Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:19:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445565 пъти)
 
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: октомври 23, 2009, 12:27:51 »

DesiSlava_1 ВЪВ ФОРУМА СЕ ПИШЕ САМО И ЕДИНСТВЕНО НА КИРИЛИЦА ! МОЛЯ, ИМАЙ ГО В ПРЕДВИД! В ПРОТИВЕН СЛУЧАЙ ВСЕКИ СЛЕДВАЩ ТВОЙ ПОСТ ЩЕ БЪДЕ ИЗТРИВАН!

модератор
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: октомври 23, 2009, 14:34:39 »

Моя последен тест от сутринта на четвърти ден закъснение беше "-", и сега и лелката се появи.
Активен
DesiSlava_1
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #302 -: октомври 27, 2009, 12:34:55 »

значи убедих се че теста с sure chek на 99% oтчита вярно!и че се прови по всяко време не е от значение дали е с парва урина и че може да отчете няколко часа след полов акт.що за глупости че трябва след като ти заснее да го направиш,няма такова нещо :mda:за тези които немогот да забременеят лесно може да имат проблем ще кажа само да не се отчаиват.техниката е напреднала има ин витро за тая работа smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: октомври 27, 2009, 12:40:11 »

DesiSlava_1 ти искаш да забременееш ли или да се предпазиш? - много са ти интересни тестовете.
Теста се прави след закъснение, защото по-рано може да покаже отрицателен резултат а всъщност да не е така, тъй като хормона , който измерва теста е много малко все още, а чувствителността на теста е от 28 нагоре.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: октомври 27, 2009, 16:58:48 »

vseki pat 6te pravq da nevqrvam na prezervativite.a i poradi fakta 4e cikala mi e neredoven mislq 4e e normalno da se pritesnqvam!vse pak ne si e 6ega rabota
що за глупости че трябва след като ти заснее да го направиш,няма такова нещо :mda:за тези които немогот да забременеят лесно може да имат проблем ще кажа само да не се отчаиват.техниката е напреднала има ин витро за тая работа smile
а що за глупост е да правиш тест след всеки полов контакт Oh my ...
И имаш ли представа колко струва инвитро процедурата изобщо angry
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: октомври 29, 2009, 16:45:57 »

rosarita9837, малко трудно да намериш такъв тест дето да ти отчете веднага бременност или три-четири дни след акта, защото хормона на бременността се отделя в различно количество при различните жени. Мен например теста ме засече едва на деветия ден от закъснението на цикъла ми. Има един тест Престо, но и при него трябва да се изчака поне седмица след акта, за да покаже резултат като няма гаранция, че ще отчете правилно. Ако искаш да си 100% сигурна най-добре кръвен тест, но и при него трябва да се изчака. И накрая, ако не искаш да забременяваш-Ползвай презерватив!!!!

п.п. Във форума се пише задължително на кирилица.
« Последна редакция: октомври 29, 2009, 16:49:52 от Рени » Активен
cleopatra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #306 -: декември 02, 2009, 17:37:58 »

Здравейте и от мен момичета smile Аз съм нова сред вас. Тормози ме и мен въпроса с тестовете. На третия ден от закъснението suar chek ми показа втора бледа черта. След 48 часа повторих теста и чертата пак беше бледа, но малко по-ясна от първия път. Според вас бременна ли съм? И кога да отида на лекар? Предварително ви благодаря за отговора smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: декември 02, 2009, 17:40:29 »

Ами, честито! Изчакай още малко и тогава на лекар, поне 10тина дена!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #308 -: декември 02, 2009, 17:42:34 »

Според мен мила cleopatra ,ЧЕСТИТО! yahoo give_rose
Аз бях кто теб,също питах и не вярвах до последно!Но точно една сладуранка от форума ми каза следното-"Тестовете не лъжат!Бледа или не,има я втората чертичка"
Така че мила аз бих те посъветвала да се сметнеш в коя седмица може да си и да отидеш най-рано към 7-8гс!
Активен
cleopatra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #309 -: декември 02, 2009, 17:53:46 »

Благодаря ви за отговора момичета. Линийката ми показва, че съм в 6г.с.По мои изчисления съм в 5 г.с.Последната ми менструация беше на 25.10.2009г. В петък имам час при докторката, според вас ще види ли вече плодното сакче на коремен ехограф?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #310 -: декември 02, 2009, 18:09:59 »

Аз за първи път отидох на преглед в 6гс,видя се пл сакче,но сърдечна дейност не се видя!Чак след 2 седмици като ме извикаха потвърдиха сърдечна дейност!Аз като теб нямах търпение,даже исках веднага да отида,но лекарката ми е била права като е искала да изчакам!Беше някакъв кошмар от страх за бебо!Но нема страшно,всичко ще е ок!
Активен
cleopatra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #311 -: декември 02, 2009, 18:10:36 »

Момичета наистина не мога да повярвам, че съм бременна :girlhide:Това е цяло чудо. Може и още да е рано за ехограф, но нямам търпение yahoo Пък и до преди 2 седмици лекувах въпзпаление на яйчниците и си мислих, че в този момент е невъзможно да забременея.Имам и раничка на шийката на матката huhhuh.gif и направо не можах да повярвам като видях втората чертичка. Все още не мога да повярвам, че е истина Girl_hide Кажете на вас в коя седмица ви се видя сакчето на ехограф?
Активен
cleopatra
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #312 -: декември 02, 2009, 18:13:19 »

Притеснявам се че възпалението и раничката още не са излекувани напълно и че може нещо да навредят blush Ох вечно с притеснения. Стискайте палци всичко да е наред good
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: декември 02, 2009, 18:52:30 »

При мен се видя в 6г.с. и 5 дни плоден сак с ембрион и сърдечна дейност!
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: декември 02, 2009, 19:22:08 »

Ами освен едно честито да ти кажа мила cleopatrа друго нямам какво, не се тревожи има възпаленияи по време на бременноста и пак ги лекуват така че мисля че едва ли ще е проблем. Желая ти успех , а относно кога да отидеш и аз ходих в 6 г.с. и всичко се видя и плодно сакче и ембрион и сърдечен тон но мен ме гледаха с вагинаялен ехограф не с коремен.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines