Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:29:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 444750 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 10, 2011, 09:19:02 »

Шуърчек е най верния тест....  Wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #331 -: март 20, 2011, 20:50:06 »

Шуърчек е най верния тест....  Wink
И аз съм на това мнение! good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 20, 2011, 23:20:12 »

на мен шуъра ми показа правилно и с изтелъл срок на годност от преди година...  pardon
като видях първия път двете чертички, толкова не вярвах на очите си че си направих втори за да видя дали не е дефектен  laugh втория показа същото ама чертичките бяха  много бледи...изкарах шуъра и видях че му е изтекъл срока...ама все пак го направих...хубаво се видя втората чертичка...но аз убедена че може и да не показва правилно заради срока на годност , отидох и си купих хубав скъп тест от аптеката и след като показа същото стигнах до извода че Шуър...е точен дори и изтекъл  girl_wink
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 22, 2011, 11:29:44 »

Дали ще си вземете тест от 60ст. или от 6лв.,няма абсолютно никакво значение.Моят тест си беше от 60ст. и си показа абсолютно точно,независимо,че беше дори без легенче. good За 2ри отново взех от същия smile
Въпроса е в рекламата и опаковката,материала е абсолютно еднакъв и стандартен при всички видове тестове за бременност  good Wink
Активен
radosche
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #334 -: май 31, 2011, 16:19:29 »

Здравейте smile, за пръв път пиша във форума. Реших да се допитам до Вас, които вече сте минали по този път, за успокоение поне. Вече една седмица ми закъснява, а тестовете показват много бледа втора чертичка.  Кажете ми рано ли е за гинеколог или да изчакам поне докато стане по-тъмна втората чертичка.
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 31, 2011, 16:24:36 »

radosche съветвам те да идеш да си направиш кръвен тест в лаборатория за потвърждаване на бременността и след това да посетиш гинеколог  good Аз така направих,веднага щом видях втората чертичка.  smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 31, 2011, 16:24:44 »

Лично според мен не е никак рано да посетиш гинеколог,а и още повече,че има наличие на втора макар и бледа чертичка.Успех ти желая! Good luck
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #337 -: май 31, 2011, 19:48:58 »

Да се посети гинеколог никога не е рано. Даже си мисля, че не е необходимо след като е правен тест-лента да се прави кръвен. Кръвен си правят такива като мен, които не вярват на лентите  Wink. Аз бях убедена че не мога да съм бремена и за да не полудея отидох до лабораторията(за гинеколога трябваше да чакам няколко дена).
Активен
radosche
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #338 -: юни 01, 2011, 09:05:19 »

Вчера си взех направление за гинеколог и за съжаление успях да си запазя час при гинеколога чак за понеделник, надявам се тогава вече да се види нещо на ехографа.Ох malinkata, опасявам се и аз да не полудея ама най-вероятно ще направя отново тест тези дни и се надявам на по-категоричен резултат.  Личния лекар ми каза че няма никакъв смисъл от кръвен тест за бременност, най-сигурно е било на ехографа. Стискайте палци!!!!
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #339 -: юни 01, 2011, 09:27:43 »

radosche, не знам какво е имал впредвид лекарят ти с това, че нямало никакъв смисъл от кръвен тест, Сигурно е имал предвид, че специално за теб не е необходимо. След като имаш час за гинеколог спокойно скоро ще разбереш. Аз си правих кръвен, защото уж нямаше как да съм бремена, а ни се случи това чудо. Стискам палци да е това което искаш. give_rose
Активен
e4ka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #340 -: януари 28, 2012, 16:46:51 »

Здравейте! Нова съм тук ... Но пък имам въпрос smile Днес сутринта си направих тест ... Sure Chek ... и не знам кк точно да го разчета... Чертичката на С-което е отрицателно е ярко ярко цветна... а чертичката Т-за положителен е леко бледа... и се чудя сега последно положителен ли е .. не е ли... И утре определено ще го повторя, но все пак малко мнения няма да с ами излишни smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 28, 2012, 17:33:14 »

Здравейте! Нова съм тук ... Но пък имам въпрос smile Днес сутринта си направих тест ... Sure Chek ... и не знам кк точно да го разчета... Чертичката на С-което е отрицателно е ярко ярко цветна... а чертичката Т-за положителен е леко бледа... и се чудя сега последно положителен ли е .. не е ли... И утре определено ще го повторя, но все пак малко мнения няма да с ами излишни smile

Момиче, ти сериозно ли girl_impossible
Чертичката С не е за отрицателно, а за контролна черта. И на всички тези въпроси има прости отговори в листовката на теста. И да, означава, че си бременна (поне този тест така си мисли)
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 28, 2012, 20:44:47 »

Здравейте! Нова съм тук ... Но пък имам въпрос smile Днес сутринта си направих тест ... Sure Chek ... и не знам кк точно да го разчета... Чертичката на С-което е отрицателно е ярко ярко цветна... а чертичката Т-за положителен е леко бледа... и се чудя сега последно положителен ли е .. не е ли... И утре определено ще го повторя, но все пак малко мнения няма да с ами излишни smile
Отрицателен тест за бременност сгрешен има,но дори и с бледа чертичка,положителен тест объркан няма. good Тихичко честито и бягай да си правиш кръвен тест. give_rose
Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: февруари 02, 2012, 15:35:40 »

Здравейте аз днес си направих два теста и двата бяха  PREGQ днес е първия ден след закъснението на цикъла ми... имам болки в корема все едно ,че всеки момент ще ми дойде гърдите не ме болят много ,зърната обаче ме болят. Да се радвам ли или е рано още?
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #344 -: февруари 02, 2012, 20:20:26 »

Здравейте аз днес си направих два теста и двата бяха  PREGQ днес е първия ден след закъснението на цикъла ми... имам болки в корема все едно ,че всеки момент ще ми дойде гърдите не ме болят много ,зърната обаче ме болят. Да се радвам ли или е рано още?
Можеш да си направиш кръвен тест, за да си по-сигурна, но мисля, че тихичко мога да ти пожелая честито! Симптомите в началото на бременността често са абсолютно същите, както преди цикъл.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines