасково ли си?
Да има някой отзиви за салон Булка, в Универмага?
Честит 8-ми март на всички съфорумки! give_rose
Активен
jolly_roger
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 08, 2007, 11:44:27 »

На кое казвате универмаг? Ако е това, на което също така му се вика ЦУМ (има ескалатори) и има булченски салон на последния етаж не мога да ти дам добри отзиви за него. Съпругата ми е от Хасково и ходихме там за рокля понеже се познава със собственичката. По телефона се обадихме първо и ни казах че няма проблеми и ще ни ушият каквото искаме. След това 3 пъти си уреждахме срещи и 3-те пъти тя не дойде. Теглих й една майна и казах, че не искам дори да я виждам, защото ще има скандал. Та така за този салон.
Активен
djaja
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #6 -: март 08, 2007, 12:51:42 »

Здрасти, jolly_roger! Мерси много! drinks
Става въпрос точно за същия магазин!Аз смятам да шия роклята, та затова се питах Girl_sing Но щом е така, по-добре да търся нещо друго.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 08, 2007, 13:07:54 »

Моята кумица си ши роклята в универмага и мисля, че е доволна, но може би ще е по-добре да отидеш до Асеновград ако можеш. Там със сигурност си разбират от работата!
Активен
toci
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #8 -: март 09, 2007, 08:47:43 »

djaja, моя позната си ши роклята при тях по неин модел.Искам да ти кажа че нито и дадоха препоръка за материя, нито и я ушиха както трябва.А все пак става въпрос за сватбена рокля, нали?Един път се жениш.Но това беше преди 1 година сега може да са се пооправили.
А, да от Хасково съм!
Активен
djaja
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #9 -: март 09, 2007, 14:28:45 »

Сърдечни благодарности Toci! heart give_rose give_rose give_rose
Както пише и Мария по-добре наистина да ида в Асеновград - не е далеч от Хасково!
Мария, ти роклата ши ли си я?
Аз се колебая, кога да започна с това. Сега всички са луднали заради баловете, пък после да не е късно? GROAN
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 09, 2007, 15:09:48 »

Сърдечни благодарности Toci! heart give_rose give_rose give_rose
Както пише и Мария по-добре наистина да ида в Асеновград - не е далеч от Хасково!
Мария, ти роклата ши ли си я?
Аз се колебая, кога да започна с това. Сега всички са луднали заради баловете, пък после да не е късно? GROAN

Да, аз си ших роклята и ми я ши едно мимиче от Хасково, но...тук в София! Иначе веднага бих ти я препоръчала. Аз останах много доволна. Казваше си мнението без да се налага и не се притеснявах, че ще ме излъже за нещо, защото се познаваме от деца. Уши ми я за по-малко от месец при положение си подготвяше собствената си сватба и нейната рокля си я шиеше сама в последния момента, само и само да ушие другите!
Според мен има време и след баловете за роклята, особено като чета в други теми, че в Асеновград ги шият за няколко часа  Oh my ...
Все пак не ти пречи да пробваш и да си харесаш модел, а може и да си намериш готова  pardon
Аз в началото исках готова, но понеже съм малко пълна реших, че дори да си намеря рокля, тя надали ще ми пасва точно по моята фигура и реших, че ще я шия. Разглеждах по магазините, набелязах горе-долу какво ми харесва и направихме комбинация между корсета на един модел и полата на друг! Мисля, че се получи добре и ми беше удобно с нея цял ден!  Dance
Активен
toci
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #11 -: март 09, 2007, 15:55:27 »

djaja днес говорих с моя позната която миналата година беше абитуриентка и ми каза че точно тази Таня, която има сватбена агенция и е правила модела на роклята и после я рисувала отгоре.Била много доволна защото била единственна с толкова различна рокля.Но са я шили в Асеновград-само модела е измислен от Таня.Иначе в Ас-град има много добри модни къщи и аз също съм на мнение че е добре да отидеш.Мога да ти препоръчам Нели Праматарова.
Активен
djaja
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #12 -: март 09, 2007, 17:09:22 »

Момичета, златни сте! kiss2
Мария, и при мен нещата стоят точно така. Колкото рокли да мерих, все не са мой размер blush
А и модела, който си харесах  girl_in_love(след като се уриентирах малко) е на Вирджиния Здравкова и струва само 2.600 лева Плачещо момиче
Така че ще во послушам и тогава след 24 май към Асеновград danceg
Toci, направо бих отишла още тази вечер при Таня, ама живея в Шумен :mad_girl:Но другия уикенд ще си идвам и ще ида да говоря с нея. Да знаеш, тя в събота, дали работи? look
Активен
toci
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #13 -: март 13, 2007, 11:23:32 »

djaja, писала съм ти на лични.Заглавието е "помагам ти".Дано наистина да съм ти помогнала.
УСПЕХ........................................
Активен
Djaja1
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9


вече г-жа Овчарова


« Отговор #14 -: май 17, 2007, 16:29:34 »

Благодаря Надя! По празниците ще се приберем в Хасково и ще званна. Но става въпрос за 07-07. Доколкото разбрах, ти вече си ангажирана в ресторант Хасково?! На ще званна и ще се уговорим.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines