Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:43:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: До колко можем да се доверим на тест за бременност?
Напълно се доверявам good
Винаги повтарям теста good
Изобщо не вярвам  nea
Незнам pardon

Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТЕСТОВЕТЕ ЗА БРЕМЕННОСТ!!!  (Прочетена 445539 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: септември 02, 2009, 16:33:29 »

Ами liva82 , настройвай се вече за хубави новини, и при мен бяха бледи чертичките на двата теста Wink При все, че аз правих "Престо" няколко дни след закъснение, дето уж ги дават за ранна диагностика и пак бяха бледи, а както казва Ина, скоро ще се запознаем с двете чертички наживо.  PREGQ
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: септември 02, 2009, 17:00:50 »

Милички, извинете ме, ако ми е малко глупав въпроса, но се чудя кога да си направя тест. Взела съм Престо, първия непротектиран контакт за месеца беше на 26.  Трябваше да ми дойде на 15 август, но така или иначе ми закъсня, спряхме да се пазим и на 26 вече правихме любов без да се пазим. Така и не ми е дошъл цикъл още, взела съм си тест Престо, но пише на 7 ден след акта...Ние обаче от тогава се любихме доста пъти и като не се пазим, сега се чудя от кой път да броя 7 дни. Варианта да е станало бебенце още на първия акт е вероятен, но ми се вижда по-скоро в границите на фантастичното. Мислите ли, че ще отчете правилно, ако го направя утре или вдругиден? Много благодаря за отговорите  give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: септември 02, 2009, 17:05:46 »

Гери, ако питаш мен най-добре си изчакай датата, на която трябва да ти дойде. Може да преброиш 7 дни от последния път "усилена работа", но не започвай още от първия месец с тестове и настройвания ще стане ли, няма ли да стане. Само неприятности ще си докараш. Все пак ти стискам палци да е станало.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: септември 02, 2009, 17:07:55 »

Нищо не ти коства да си направиш теста сега и ако ти закъснее пак, така че - Успех  good
ама не разбрах закънсяло ли ти е не е ли?
Абе направи теста за да не го мислиш  blum
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: септември 02, 2009, 17:13:13 »

надявам се да е положителен утре резултата ..след 10 дена и на лекар мисля да отида, но се чудя кой колега да си избера, че да не разберат всички...не искам първите 3 месеца да се знае и направо не знам къде да се прегледам много гадно така
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: септември 02, 2009, 20:31:17 »

Ренка, датата БЕШЕ 15 АВГУСТ, миличка, но не ми дойде. За това написах, че след като така или иначе ми закъсня, спряхме да се пазим. След като през август изобщо не съм имала цикъл,нямам идея кога да чакам септември, за да преценя дали има закъснение. За това писах тук, иначе ще си броя 7 дни и ще видим, разбирам идеята на теста,но ситуацията е такава, че се чудех какво да правя. Не се навивам изобщо, даже за това съм писала, че ми се вижда възможно, но фантастично да е станало толкова бързо. Благодаря за съветите и ще видим какво ще стане до края на седмицата.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: септември 02, 2009, 22:01:58 »

Гери, извинявам се ако съм ти звучала малко по-остро. Ако имаш възможност пусни си кръвен тест, той най-добре ще покаже какво се случва.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: септември 02, 2009, 22:11:09 »

Ренка, датата БЕШЕ 15 АВГУСТ, миличка, но не ми дойде. За това написах, че след като така или иначе ми закъсня, спряхме да се пазим. След като през август изобщо не съм имала цикъл,нямам идея кога да чакам септември, за да преценя дали има закъснение.
E момиче -ти вече имаш закъснение за кво говорим  smile Направи си тест за да видиш да не би заради бременност да не ти е дошло на 15 август, а не защото после не сте се пазили -това няма логика, разбираш ли, Един цикъл, в който има фоликули, яйцеклетка и прочие започва с менструация.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: септември 02, 2009, 22:46:54 »

Направи си тес заради закъснението спрямо 15ти август и хич не вярвай,че който и да е тест може да отчете 7 дни след секс.Това е невъзможно защото на 7мия ден става имплантацията на евентуално оплодената яйцеклетка,а хормона който отчитат тестовете започва да се отделя именно от имплантацията натататък.Но тестовете не могат да хванат такива малки количества от този хормон.Евентуално 10 дни след секс може да се види резултат но само с кръвен тест и то като се правят две през ден.Уринен тест хваща хормон който се е насъбрал на 5тия ден от имплантацията.Значи 7дни за имплантация + 5 дни за натрупване на хормона това прави 12 дни след секс най-рано.И не е сигурно дали се е атрупал достатъчно хормон защото той се отделя при различните бременности различно.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: септември 03, 2009, 08:06:00 »

бебчееее, мила, направи си един уринен, ако е отрицателен, като се върнеш от почивката и още не ти е дошло, кръвен!!!

ситснати палциииии!!!!!!!!!!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: септември 03, 2009, 16:00:38 »

Mомичета получих кръвния резултата 70.00 ми е ЧХГ При норма до 5, но като направих шуарчека и втората чертичка като че ли по бледа става незнам ще се лудна хормона висок а чертата по бледа cray
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: септември 03, 2009, 16:20:18 »

Лива миличка май някъде беше споменала че си доктор та имам един въпрос към теб. Ако дойде при теб пациент и ти каже че си е правил кръвен тест и хормона му е 12 пъти по висок и че си е направил тест с измислени хартийки ти какво ще го посъветваш.да вярва на кръвния тест или на хартийките които някои жени не го ловят. Айде недей да лудваш ами си занеси резултатите на генеколог и той да ти каже че си бременна.
А и честито
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: септември 03, 2009, 18:12:46 »

оххх права си ама като е за мен и преценката  ми вече не е съща като си мисля за мен и все най лошото ми идва на главата незнам защо така се получав2а и вече всякакви сценария разиграх..мъжо се лудна с мен
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: септември 03, 2009, 18:27:09 »

оххх права си ама като е за мен и преценката  ми вече не е съща като си мисля за мен и все най лошото ми идва на главата незнам защо така се получав2а и вече всякакви сценария разиграх..мъжо се лудна с мен
Момичее вземи се в ръце, имаш положителен тест, на много 1-вия тест е спо-бледа черта и моя беше такъв. Просто се настрой положително и се радвай!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: септември 03, 2009, 20:44:06 »

Лива, Гери ти е отговорила много правилно. Успокой се само, предполагам, нямаш причина да си толкова притеснена!

Отиди на доктор, щом се притесняваш, заради колегите - в друг град. Така и ти ще се поуспокоиш!!!
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines