Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 03, 2024, 07:04:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как е правилно според вас?
приятелките - 51 (47.7%)
момиченцата - 56 (52.3%)
Общ брой гласове: 107

Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шаферката - втора булка  (Прочетена 196002 пъти)
 
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 22, 2007, 00:00:36 »

Aми всъщност, тя ни е един много изненадващ подарък от нашата шефка. Споменала съм в някакъв момент/и аз не си спомням кога/, че още търсим рокля и нищо не сме харесали и тя решила да ни изненада ... обажда се преди няколко дни и казва, че и е взела рокличка, ако още нямаме. Мисля, че е от Lapin house и сигурно е доста скъпичка. Тя пазрува от такива магазини . Иначе аз си бях харесла едно моделче и сега и шият рокличката, а и майка ми и е купила една - ще има да се преоблича на сватбата  pardon

Роси, BEBO_SN , много ви благодаря за милите думи -поздрави и на вас-всички ще си имаме прекрасни малки шаферки  girl_in_love  give_rose . Май наистина още си нямаме мами на момче-шаферче или поне не са се обадили.
« Последна редакция: юни 22, 2007, 00:02:07 от seny » Активен
anastasia6339
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49


глупости правят само умните,останалото са ежедневи


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: юни 22, 2007, 05:06:58 »

Благодаря момичета
И Алета Ви благодари.
Бебо ако си от София,аз нашата я купих от пазара на Младост-1а.
Понеже аз си направих поръчка,че искам рокля на принцеса ми излезе малко по скъпо около 30.00,всещтност точно 30.00 лвВ галерията има още) аз не можах да я снимам хубаво защото тя само шава и задава въпроси.
Активен
Radi_pld
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #287 -: юни 22, 2007, 07:33:54 »

Сени,малката наистина е невероята!! girl_in_love !И  Bravo на твоята шефка!
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юни 22, 2007, 10:49:25 »

anastasia6339  аз имам рокля за моята кукла - в галерията ми е но за братовчедка ми нямам а нали писах че са много скъпички,за моята дъщеричка струваше 55лв. от булчински магазин и пак е принцеска рокля.Всъщност мисля на братовчедката да й взема под наем - 25лв е наема и май ще си реша проблема
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 22, 2007, 11:02:12 »

момичета, как мислите аз ли трябва да им купувам роклички на мънинките ми шаферки?!, защото майките им са се заели и вече търсят и едва ли ще ми позволят аз да ги купя.....
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юни 22, 2007, 11:09:52 »

момичета, как мислите аз ли трябва да им купувам роклички на мънинките ми шаферки?!, защото майките им са се заели и вече търсят и едва ли ще ми позволят аз да ги купя.....
В никакъв слчай не си длъжна да купуваш ти роклите, както се разберете  good
При нас майките си купуваха рокличките на шаферките (бяха две). На мен ми се искаше ние да ги купим, за да не ги товарим с пари, но пък родителите ни плащаха сватбата и така тях щяхме да натоварим  pardon

seny, рокличката е много сладка! Представям си Ади как тича около вас като малка принцеса  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
« Последна редакция: юни 22, 2007, 11:37:11 от maria_lakova » Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 22, 2007, 11:10:55 »

да ти кажа Фани не мисля,че ти трябва да им купиш роклички,защото ще ти излезе доста солено,но ако толкова настояваш и имаш излишни парички - давай  Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 22, 2007, 11:49:36 »

И аз мисля по този въпрос...но съм решила роклята за шаферката да се шие...защото съм се псряла на някой от тези модели, но разбира се с червено. Аз клоня към тази розвата с панелките Girl_sing girl_in_love

]


* 13566_270843.jpg (20.68 KB, 332x500 - видяно 254 пъти.)
Активен
Radi_pld
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #293 -: юни 22, 2007, 11:50:03 »

Aз исках да я купя,но майка й беше категорична и сега тя обикалямагазини ,тя ще си я плаща! Mad girl
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: юни 22, 2007, 11:53:03 »

Aз исках да я купя,но майка й беше категорична и сега тя обикалямагазини ,тя ще си я плаща! Mad girl
и при нас е така само дето вече е купена рокличката, а аз дори не съм я виждала, само разбрах че била розова Mad girl
Активен
Radi_pld
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #295 -: юни 22, 2007, 12:22:08 »

PETKOVA,и аз сигурно няма да видя скоро защото те са от ВАрна ,а ние сме от пловдив и най-много да ми пратят снимка! good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 22, 2007, 13:03:12 »

Диди, рокличката с панделка ми харесва и на мен, мисля че с червена панделка ще стане даже по- сладурска! girl_in_love
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юни 22, 2007, 13:19:42 »

Аз клоня към тази розвата с панелките Girl_sing girl_in_love

И на мен тя много ми харесва, много е сладурска good Bravo girl_in_love, а ако е с червена панделка, съвсем ще се въррже с твоите сватбени цветове!!! good
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #298 -: юни 22, 2007, 14:37:04 »

Момичета- за тези, които ще имат големи шаферки, вижте какво открих в едно мое любимо списание съвсем случайно. Споделете какво сте решили- напълно еднакви или подобни ще са роклите- аз още не съм решила съвсем, но мисля това да е базовия модел, купувам плата и да си го шият, ако искат с малки добавки по него.. Но както се казва в статията - подхожда на всеки тип и може да се носи и след това good 
http://www.glamour.com/sexmen/slideshows/2007/06/bridesmaid?slide=1
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 25, 2007, 09:00:52 »

аз съм разочарована
както ви бях писала роклята на моята шаферка е розова такава са и купили без да ме питат
а моята ще е шампанско и мисля че ще бъде кофти нали?
и затова моята сестра и една приятелка ще си ушият еднакви роклички - ще спасят положението
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines