Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 05:11:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445333 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: октомври 04, 2009, 16:48:19 »

така е и аз съм на това мнение но нека де се поизчака поне 2-3 дни закъснение..дори ако може да се стиска и повечко, но теста си е окончателен..ако е бледа чертата след два дини или ще е по бледа или по силна така че...
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 04, 2009, 16:49:36 »

mn sam pritesnena i sam na trani i 6e go napravq makar da ne sa minali 10dni ot pol akt.nepomnq na koq data be6e i dali mi edval min mesec,mislq 4e be6e kam kraq na avgust.No nesam imala polov akt togava na 1 oktomvri imah.No sam nespokoina
направи си кръвен тест той най роннно показва резултата този с лентичките няма нищо да покаже най вероятно give_rose
Активен
DesiSlava_1
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #272 -: октомври 05, 2009, 20:52:45 »

vseki pat 6te pravq da nevqrvam na prezervativite.a i poradi fakta 4e cikala mi e neredoven mislq 4e e normalno da se pritesnqvam!vse pak ne si e 6ega rabota
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: октомври 05, 2009, 21:07:24 »

Десиславка, извинявай, мила, обаче и аз съм супер очудена, че жена на твоите години може да разсъждава толкова ограничено и непросветено. Щом можеш да ровиш из интернер, защо не използваш тази си възможност да се поограмотиш? Обърнахме ти внимание и, че се пише на кирилица - не разбра ли? Щом смяташ да правиш тест след всеки полов контакт - ок, никой не може да ти налага мнение. Щом искаш да си спокойна, обаче, по-добре да не оставяш мъжа да свършва в теб, въпреки презерватива. Така ще бъде сигурно предпазването ти. Има и много други начини да се чувстваш спокойна - да си следиш овулацията и да избягваш дните, в които има вероятност да забременееш, да не свършва в теб, въпреки, че ползвате презерватив....Разбира се, това си е твое решение, но си мисля, че така се лишаваш чисто емоционално от радостта и трепета, с които ще купуваш и ще правиш тест един ден, с огромната надежда да е положителен.
А нередовния цикъл се регулира с подходящо лечение - не е толкова вредно и страшно да пиеш няколко месеца противозачатъчни, на мен ми помогна - за 6 месеца и цикълът ми си беше ок!
Но наистина...ограмоти се!!! Става въпрос за твоето тяло, все пак...
Активен
DesiSlava_1
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #274 -: октомври 10, 2009, 15:15:05 »

просто питам,какав е проблема?става вапрос за тестовете-точни ли са!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: октомври 10, 2009, 16:28:02 »

Тестовете са точни, на 98-99% зависи от теста. Неможе обаче да искаш тест за бременност да ти засече бременността на другия ден след секса. В крайна сметка при всяка жена е различно. При мен например първия път теста ми засече бременност на деветия ден от закъснението, а втория път ми отчете бледа втора черта още три дни преди да ми закъснее. Така, че е различно. Едно е сигурно при всички. Няма как да не ти засекат отделянето на хормона на бременността.
Абортът наистина е сериозно нещо, но зависи от лекаря на който ще попаднеш.

И щом толкова много те е страх от това дали презерватива няма да се скъса, изхлузи, дали няма да забременееш или да ти се наложи да правиш аборт просто спри да правиш секс докатоне си намериш партньор, с който искаш да си и не се притесняваш да имаш деца. Тук има толкова момичета, които родиха на по 20-25 години. Ако наистина си на 20, можеш спокойно да прочетеш темата Клуб на бебеправещите. Там има доста неща за бременността, спонтаните аборти, изследвания и т.н., с които трябва да си малко от малко запозната. А можеш спокойно да попиташ и лекаря си.
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: октомври 14, 2009, 10:47:13 »

Я един въпрос да задам аз,добре ли ще е да си направя теста по обяд,а не сутрин с първа урина,ще отчете ли точно?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: октомври 14, 2009, 10:49:56 »

Лично аз си направих теста в 22 вечерта =]Надругия ден го повторих отново вечерта.И двата показаха втори бледи чертички *THUMBS*Хем бях пила много течности и уж казват,че вечер не били точни тестовете за бременност :\Успех,когато и да го направиш give_rose
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: октомври 14, 2009, 10:54:02 »

Я един въпрос да задам аз,добре ли ще е да си направя теста по обяд,а не сутрин с първа урина,ще отчете ли точно?
Може да  отчете  good, на мен следобяд ми отчете 1-вия тест - Успех и те чакам в темичката  yahoo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: октомври 14, 2009, 15:09:36 »

Аз понеже се чух с доктора към обяд и ми каза да си направя тест и на другия ден да отида при него, независимо от резултата, та щъкахме с милото изграда, натам насам и си направих тест късния следобяд и си показа хубава ярка втора черта, втори тест дори не съм правила  good
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: октомври 14, 2009, 16:16:04 »

Я един въпрос да задам аз,добре ли ще е да си направя теста по обяд,а не сутрин с първа урина,ще отчете ли точно?
абе повлякох аз крак ама хайде колко мами се събраха в темичката..сега чакаме и теб да ни информираш като си готова с резултата и като се чувстваш подготвена
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: октомври 14, 2009, 19:43:24 »

Ами то аз ще ви информирам за резултата,но е отрицателен,но днес е 4 ден преди датата ми за цикъл,така че ще си я дочакам ако не ми дойде дотогава.Аз съм обезнадеждена обаче,защото от 5 дни започна да ме наболява корема долу ниско и имам чувството,че всеки момент може да ми дойде.
Активен
canas
Любопитен
*
Публикации: 29


необяснима


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: октомври 15, 2009, 16:21:20 »

И на мен първия тест ми отчете към 5ч.  следобяд след много течности и само 1 ден след закъснението с бледа чертичка.
Активен
DesiSlava_1
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #283 -: октомври 19, 2009, 21:45:04 »

moje li da mi otgovorite sled 20q den ot poloviq akt testa 6te ot4ete li?
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: октомври 19, 2009, 22:11:29 »

Да,ще отчете
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines