Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:55:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445395 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: септември 30, 2009, 19:47:31 »

Здравейте ,доста ми е притеснено и искам да се обърна към вас.
закаснява ми 5 дни и си направих тест за бременност и то два през ден .Дали да се доверя или да повторя теста
аз съм за това да си направиш кръвен тест
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: септември 30, 2009, 20:36:12 »

И аз мисля, че не трябва да се доверяваш на този, успех Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 01, 2009, 13:35:09 »

И аз мисля, че не трябва да се доверяваш на този, успех Wink
 

А защо да не му се доверява?! То ситуацията е описана доста на кратко и доста оскъдно, но ако и двата теста са положителни един преглед при лекар ще потвърди диагнозата, ако са отрицателни трябва да изчака още малко защото причината за липса на цикъл може да е каква ли не и така..... ама два теста с еднакъв резултат защо да не са верни??
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 01, 2009, 13:42:28 »

И аз мисля, че не трябва да се доверяваш на този, успех Wink
Е това извинявам се  blush  ама ми звучи тъпо  sad, че повечето бъдещи майки не правят кръвен тест -извинете  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 01, 2009, 13:51:31 »

Казвам, че никога не бих се доверила на тест купен от аптеката, закъснява ти правиш тест ОК, но веднага отиваш на доктор за каже той "за какво иде реч" , нали той е специалиста. Аз лично не вярвам на тестовете от аптеката.
Друг е въпроса, че не всички доктори са специалисти smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: октомври 01, 2009, 13:54:42 »

petrova83 всеки си преценява, но тестовете е възможно да показат отр ако си бременна но  никога положителен ако Не си - така че това стига за да знаеш че си бременна. а за док - да ок, но понякога е много рано да се отиде веднага.
Всеки си преценява, но тестовете от аптеката какво им има според теб? - те отчитат същия ЧХГ хормон, който и кръвния тест, само че уринарните показват черта, а кръвния стойност до точност  smile
Интересно ми е да разбера защо не имсе доверяваш нали се казват тестове за бременност  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: октомври 01, 2009, 14:05:53 »

Аз да се изкажа също за тестовете за бременност по простат причина, че лекар ти засича след определено време няма как да види плодния сак просто, а ако се разболееш и не направиш тест и не знаеш дали си бременна нали се сещаш че лекарствата вредят.Е да има жени дето пушат, пият и други неща правят и се раждат здрави деца, но някак си си мисля, че на нас не ни се рискува толкова.Все пак измислили са ги хората защо да не ги ползваме.То по тая логика и тестовете за овулация да не ползваме, а пък като знам за колко бебета са помогнали.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 01, 2009, 14:06:08 »

petrova83 всеки си преценява, но тестовете е възможно да показат отр ако си бременна Интересно ми е да разбера защо не имсе доверяваш нали се казват тестове за бременност  smile
За това, че всеки сам си преценява съм съгласна с теб.
А отговора на въпроса ти защо не им се доверявам съм го подчертала в цитата ти. Не съм казала никъде да не се ползват, маги.



« Последна редакция: октомври 01, 2009, 14:08:08 от petrova83 » Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 01, 2009, 14:09:04 »

Благодаря ти за отговора  good
Иначе да може 1-вия тест да е отр, но след два дни пак тест вече се появява чертата - това става защото хормона е твърде нисък за да го точете теста, който хваща от 28 нагоре.
Успех и много ++++ тестове blum Girl_hide
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: октомври 01, 2009, 14:10:45 »

Меси мила, дано Wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: октомври 01, 2009, 14:47:58 »

Ами и аз да си кажа личното мнение за тестовете, вместо няколко поредни дни да се чудя дали няколкото уринни теста с отриц. резултат са верни или не, бих си направила 1 кръвен и ще имам ясен отговор на въпроса.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: октомври 01, 2009, 14:59:27 »

Ами и аз да си кажа личното мнение за тестовете, вместо няколко поредни дни да се чудя дали няколкото уринни теста с отриц. резултат са верни или не, бих си направила 1 кръвен и ще имам ясен отговор на въпроса.

Eстествено, когато имаш притеснения, съмнения и т.н. нормално е вместо да чакаш и да се луташ да търсиш отговор на въпроса си по друг начин  good

Въпроса е че Петрова много крайно се изказа "мисля че не трябва да им се доверяваш"  pleasantry Та и за от любопитство попитах защо така смята, после Вероника задаваше въпросите които и мен ме вълнуваха та така... всеки си решава, но когато всичко протича нормално и нямаш съмнения не е необходимо да поставяш под съмнение истинността им  blush
Активен
DesiSlava_1
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #267 -: октомври 04, 2009, 12:38:28 »

az se pritesnqvam da ne bi da sam bremenna :'(to po princip cikala mi e neredoven.sled kolko vreme sled polov akt da si napravq test
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: октомври 04, 2009, 13:58:40 »

desislava_1,по принцип тест е най добре да се направи след закъснението,но щом ти е нередовен изчакай между 10-тия и 15-тия ден след половия акт ако не ти доиде дотогава.Малко е относително кога последно ти доиде?
Активен
deslona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #269 -: октомври 04, 2009, 16:42:00 »

Аз не бих пренебрегнала резултата от теста.При първата ми бременност(неуспешна) правих 5 теста след 2 дена закъснение и петте показаха едно и също ++++
При втората ми беше достатъчен и само един - той също беше категорично +++
В крайна сметка всеки би трябвало да си познава добре организма-за да разбереш дали си бременна тялото малко или много ти подсказва по някакъв начин.
Консултация при док разбира се е задължителна. good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines