Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:23:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как е правилно според вас?
приятелките - 51 (47.7%)
момиченцата - 56 (52.3%)
Общ брой гласове: 107

Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шаферката - втора булка  (Прочетена 193618 пъти)
 
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #15 -: май 09, 2006, 14:38:54 »

 hiphip hiphip hiphip
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #16 -: май 09, 2006, 16:43:09 »

DIVA, голям образ си ти lol

А по темата - наистина малките момиченца, които щъкат около булката придават много жизненост на сватбата give_rose heart
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #17 -: май 11, 2006, 14:01:51 »

 biggrin Само като си представя и ми става едно такова хубаво на душата  pleasantry
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #18 -: май 15, 2006, 14:41:10 »

Какво знаете за шаферските задължения на сватбата.А как трябва да бъде облечена.Удачен ли е варианта да бъде с бяла рокля също като вас?

Едно ръководство за шаферки

Задължения на шаферката

 smile



Доста работа се пада на шаферката..... secret
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #19 -: май 23, 2006, 13:44:04 »

да наистина, заглавието на темата си пасва много добре като прочетеш това ръководство smile Направо си е втора булка Blush
Активен
hrisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #20 -: май 26, 2006, 17:24:35 »

да наистина, заглавието на темата си пасва много добре като прочетеш това ръководство smile Направо си е втора булка Blush

Мога вече да ви кажа от личен опит (вече бях шаферка на сестра ми  tease) направо си станах втора булка. Помагах за всичко, кажи-речи за всичко от ръководството. Голямо търчене си беше, но си струваше стана много хубава сватба  Dance.
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #21 -: юни 05, 2006, 08:52:37 »

да, тетрябва да са като пчелички и да подскачат насам, натам и когато имаш нужда от нещо да са винаги до теб pleasantry
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #22 -: юни 15, 2006, 17:15:31 »

Дива, аничка...разкажете за вашите шаферки give_rose

Иначе си мисля, че в България не е навлязло сякаш още шаферките да са приятелките на булката, май все още са малките момиченца, а и някой като ми каже шаферка - и аз веднага си представям някое сладко малко детенце в снежнобяла рокличка
Вие виждали ли сте по български сватби големи шаферки, любопитно ми е - как изглеждаха?
Активен
ani4ka
Сватбар
***
Публикации: 201



« Отговор #23 -: юни 16, 2006, 12:51:38 »

mariya моята шафекра беше племеницата ми, тя е на годинка и половина, не беше с бяла рокличка ама и така си беше прекалено сладка smile общо взето работата и беше да кръстосва на пред назад и да иска ту при майка си ту при баба си....е сега като си помисля доста от сватбата я проспа де.
« Последна редакция: юни 16, 2006, 12:57:31 от ani4ka » Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #24 -: юни 17, 2006, 08:09:53 »

Нашите шаферки се бяха приготвили ... дори бяха по-подготвени от мен, смея да твърдя;))))
Всичките бяха в бели рокли;) С венчета;))) По снимките са ми много сладки около мен;)
Иначе моята любима шаферка си беше на 8 месеца.... адски слънчево дете, заразяваше с усмивката си  dance
Направиха и много готини снимки, дори бях публикувала нейна снимка;)
Помагаха ни в игрите, които организираше DJ-я biggrin
Гониха се между колоните в ресторанта  tease
Бяха наистина атракция  blum
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #25 -: юни 19, 2006, 18:51:46 »

радвам се, че по сватбите ви е имало такива малки ангелчета, които да красят сватбата dance

и все пак въпросът ми остава - има ли по българските сватби големи шаферки, както в американските традиции примерно nea
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #26 -: юни 26, 2006, 13:46:12 »

mariya, аз не съм чувал за такова нещо. Наистина ще е интересни и любопитно някой да разкаже нещо такова drinks
Активен
Stoikowa
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #27 -: юли 17, 2006, 15:39:22 »

Значи аз като бех на 17 бех шаферка на брат ми Wink а на моета сватба ще е наи добрата ми приqтелка..smile Е.. Ще има и 2-3 малки принцески smile но общо взето главното лице на шаферките ще е приqтелката ми. Мислq че е добур вариqнт Да не е малка бубулечка  blum а да е Нали момиче на Възраст коqто мойе да ти помогне в всqка ситуациа:) а отностно роклqта мислq Не е задълйително да е бqла:> просто ще q оставиа тq да си реши  kiss2


Моля Ви пишете на кирилица ако нямате просто използвайте KREDOR
« Последна редакция: юли 17, 2006, 20:32:36 от annastacya » Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #28 -: август 11, 2006, 09:34:42 »

Във всички американски филми виждаме, че шаферките на младоженката са нейните най-добри приятелки. Българската традиция повелява в повечето случаи това да са малките момиченца от двата рода. Според мен и в двата случая е красиво, а какво е вашето виждане по въпроса?  smile
« Последна редакция: януари 15, 2007, 12:51:50 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 11, 2006, 09:38:02 »

Аз мисля, че с малките момиченца (а защо не и момченца) е по-сладко!  blush LOVING heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines