Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:35:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Признанията на Sheila  (Прочетена 12027 пъти)
 
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« -: февруари 28, 2007, 20:23:15 »

Здравейте приятели. Сигурно повече от два месеца мисля как да започна тази тема... И накрая реших да го карам направо. Преди повече от половин година тормозена от идеята с милото да си организираме и ние най накрая сватбения ден, и без да ме е поканил официално, започнах да се ровя в нета, за да си "начешам крастата" и да си помечтая как би изглеждала роклята ми, в кой ресторант бихме купонясвали, какви цветя ще нося в ръцете и косите си.... Мечтаех си аз, но както знаете до ден днешен момчето ми се плаши и изчаква подходящия момент... Но това е друга тема, вече съм ви занимавала с нея.

Та, както си ровех в нета и както съм си луда главица (зодия Стрелец) ми направи впечатление, че много оскъдни на брой са фирмите, които предлагат сватбена декорация и подаръци за деня. И така, заявих на моето момче, че щом той още не е решил кога ще се женим, аз ще направя агенция за сватбена декорация.

И така, агенцията вече работи на пълни обороти вече трети месец. Имам зад гърба си няколко много доволни булки.

Повода, заради който пиша в момента е следния: първо, смятам, че е коректно да знаете, че аз съм човек от бранша. Второ, и най-важното: искам да попитам всички вас, дали ще имате нещо против да остана във форума? Истината е, че бях и съм върл противник на всички форуми, но случайно попаднах в този, и хората, които открих ме грабнаха веднага.

Искам преди всичко да знаете, че всяка една моя дума до момента от влизането ми в този форум е истина!

Моля ви най-сърдечно за мнение... за съгласие. Пък в замяна обещавам най-тържествено, съвсем безпристрастно да помагам със съвети и контакти. Това е от мен, предварително благодаря на всички вас, които прочетете този постинг! give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 28, 2007, 20:27:41 »

Ей, ти най-после го написа това, браво!!! Bravo
Ами, първо те поздравявам за това, с което си се заела и за агенцията, стискам палци все повече доволни булки да има от твоите услуги!!! good

Аз лично смятам, че няма нищо лошо да си останеш при нас и да си пишем както и до сега!!! любов заедно Подкрепям те и искам да си си сред нас!!! любов заедно kiss2
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 28, 2007, 20:34:56 »

Ей, ти най-после го написа това, браво!!! Bravo
Ами, първо те поздравявам за това, с което си се заела и за агенцията, стискам палци все повече доволни булки да има от твоите услуги!!! good

Аз лично смятам, че няма нищо лошо да си останеш при нас и да си пишем както и до сега!!! любов заедно Подкрепям те и искам да си си сред нас!!! любов заедно kiss2
Напълно съм съгласна!!!Браво за смелостта!!! Bravo
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #3 -: февруари 28, 2007, 20:47:04 »

E, чак смелост...? Просто или казваш нещата каквито са директно или цял живот се чустваш лъжец. Средно положение няма. Благодаря ви! Blush
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 28, 2007, 20:52:20 »

E, чак смелост...? Просто или казваш нещата каквито са директно или цял живот се чустваш лъжец. Средно положение няма. Благодаря ви! Blush
Смелост е, защото съм се сблъсквала с ужасни хора!Лъжат,мажат и хич не им пука и не се чувстват лъжци!Извинявам се за отклонението!
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #5 -: февруари 28, 2007, 22:06:25 »

Ама че болна тема...! Точно днес моето братче в желанието си да помогне взел да ми ползва ника в един друг форум и добре поумазал положението. Направо.... angry Както и да е, извинете ме за офф-топика give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 28, 2007, 22:24:06 »

Sheila, поздравявам те за решението да направиш такава агенция  good Bravo
Дано да имаш наистина повече доволни булки от твоите услуги! Вярвам, че го правиш от сърце, а това е най-важното, защото аз почти сама съм си организирала сватбата и знам колко неща има да се правят, но все пак ми беше много приятно  blush
А що се отнася до форума - не виждам къде е проблема да останеш тук! Не мисля, че нещо ще се промени в отношението ни към теб! Само можем да ти се възхищаваме!  girl_wink
Щом ще помагаш на младоженците, всичко е  good
Да си призная и на мен ми се занимава с такова нещо, но... secret
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #7 -: февруари 28, 2007, 22:39:08 »

Аз имам малко смесени чувства към това твое признание

От една страна - браво за това, че си предприела крачка в един така липсващ маркет в БГ.

От друга - защо това "признание" идва така късно??? От какво те беше "страх" за да започнеш "начисто" с нас? Сега в момента се чувствам как някой, който съм считала за виртуален приятел, е всъщност Троянски кон.

На мене не ми пречи да си останеш във форума, и смятам, че ще има много момичета, на които можеш да помогнеш, но ми е тъпо, че не си разкри картите в началото.

Имам и други работи за казване, но не те познавам и не искам да съм скептична към намеренията ти.
Преди да отговориш, искам да знаеш че моето отношение щеше да е коренно различно (имам предвид към добро), ако беше започнала участието си във форума с откровеност.
Активен
Sheila
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 263



« Отговор #8 -: февруари 28, 2007, 22:49:44 »

Silverarrow, благодаря че отново си каза мнението напълно директно. Обосновката ми в случая е следната: започнах работа по фирмата си след като се регистрирах във форума. Разбираш ли?

А когато започнах да я работя, спрях почти да пиша тук. Ако сте скептични за това можете да се огледате и да забележите как от началото на декември почти не съм се весвала във форума. Това време напълно съвпада със стартирането на работата ми. А сега, когато се връщам тук, почти веднага написах тази тема. Това е! Мисля че върши работа

И все пак ако подозирате, че се опитвам да си правя реклама, не мислите ли, че щях да спомена името на фирмата.... което наистина си е реклама?
« Последна редакция: февруари 28, 2007, 22:51:35 от Sheila » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 28, 2007, 22:59:25 »

Аз пък защо ли вообще не се учудих от това признание .........а сетих се защо.... в темата "свършена и несвършена работа"-"агенция Фея" си писала че си партнираш с дамата от агенцията smile.
И аз незнам защо се притесняваш от това и защо да не останеш в форума.Само се чудя защо си го написало това признание като преди месец си ни казала вече че се занимаваш с такъв бизнес?! pardon
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #10 -: февруари 28, 2007, 23:04:55 »

Чувствам се по-добре след отговора ти.  good Може да звучи глупаво, но залагам на това, че си стрелец и че затова си искрена.  girl_wink
Що се отнася до рекламата, съгласи се, че би било много глупаво от твоя страна да ни кажеш името, но също така е наивно да се убеждаваме, че едно твое присъствие във форума, не би било благоприятно за бизнеса (в което няма нищо лошо), просто аз ти казах, закъснението ме жегна, не самото ти участие.

Хайде казах, каквото имам да казвам, но истината е, че ще се надявам да ти провърви - мечтай и осъществявай с размах, защото българските булки го заслужават!!!  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 28, 2007, 23:29:08 »

Ех Sheila направо ме "застреля" с това. blum
Аз също мога да кажа че усещах че става нещо,защото беше писала ,че вече не си на предишната работа.После че имаш собствен бизнес.Преди това пък пишеше за мечтаната си градинска сватба с големи подробности относно украсата /имаше нещо за шатрички/,без да имаш дата.После наистина изчезна за дълго.
За мен няма никакво значение.Аз вярвам на много малко хора.Не е нужно да се оправдаваш за това,което си направила.Искала си направила си го-това е!На мен специално ми е много приятно да чета и да споделям постовете ти.А тук всеки си има тайни.И нека си ги има.Каквито и да са подбудите за признанието ти аз ги уважавам,така както уважавам мнението на всеки един човек.Тази тайна не е чак толкова страшна колкото изглежда.
Аз чета постовете и това е друго не ме инересува.Щях например да съм много разочарована ако беше казала:"Хора аз преписвам постовете си от един друг фрум" yahoo
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 01, 2007, 00:12:45 »

Няма проблем тук да питаш хора, занимаващи се със сватбени услуги.
Похвално е това признание.
Все пак забраняваме явната реклама във форума. Причината е, че желанието ни е да го пазим чист от спам.
От друга страна мнението на професионалистите е подправката, без която нещата са малко сухи. Тук обаче е място за отзвук от сватбените услуги.
« Последна редакция: март 01, 2007, 17:28:19 от Teo » Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #13 -: март 01, 2007, 13:22:08 »

Sheila поздравявам те, и ти пожелавам успех в новото начинание. wedding
Това е една сфера която е много приятна за работа и благородно ти завиждам!:wedding:
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 04, 2007, 10:27:33 »

Sheila пусни някоя снимчица да се порадваме на труда ти ,мила!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 04, 2007, 10:51:52 »

Аз също съм с малко смесени чувства, но те подкрепям напълно в това начинание. Радвам се, че помагаш нечия мечта да сесбъдне,а това е прекрасно.
Пожелавам ти успех.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 04, 2007, 10:57:45 »

Аз също съм с малко смесени чувства, но те подкрепям напълно в това начинание. Радвам се, че помагаш нечия мечта да сесбъдне,а това е прекрасно.
Пожелавам ти успех.

Е нормално е да си със смесени чувства.Все пак сме тук във форум и не би трябвало да се крие нищо.Каквото и да става нищо не ни обвързва.И ако при тези обстоятелства не си искрен,няма къде другаде.Но човек се заблуждава понякога и незнае как да постъпи.Когато отлагаш някакъв проблем,той само може да стане по-голям.Според мен обаче всеки има право на шанс.Sheila и е много забавна с постовете си и затова нямам нищо против нея.Важно е какво получаваш от комуникацията с даден човек,важно е дали ти е пълноценен разговора.Иначе празни приказки и пози всеки може! yahoo
Аз подкрепям Sheila отново! good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 04, 2007, 13:43:44 »

... Важно е какво получаваш от комуникацията с даден човек,важно е дали ти е пълноценен разговора.Иначе празни приказки и пози всеки може! yahoo
Аз подкрепям Sheila отново! good

Напълно съм съгласна с казаното от теб fiibi_bg!!!! good
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines