Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 09:30:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 444405 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: септември 04, 2014, 16:39:41 »

Много е хубаво ЧХГто ти. Направо си е за честитене  yahoo

Аз бях с 1006 ЧХГ на 15ти ден от трансфера, т.е. все едно първи ден закъснение, ама е едничко бебчето. Така че ЧХГ рядко е твърд показател за близнаци, тризнаци. Важното е да са живи и здрави, пък другата ясна smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: септември 05, 2014, 06:30:27 »

Някъде четох, че жените бременни с мъжки плод имали по- ниски нива на ЧХГ. Иначе при мен предния път на втория ден закъснение беше около 1200. Но все си мисля, че има значение, че тогава цикъла ми беше на 28 дена и 2 дена закъснение си е 30 дни. А сега е на 26 и два закъснение 28. Може би ако всчко е наред и си направя тест днес ще е над 1000.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: септември 05, 2014, 06:38:44 »

При мен беше обратното. Аз бях с много високо. Не беше паднало дори до БХС.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: септември 05, 2014, 08:25:06 »

О Пънки честито.Моето ЧХГ беше 1420 мисля, на 5-ти ден закъснение :)То не е определящо за пола, а и не мисля че той е толкова важен smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: септември 05, 2014, 08:40:44 »

Мерси, Маги. Аз не смея да се зарадвам, все се притеснявам дали всичко ще е наред. Като си помисля, май всички са така!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #470 -: септември 05, 2014, 08:53:10 »

Пънки всичко ще е наред. Ако не искаш да пускаш ново ЧХГ можеш да си направиш обикновен пиклив и да сравняваш дали тестовата линия се насищава. Ако се насищава значи всичко е наред!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: септември 06, 2014, 22:08:07 »

Стискам палци Пънки!  give_rose всичко ще е наред.
Активен
Aleksandra_
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #472 -: януари 10, 2015, 01:10:38 »

Добър вечер нова съм във форума.Имам нужда от съвет!Имам цикъл,опасявам се за цветна бременност,правих тест на 25тия ден след половия акт и беше отрицателен.Ако наистина е така наречената цветна бременност днес трябва да съм в края на 3ти или началото на 4ти месец,все още не съм ходила на доктор,цикъл имам и вчера правих тестове и трите отрицателни..обаче имам една тежест ниско долу в корема
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #473 -: януари 10, 2015, 09:28:31 »

Не си бременна, с цикъл и отрицателни тестчета няма как да си
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #474 -: януари 10, 2015, 09:40:00 »

Тази тежест ниско долу в корема може да си е от цикъла, а може и психиката ти да я е създала. Не се притеснявай и се опитай да спреш да го мислиш. Според мен не си бременна - идва ти и имаш 4 отрицателни теста.

Чела съм, че при цветната бременност цикъла никога не е същия и ако добре познаваш тялото си, би трябвало да ти направи впечатление.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: януари 10, 2015, 11:42:05 »

Доколкото знам за цветната бременност, цикъла е по-слаб и тестовете за бременност са положителни.Ако чувстваш неразположение и тежест,която те притеснява и не считаш за нормална обезателно отиди на лекар.Неможеш да гадаеш сама какво ти е.Успех!
Активен
Aleksandra_
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #476 -: януари 10, 2015, 17:58:04 »

Благодаря ви момичета поне не ме нападнахте..и аз предполагам,че ако е напреднала бременност тестовете няма как да сгрешат
Активен
feliksana
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #477 -: май 12, 2015, 10:49:10 »

Здравейте!
Предварително се извинявам за дъргия пост, ама ще полудея вече! Последният ми цикъл беше на 19.03. Правихме опити за бебче, но аз съм с така наречената параовулация и при мен цикъла или закъснява с пет шест дни или пък подранява. Изчакаха две седмици от датат, в която уж беше 28 ден и трябваше да ми дойде и направих два теста през няколко дни. И двата отчетоха много бледа втора черта на третата минута. След три седмици закъснение отидох на гинеколог, но бях и пишкала и с два дни здраво повръщане и коремчето ми беше дъска - човека каза, че засега не вижда нищо и да отида пак след седмица. В петък ще станат четири седмици закъснение и записах час при нова дама, която ми каза да направя два теста през 48 часа и при нея. Първия направих тази сутрин. Отново бледа черта, но вече не кривя главата и теста, за да я видя lol) Този път е по-плътна и видима, макар и в сравнение с контролната да си е направо бледичка. Знам че хормона се произвежда и натрупва постепенно, но... Ще се пръсна от несигурност вече. Бременна ли съм или не?!! angry Благодаря ви предварително!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: май 12, 2015, 11:10:53 »

Ако доктора ти не е сигурен, едва ли някой в тоя форум, може да ти каже - ДА 100% си бременна.. Търси потвърждение от лекар, не от нас ..  pardon Принципно положителните тестове са добър знак, не съм чула за такъв процент на грешките, какъвто би се получил при теб, ако не си бременна smile Успех и дано се е получило, ще чакаме да кажеш  good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #479 -: май 12, 2015, 11:14:40 »

Щом теста показва втора черта, дори и бледа, си бременна.
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines