Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:03:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445361 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: октомври 20, 2009, 11:24:21 »

Имам и аз един въпрос относно тестовете и питам от любопитство! Тестовата чертичка става ли наситена като контролната, или е нормално да остане по- беледа, дори и след много дни закъснение? Абе, въпроса ми е някога стават ли еднакво наситени , както при тестовете за овулация! Сори за глупавия въпрос, но ми е интересно!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: октомври 20, 2009, 11:27:12 »

Имам и аз един въпрос относно тестовете и питам от любопитство! Тестовата чертичка става ли наситена като контролната, или е нормално да остане по- беледа, дори и след много дни закъснение? Абе, въпроса ми е някога стават ли еднакво наситени , както при тестовете за овулация! Сори за глупавия въпрос, но ми е интересно!
Наситеността на втората чертичка зависи от нивата на ЧХГ в организма. Може да е бледа, след 2 дни е по наситена и така все червена,но за разлика от тестовете за овулация- тук е важно да я има втората черта за да се отчете положителен резултат - няма занчение колко е тъмна или светла  good
Аз си правех много тестове след 1-вия положителен от кеф просто  blush
Значи 1-вия ми беше с бледа черта, след два дни малко по настиена, а след седмица вече 1-во ми се появи втората черта преди контролната чак - мислех че теста нещо не е в ред  tease
Аз си пазя 2-3 теста май още  blush blush blush
« Последна редакция: октомври 20, 2009, 11:29:07 от Вероника » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: октомври 20, 2009, 11:33:24 »

Моите черти до сега винаги са били само - 1 и аз сигурно като теб, живот и здраве, като видя 2 и ще си направя няколко ей така да им се порадвам, че то толкова време ги чакам. До сега 2 чертички съм виждала само на тестове на приятелки.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: октомври 20, 2009, 11:48:44 »

Моите черти до сега винаги са били само - 1 и аз сигурно като теб, живот и здраве, като видя 2 и ще си направя няколко ей така да им се порадвам, че то толкова време ги чакам. До сега 2 чертички съм виждала само на тестове на приятелки.
Ами Вале, аз съм правила много тестове имала съм и положтелни но повечето бяха отрицателни и когато видях втората чертичка и то в деня когато трябваше да ми дойде -без закъснение още  просто  yahoo и от кеф че вече не е една всеки ден правих, че все не бях сигурна - мъжът ми се смееше че не преставах  blum
Пожелавам ти искренно на теб както и на vanessssa в най-скоро време една хубава втора чертичка  smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: октомври 20, 2009, 14:07:43 »

vanessssa , при мен първият тест беше с бледа черата следващият направих след два дена и разликатоа беше едвам доловима , но след още два дена стана много по наситена, и след още два дена стана по ярка и от контролната, тогава ми беше часът при гинеколога и той я потвърди.Другата седмица в петък чакаме да чуем сърцето..така че важно е да следиш чертата и като има по голямо закъснение/6-7/ дена да се види с ехограф
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: октомври 21, 2009, 18:58:53 »

момичета, искам и аз да споделя нещо с вас..
днес  е 6-ти ден от закъснението на цикъла ми..още в деня, в който трябваше да ми дойде си направих тест- отрицателен.Да отбележа само, че 1-вия ден ме болеше корема и мислех, че ще ми дойде, но не и единствено този ден имах някакви болки.
Нямам болки като при ПМС и като по време на цикъл, не ме болят гърдите - нищо.
Днес с надежда реших да направя 2-ри тест вече при 6 дни закъснение, но пак е отрицателен.
Чудя се....какво ли става -просто не отчита теста или ми закъснява вече доста време...и защо нямам никакви признаци нито за бременност(чета за ранните признаци на бременността, нито за предстоящ цикъл?
Вие как мислите?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: октомври 21, 2009, 19:05:51 »

Agent T За лекар си мила, не можем ние да ти кажем.
Лично на мен ми е закъснявало много пъти и съм правила тестове, които са били отрицателни и аз като теб -в дена после след няколко дни и пак не идва.... но може и да има нещо. Иди на лекар - юото тук само ще ти размътим главата, ние не сме специалисти  -това е моят съвет.
На мен теста когато има нещо ми е бил + и когато няма -, но има и други случаи и не са малко, но може да ти закъснява по ред други причини - нищо конкретно не можем да кажем ние- само док.
Успех  smile
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: октомври 21, 2009, 19:10:27 »

да, знам че е така, мила...ще изчакам още ден-два и ще отида на лекар..просто тайно се надявам някоя от вас да каже, че е била бременна, но тестът не го е отчел... pardon..........и аз да се надявам, че и при мен е така... smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: октомври 21, 2009, 19:13:01 »

да, знам че е така, мила...ще изчакам още ден-два и ще отида на лекар..просто тайно се надявам някоя от вас да каже, че е била бременна, но тестът не го е отчел... pardon..........и аз да се надявам, че и при мен е така... smile
Ама мила, знаеш ли какво е гадно като се окаже че не е така и затова ти писах че ще ти размътим главата, иначе може  smile , знам какво е да се надяваш и да го мислиш за това ти пиша така - стискам палци  good
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: октомври 21, 2009, 19:32:20 »

момичета, искам и аз да споделя нещо с вас..
днес  е 6-ти ден от закъснението на цикъла ми..още в деня, в който трябваше да ми дойде си направих тест- отрицателен.Да отбележа само, че 1-вия ден ме болеше корема и мислех, че ще ми дойде, но не и единствено този ден имах някакви болки.
Нямам болки като при ПМС и като по време на цикъл, не ме болят гърдите - нищо.
Днес с надежда реших да направя 2-ри тест вече при 6 дни закъснение, но пак е отрицателен.
Чудя се....какво ли става -просто не отчита теста или ми закъснява вече доста време...и защо нямам никакви признаци нито за бременност(чета за ранните признаци на бременността, нито за предстоящ цикъл?
Вие как мислите?

Този месец и с мен беше така. Закъсня ми 6 дни и с два отрицателни теста, вчера ми дойде...Аз обаче знам от какво е - този месец бях под страхотно напрежение, на 9.10 имах защита на дипломна работа за магистър и си мисля, че покрай всичко това ми е закъсняло. Все пак обаче си записах час за лекар другата седмица да проверим дали пък не е другаде проблема...
Ти не си ли следиш БТ? Ако е паднала, значи скоро ще ти дойде. Но все пак, както е казала Вер, отивай на лекар и не му мисли - той като те прегледа и ще каже какво има, ако трябва кръвен тест ще пусне smile.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: октомври 22, 2009, 08:53:56 »

Агентче, слно стискам палци тестовете да се окажат грешни, но съм напълно съгласна с другите момичета, отиди на доктор, той ще те прегледа и ще каже дали има бременност (дано да е това), дали има нещо притеснително или просто МЦ е решил да закъснее.



Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: октомври 22, 2009, 10:21:55 »

И моя тест е - , снощи не издържах и на 1 ден закъснение си направих, но все още имам надежда, защото по мои изчисления ако има бебе и съобразявайки се с дните, в които сме бебеправили, дори и най-ранния да взема, няма как толкова рано да ми отчете. Та аз още си стискам палци.
Агент - ти май и друг път си казвала, че ти закъснява с по няколко дни. Искрено се надявам, този път да е заради бебче. Аз винаги съм била точна като часовник с мноого, ама наистина много редки изключения. Може би само 2-3 пъти за 15 години да ми е закъсняло с повече от 2 дена.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: октомври 22, 2009, 11:14:07 »

valia_diva,изчакай още два дни и ако не ти е дошло си направи пак,дано да е положителен,но все пак не се навивай много,защото на мен при първият ни опит ми закъсня с три дни,а на мен НИКОГА досега не ми е закъснявало,и на 4-ия ден ми дойде,а бях толкова обнадеждена и се попарих така,сега изобщо не се навивам и го приемам нормално.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: октомври 22, 2009, 11:35:12 »

 Знам какво е да се навива човек и после да се разочарова, но от 5 месеца бебепраене за първи път ми закъснява и за това. Разбира се ако след 2 дена пак няма нищо ще си направя още 1 тест.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: октомври 22, 2009, 11:54:51 »

Вале, така е мила - моят цикъл никога не е бил редовен и съм имала доста проблеми с това (разказвала съм тук), за мое голямо учудване обаче през последните 4 месеца беше абсолютно редовен....и по тази причина си мисля, че  може да е нещо друго.
Няма какво повече да се навивам какво е и  какво не е.Решила съм да изчакам до неделя, ако не ми дойде, правя още един тест за последно и в понеделник отивам на лекар.
Стискайте ми палци да съм бременна......така искам...(вероятно не съм, де - ама знае ли човек)  smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines